Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігі
№45 «Ақ Орда» мектеп – гимназиясы КММ
(білім беру ұйымының атауы)
Қысқа мерзімді (сабақ) жоспары
Жануарлардың көлемді бейнесін жасаймыз
(сабақтың тақырыбы)
|
Бөлім: |
Жанды табиғат |
||||
|
Педагогтің аты-жөні |
Шаймерден
А |
||||
|
Күні: |
27.09.2023ж |
||||
|
Сынып: 3 «А», «Ә», «Б» |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|||
|
Сабақтың тақырыбы |
Жануарлардың көлемді бейнесін жасаймыз. |
||||
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) |
3.2.1.1 – қоршаған ортаның визуалды элементтерін əртүрлі тəсілдер мен құралдарды үйлестіре отырып бейнелеу; 3.2.3.1 – нақты дəлдігіне жетіп материалдарды жəне компоненттерді өлшеу, белгілеу, қию, формасын келтіру, жинақтау, қосу жəне біріктіру; |
||||
|
Сабақтың мақсаты |
* Жанды табиғатқа деген сүйіспеншіліктері мен қызығушылықтарын ояту; * Табиғаттағы әртүрлі құбылыстарды түсінуге ықпал ету. |
||||
|
Сабақтың барысы |
|||||
|
Сабақтың кезең |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті
Төмендегі сұраққа жауап беру:
Берілген тапсырманы орындайды. |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|
Сабақтың басы 2-минут 1-тапсырма 10-минут
Сабақтың ортасы 2-тапсырма 30-минут |
Сабақтың тақырыбы мен мақсатын ашу Оқушыларды бүгінгі сабақ тақырыбымен, оқу мақсаттары және сабақ мақсаттарымен таныстыру. Әнгімелесу. Сұрақтар: Сұрақтарға жауап бер:
Тапсырма: Табиғат нысандары бойынша сұрақтарды қарастырғаннан кейін, оқушылар жұмыс дәптерінің 3-бетіндегі тапсырманы орындайды. Екі жағы бірдей симметриямен танысып, 4–5-беттердегі тапсырмаларды орындайды.
Сұрақтар қойыңыз:
|
- Сіз сабақта қандай ұғымдармен таныстыңыз? - Оқушылар ой бөліседі.
Бір-біріне сұрақтар қою арқылы талқыланады. Оқушылар бір –бірінің жетістіктерін бағалайды. Сарамандық тапсырма нәтижелерін талқылау: - Қандай қиындықтар кездесті. Ұсынысыңыз бар ма? |
Презентация Суретшілердің жан-жануарлар мен өсімдіктерді бейнелеген графикалық және кескіндеме жұмыстары
Жұмыс дәптері, түсті қарындаш-тар не фломастер-лер.
https://youtu.be/JOZF8VhOqZ8 |
||
|
Сабақтың соңы (3 минут) |
Сабақ соңында оқушылар рефлексия жүргізеді: - нені білдім, нені үйрендім - нені толық түсінбедім - немен жұмысты жалғастыру қажет Оқушылар рефлексия жүргізеді |
Барлық оқушылар:
Бірнеше оқушылар:
Кейбір оқушылар:
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Жануарлардың көлемді бейнесін жасаймыз.
Жануарлардың көлемді бейнесін жасаймыз.
Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігі
№45 «Ақ Орда» мектеп – гимназиясы КММ
(білім беру ұйымының атауы)
Қысқа мерзімді (сабақ) жоспары
Жануарлардың көлемді бейнесін жасаймыз
(сабақтың тақырыбы)
|
Бөлім: |
Жанды табиғат |
||||
|
Педагогтің аты-жөні |
Шаймерден
А |
||||
|
Күні: |
27.09.2023ж |
||||
|
Сынып: 3 «А», «Ә», «Б» |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|||
|
Сабақтың тақырыбы |
Жануарлардың көлемді бейнесін жасаймыз. |
||||
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) |
3.2.1.1 – қоршаған ортаның визуалды элементтерін əртүрлі тəсілдер мен құралдарды үйлестіре отырып бейнелеу; 3.2.3.1 – нақты дəлдігіне жетіп материалдарды жəне компоненттерді өлшеу, белгілеу, қию, формасын келтіру, жинақтау, қосу жəне біріктіру; |
||||
|
Сабақтың мақсаты |
* Жанды табиғатқа деген сүйіспеншіліктері мен қызығушылықтарын ояту; * Табиғаттағы әртүрлі құбылыстарды түсінуге ықпал ету. |
||||
|
Сабақтың барысы |
|||||
|
Сабақтың кезең |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті
Төмендегі сұраққа жауап беру:
Берілген тапсырманы орындайды. |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|
Сабақтың басы 2-минут 1-тапсырма 10-минут
Сабақтың ортасы 2-тапсырма 30-минут |
Сабақтың тақырыбы мен мақсатын ашу Оқушыларды бүгінгі сабақ тақырыбымен, оқу мақсаттары және сабақ мақсаттарымен таныстыру. Әнгімелесу. Сұрақтар: Сұрақтарға жауап бер:
Тапсырма: Табиғат нысандары бойынша сұрақтарды қарастырғаннан кейін, оқушылар жұмыс дәптерінің 3-бетіндегі тапсырманы орындайды. Екі жағы бірдей симметриямен танысып, 4–5-беттердегі тапсырмаларды орындайды.
Сұрақтар қойыңыз:
|
- Сіз сабақта қандай ұғымдармен таныстыңыз? - Оқушылар ой бөліседі.
Бір-біріне сұрақтар қою арқылы талқыланады. Оқушылар бір –бірінің жетістіктерін бағалайды. Сарамандық тапсырма нәтижелерін талқылау: - Қандай қиындықтар кездесті. Ұсынысыңыз бар ма? |
Презентация Суретшілердің жан-жануарлар мен өсімдіктерді бейнелеген графикалық және кескіндеме жұмыстары
Жұмыс дәптері, түсті қарындаш-тар не фломастер-лер.
https://youtu.be/JOZF8VhOqZ8 |
||
|
Сабақтың соңы (3 минут) |
Сабақ соңында оқушылар рефлексия жүргізеді: - нені білдім, нені үйрендім - нені толық түсінбедім - немен жұмысты жалғастыру қажет Оқушылар рефлексия жүргізеді |
Барлық оқушылар:
Бірнеше оқушылар:
Кейбір оқушылар:
|
шағым қалдыра аласыз













