|
Білім беру ұйымының атауы |
«Ақкөл орта мектебі МДШО» МКМ |
|||||
|
Пәні: |
Жаратылыстану Алматы кітап |
|||||
|
Бөлім: |
Менің отбасым және достарым |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Садырбекова Лира Ержанбековна |
|||||
|
Күні: |
21.10.2025ж |
|||||
|
Сынып: 2-сынып |
Қатысқандар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№7 сабақ. Жануарлар бір-бірінен несімен ерекшелінеді? |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
2.2.2.1 жануарлар класының өкілдерін ажырату: бунақденелілер, балықтар, қосмекенділер, бауырымен жорғалаушылар, құстар жəне сүтқоректілер; 2.2.2.3 жануарлардың көбею жолдарын түсіндіру. |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Жануарлар кластарының өкілдерін ажыратады,жануарлардың көбею тәсілдерін түсіндіреді. |
|||||
|
Құндылықтар: Қазан айы: «Тәуелсіздік және отаншылдық айы» |
Сабақ құндылығы: Мемлекеттік тілді білу Отан, ел, туған өлке туралы білу Апта дәйексөзі: «Отанды сүю – отбасынан басталады!» |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақ тың басы 5 минут Сабақтың ортасы Сабақты қорыту Бекіту Кері байланыс |
Тақырыпты ашу «Адал азамат» біртұтас тәрбие бағдарламасы: Отан, ел, туған өлке туралы білу «Жануардың мекенін тап» ойыны
Суретке қара. Жануарларды ата. Олар қайда мекендейді? Қалай тіршілік етеді? Осыған байланысты біз 3 топқа бөліндік. «Жер», «Су»,»Ауа» 1-тапсырма «4 сурет 1 сөз» әдісі.
Берілген суреттерге қарап ортақ мағына беретін сөзді тап. -Қандай сөз шықты? -Көбею дегенді қалай түсінесің? – Жануарлар қалай көбейеді деп ойлайсың? Ендеше бүгінгі сабағымыздың мақсаты: Жануарлар кластарының өкілдерін ажыратады,жануарлардың көбею тәсілдерін түсіндіреді екенбіз. ВИДЕО КӨРСЕТУ 2-тапсырма Жеке жұмыс Кестені зерделе. Жануарлардың әр класының ерекшеліктерін ата ЕБҚ Балапандар қалай пайда болады? Өзіңнің көргендеріңді әңгімеле Топтық жұмыс 3-тапсырма Мынау-жануар. Бұл жануардың баласы жұмыртқаны жарып шығады. (қоқиқаз) Топ бойынша бір-біріне жасырылған жануарды тауып, мекен ету ортасын атайды 4-тапсырма Жұппен жұмыс Күзгі жапырақтардан жануардың жапсырмасын жасау Диаграммамен жұмыс Сұрақтарға жауап
беру «Данышпан үкі» әдісі
|
Кері байланыс жасайды |
Әр жауапқа бал бойынша жұмыртқа таратылып отырады. Дескриптор: Торғай 1-т Жасырылған сөзді табады-1б Мекен ету ортасын анықтайды-1б Дескриптор (Қоян) 2-т Жануарлардың ерекшеліктерін жазады-1 Жануарлардың аяқтарын жазады -1 Көбею туралы жазады -1 Дескриптор (Тиін) 3-т Жануарлар туралы жұмбақ жасырады -1 балл Шешуін табады-1 б Мекен ортасын айтады-1 балл Дескриптор Балық 4-т Жапырақтан жапсырмалап жасайды-1б Жануарды сипаттап айтады-1б |
ЖИ ВИДЕО ЖИ ВИДЕО ЖИ ВИДЕО ЖИ ВИДЕО ЖИ ВИДЕО Кері байланыс тақтасы |
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Жануарлар бір-бірінен несімен ерекшелінеді?
|
Білім беру ұйымының атауы |
«Ақкөл орта мектебі МДШО» МКМ |
|||||
|
Пәні: |
Жаратылыстану Алматы кітап |
|||||
|
Бөлім: |
Менің отбасым және достарым |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Садырбекова Лира Ержанбековна |
|||||
|
Күні: |
21.10.2025ж |
|||||
|
Сынып: 2-сынып |
Қатысқандар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№7 сабақ. Жануарлар бір-бірінен несімен ерекшелінеді? |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
2.2.2.1 жануарлар класының өкілдерін ажырату: бунақденелілер, балықтар, қосмекенділер, бауырымен жорғалаушылар, құстар жəне сүтқоректілер; 2.2.2.3 жануарлардың көбею жолдарын түсіндіру. |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Жануарлар кластарының өкілдерін ажыратады,жануарлардың көбею тәсілдерін түсіндіреді. |
|||||
|
Құндылықтар: Қазан айы: «Тәуелсіздік және отаншылдық айы» |
Сабақ құндылығы: Мемлекеттік тілді білу Отан, ел, туған өлке туралы білу Апта дәйексөзі: «Отанды сүю – отбасынан басталады!» |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақ тың басы 5 минут Сабақтың ортасы Сабақты қорыту Бекіту Кері байланыс |
Тақырыпты ашу «Адал азамат» біртұтас тәрбие бағдарламасы: Отан, ел, туған өлке туралы білу «Жануардың мекенін тап» ойыны
Суретке қара. Жануарларды ата. Олар қайда мекендейді? Қалай тіршілік етеді? Осыған байланысты біз 3 топқа бөліндік. «Жер», «Су»,»Ауа» 1-тапсырма «4 сурет 1 сөз» әдісі.
Берілген суреттерге қарап ортақ мағына беретін сөзді тап. -Қандай сөз шықты? -Көбею дегенді қалай түсінесің? – Жануарлар қалай көбейеді деп ойлайсың? Ендеше бүгінгі сабағымыздың мақсаты: Жануарлар кластарының өкілдерін ажыратады,жануарлардың көбею тәсілдерін түсіндіреді екенбіз. ВИДЕО КӨРСЕТУ 2-тапсырма Жеке жұмыс Кестені зерделе. Жануарлардың әр класының ерекшеліктерін ата ЕБҚ Балапандар қалай пайда болады? Өзіңнің көргендеріңді әңгімеле Топтық жұмыс 3-тапсырма Мынау-жануар. Бұл жануардың баласы жұмыртқаны жарып шығады. (қоқиқаз) Топ бойынша бір-біріне жасырылған жануарды тауып, мекен ету ортасын атайды 4-тапсырма Жұппен жұмыс Күзгі жапырақтардан жануардың жапсырмасын жасау Диаграммамен жұмыс Сұрақтарға жауап
беру «Данышпан үкі» әдісі
|
Кері байланыс жасайды |
Әр жауапқа бал бойынша жұмыртқа таратылып отырады. Дескриптор: Торғай 1-т Жасырылған сөзді табады-1б Мекен ету ортасын анықтайды-1б Дескриптор (Қоян) 2-т Жануарлардың ерекшеліктерін жазады-1 Жануарлардың аяқтарын жазады -1 Көбею туралы жазады -1 Дескриптор (Тиін) 3-т Жануарлар туралы жұмбақ жасырады -1 балл Шешуін табады-1 б Мекен ортасын айтады-1 балл Дескриптор Балық 4-т Жапырақтан жапсырмалап жасайды-1б Жануарды сипаттап айтады-1б |
ЖИ ВИДЕО ЖИ ВИДЕО ЖИ ВИДЕО ЖИ ВИДЕО ЖИ ВИДЕО Кері байланыс тақтасы |
||
шағым қалдыра аласыз

















