Материалдар / Жануарларды бейнелейміз
МИНИСТРЛІКПЕН КЕЛІСІЛГЕН КУРСҚА ҚАТЫСЫП, АТТЕСТАЦИЯҒА ЖАРАМДЫ СЕРТИФИКАТ АЛЫҢЫЗ!
Сертификат Аттестацияға 100% жарамды
ТОЛЫҚ АҚПАРАТ АЛУ

Жануарларды бейнелейміз

Материал туралы қысқаша түсінік
ашық сабақ ҚМЖ
Авторы:
Автор материалды ақылы түрде жариялады. Сатылымнан түскен қаражат авторға автоматты түрде аударылады. Толығырақ
12 Маусым 2024
188
1 рет жүктелген
450 ₸
Бүгін алсаңыз
+23 бонус
беріледі
Бұл не?
Бүгін алсаңыз +23 бонус беріледі Бұл не?
Тегін турнир Мұғалімдер мен Тәрбиешілерге
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
Бұл бетте материалдың қысқаша нұсқасы ұсынылған. Материалдың толық нұсқасын жүктеп алып, көруге болады
logo

Материалдың толық нұсқасын
жүктеп алып көруге болады

Қысқа мерзімді жоспар

Бөлім: Қоршаған орта

Педагогтың аты –жөні: Токпанбетова А

Күні: 22.04.2022

Сыныбы:2

Қатсушылар саны:

Қатыспағандар саны:

Сабақтың тақырыбы: Жануарларды бейнелейміз

Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары

2.2.3.1 Әр түрлі тәсілдер мен материалдарды және компоненттерді өлшеу, белгілеу, қию, пішінін келтіру, жинақтау,біріктіру


Сабақтың мақсаты:

Барлық оқушылар үшін:Әр түрлі тәсілдер мен материалдарды өлшейді,белгілейді, қияды,пішінін келтіреді

Оқушылардың басым бөлігі: пішіндерді жинақтап, біріктіріп бояй алады

Кейбір оқушылар:сурет салуда, бейнені жасауда қималар мен пішіндерді,сызықтарды ажыратады және пайдаланады

Сабақтың барысы:

Сабақтың кезеңі:

Педагогтың әрекеті

Оқушының әрекеті

Бағалау

Ресурстар

Сабақтың басы:


(Уақыт)

10мин


Ұйымдастыру кезеңі:

Оқушылармен сәлемдесу , түгелдеу

Өткен сабақ туралы білімдерін тексеру

Өткен сабақтың тақырыбы: «Жануарлардың алатын орны»


«Мен білемін» әдісі

арқылы өткен сабақты пысықтау


Өткен тақырыпқа байланысты сұрақтар жазылған жануарлар мен құстардың суреттерді оқушыларға беремін


Жауаптарына, шапшаңдықтарына қарай топтарына атау беремін

  1. Ең іскер

  2. Ең шапшаң

  3. Еңталантты

Сәлемдеседі



Топ басшысы рапорт береді



Жұптық жұмыс

Суреттегі сұрақтарға жауап береді

Суреттегі жануарларды ажыратады

қасында отырған көршісімен суретте көрсетілген жануар не құс туралы білетін білімдерімен бөліседі

Және де кімнің қолында қызыл кітапқа енген жануар не болмаса құстың суреті болса оны «Қызыл кітап» қорапшасына әкеліп салады

















Мадақтау













Жануарлардың фото суреттері

«Қызыл кітап»

қорапшасы





Жаңа сабаққа кіріспе:

(уақыт) 8мин

ВИДЕО көрсету

Жаңа тақырыпты хабарлау

Жануарларды бейнелейтін суретшіні анималист деп атайды.

Мультфильм тамашалайды

«Том и Джерри»

Сұрақтарға жауап береді



Сілтеме

Том и Джерри 4 выпуск - поиск Яндекса по видео (yandex.kz)

Интерактивті тақта

Сабақтың ортасы:

(уақыт)7мин




















10мин








Сабақтың соңы

10 мин




«Кел бірге сурет салайық» әдісі

Мұғалім геометриялық фигураларды тақтаға сызу арқылы мысықтың суретін салуды көрсету

Құстың да суретін салу

Мұқият бояу


Оқушылар мұға

ліммен бірге қайталап сызу арқылы мысықтың суретін салады,бояйды.


Құстың да суретін салып бояу

Смайлик

Дискриптор:

-әр түрлі тәсілдермен жауарлардың суретін салуды біледі

-суретті ұқып-

ты бояйды


Сурет дәптер,

түрлі-түсті қаламдар,

өшіргіш, гуаш,


Сергіту сәті

«Tik Tok» әлеументтік желісінен бейне жазба көру


Бейне жазбадан көрген қыймылдарды

іс әрекеттерді орындайды





Интерактивті тақта



«Ғажайып фигуралар» әдісі

Қиылған геометриалық фигуралардан «Мысық, тышқан,керік» жануарларды пішіндерден құрастыру

Қағаздан қиылған дайын геометриялық пішіндерден жануарлардың бейнесін құрастырады

Дескриптор: Бейне жасауда қималар мен пішіндерді пайдалана алады

Shape3 Shape2 Shape4 Shape1

«Ойнайық та ойлайық»





Сипап сезу әдіспен жасырынған жануарларды табады


Жануарлардың мүсіндері







Ресми байқаулар тізімі
Республикалық байқауларға қатысып жарамды дипломдар алып санатыңызды көтеріңіз!