№23 Жаратылыстану 2 сынып ІІІ – тоқсан
|
Мектеп |
|
|||
|
Сынып |
2 |
|||
|
Күні |
|
|||
|
Пән |
Жаратылыстану |
|||
|
бөлімі |
Жер және ғарыш |
|||
|
Тақырыбы : |
Алуан түрлі ғаламшарлар |
|||
|
Мақсаты: |
2.4.2.2 - Күн жүйесі ғаламшарларын салыстыру; 2.1.2.4 - бақылау жүргізудің жоспарын құру; |
|||
|
Сабақтың барысы |
Оқытушының іс әрекеті |
Оқушының іс- әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы |
Сабақтың тақырыбы хабарланады. Сабақтың мақсатымен танысады. |
Оқушылардың ара қашықтығы 1,5 метр алшақтықтар отырып Сұрақтарға жауап береді. |
Форматифті бағалау үнемі жүргізіліп отырады. Гүлдердің суреттерін тарату арқылы бағалау жүргізіледі.
|
Оқулықтар суреттер Кеспелер Сызғыш қарындаштар Қайшы Қағаздар беріледі. |
|
Сабақтың ортасы |
|
Дескриптор: 1.Ғарыш денелерін атайды; 2. Күннің қандай ғарыш денесіне жататынын анықтайды; 3. Бір-бірінің пікірін тыңдап, қорытындылайды |
Гүлдердің суреттерін тарату арқылы бағалау жүргізіледі.
|
|
|
Сергіту сәті |
|
Бойларын сергітіп жаттығуларын жасайды; |
|
Музыканың ырғағымен қозғалады; |
|
|
Жер тобындағы ғаламшарлардың серіктері аз немесе мүлдем болмайды. Сақиналар жүйесі де жоқ. Олардың беткі қабаттары қатты. Бұл ғаламшарлар күнге жақын орналасқан Алып ғалам шарлардың суретіне қара. Сипаттамаларды оқы. Ұқсастығы мен айырмашылығын тап Есіңе сақтабөлінеді! Күн жүйесінің ғаламшарлары екіге бөлінеді Жер тобы ұаламшарлары - Меркурий, Шолпан, жер Марс және алып ғаламшарлар – Юпитер, Сатурн, Уранғ Нептун. Зерттеу жұмысы Күн жүйесінің үлгісін жаса. |
Дескриптор: Алып ғалам шарлардың суретіне қарайды. Сипаттамаларды оқиды. Ұқсастығы мен айырмашылығын табады. |
|
|
|
Сабақтың соңы |
|
Дескриптор; Баспалдақ жетістігін пайдалана отырып, сабақты қаншалықты түсінгенін белгілейді; |
|
|
|
Үйге тапсырма беру: |
60-61 бет |
Күнделіктеріне жазып алады. |
|
|
|
|
|
|
|
|
№ 24 Жаратылыстану 2 сынып ІІІ – тоқсан
|
Мектеп |
|
|||
|
Сынып |
2 |
|||
|
Күні |
|
|||
|
Пән |
Жаратылыстану |
|||
|
бөлімі |
Жер және ғарыш |
|||
|
Тақырыбы |
Уақытты қалай өлшейміз? |
|||
|
Сабақтың барысы |
Оқытушының іс әрекеті |
Оқушының іс- әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы |
Сабақтың тақырыбы хабарланады. Сабақтың мақсатымен танысады. |
Оқушылардың ара қашықтығы 1,5 метр алшақтықтар отырып Сұрақтарға жауап береді. |
Форматифті бағалау үнемі жүргізіліп отырады. Гүлдердің суреттерін тарату арқылы бағалау жүргізіледі.
|
Оқулықтар суреттер Кеспелер Сызғыш қарындаштар Қайшы Қағаздар беріледі. |
|
Сабақтың ортасы |
1-тапсырма: «әңгімеле»
1 минутта не істеп үлгеруге болады? 3 минутта ше? Сен білесің бе? Қазақша күн аттары парсы тілінен шыққан . тек «жұма» сөзі ғана араб тілінен алыңған. Парсы тіліндегі «шамбе» (қазақша ө сенбі)сөзі |
Дескриптор: 1.Суретте бейнеленген уақыт өлшем бірліктерін атайды; 2.Ұзақ уақыт өлшем бірліктерін анықтайды; 3. Бір-бірінің пікірін тыңдап, қорытындылайды;
К |
Гүлдердің суреттерін тарату арқылы бағалау жүргізіледі.
|
Оқулықтар суреттер Кеспелер Сызғыш қарындаштар Қайшы Қағаздар беріледі. |
|
Сергіту сәті |
|
Бойларын сергітіп жаттығуларын жасайды; |
Гүлдердің суреттерін тарату арқылы бағалау жүргізіледі.
|
Музыканың ырғағымен қозғалады; |
|
|
2-тапсырма: «Анықта»
Ойлан апта неге жеті күннен тұрады?
|
Дескриптор: 1. Аптаның жеті күнін атайды;
2.Бір минутта не істеп үлгеруге
болатынын зерттейді; 4. Бірін-бірі толықтырады; Дескриптор: Ойлан апта неге жеті күннен тұрады? Дескриптор: Оқулықтағы тапсырманы оқиды. Уақыт өлшеу мағынасын түсіндіреді. Суреттен қарап ой түйіндейді. |
Гүлдердің суреттерін тарату арқылы бағалау жүргізіледі.
Гүлдердің суреттерін тарату арқылы бағалау жүргізіледі.
Гүлдердің суреттерін тарату арқылы бағалау жүргізіледі.
|
Оқулықтар суреттер Кеспелер Сызғыш қарындаштар Қайшы Қағаздар беріледі. Оқулықтар суреттер Кеспелер Сызғыш қарындаштар Қайшы Қағаздар беріледі. |
|
Сабақтың соңы |
|
Дескриптор; Баспалдақ жетістігін пайдалана отырып, сабақты қаншалықты түсінгенін белгілейді; |
Гүлдердің суреттерін тарату арқылы бағалау жүргізіледі.
|
|
|
Үйге тапсырма беру |
62-63 бет |
|
|
|
№ 25 Жаратылыстану 2 сынып ІІІ – тоқсан
|
Мектеп |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сынып |
2 |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
ЖИ арқылы жасау
ЖИ арқылы жасау
Бөлісу 1 - айлық Материал тарифі-96% жеңілдік 00 05 00 ҚМЖ
Ашық сабақ
Тәрбие сағаты
Презентация
БЖБ, ТЖБ тесттер
Көрнекіліктер
Балабақшаға арнарлған құжаттар
Мақала, Эссе
Дидактикалық ойындар
және тағы басқа 400 000 материал
Барлық 400 000 материалдарды шексіз жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз 1 990 ₸ 49 000₸ 1 айға қосылу Материалға шағымдану Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз Жариялаған: Төлегенова Жұлдыз ШәмілқызыШағым жылдам қаралу үшін барынша толық ақпарат жіберіңіз Жаратылыстану 2 сынып ІІІ – тоқсан Тақырыбы : Алуан түрлі ғаламшарлар
Тақырып бойынша 11 материал табылды
Жаратылыстану 2 сынып ІІІ – тоқсан Тақырыбы : Алуан түрлі ғаламшарларМатериал туралы қысқаша түсінік
Пән: Жаратылыстану
Бөлімі: Жер және ғарыш
Тақырыбы : Алуан түрлі ғаламшарлар
Мақсаты:
2.4.2.2 - Күн жүйесі ғаламшарларын салыстыру;
2.1.2.4 - бақылау жүргізудің жоспарын құру;
Материалдың қысқаша нұсқасы №23 Жаратылыстану 2 сынып ІІІ – тоқсан
№ 24 Жаратылыстану 2 сынып ІІІ – тоқсан
№ 25 Жаратылыстану 2 сынып ІІІ – тоқсан
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||






















