|
Қысқа мерзімді жоспары |
||||
|
Бөлім |
11.1.1А. Жасанды интеллект |
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
|
|||
|
Күні |
|
|||
|
Сынып 4 |
Қатысушылр саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
Жасанды интелектіні жобалау. Жобалық жұмыс |
|||
|
Оқу мақсаттары |
11.3.4.3 электрондық кестелердегі/математикалық
модельдеу бағдарламаларындағы нейрондық желілерді жобалау; |
|||
|
Сабақтың мақсаты: |
-жасанды интелектіні әзірлеу қолдану ауқымын сипаттау -сымсыз байланыстың артықшылығын біледі |
|||
|
ЕБҚЕ бар балалар үшін |
-Қарым-қатынас деңгейінде сөздік қорын, сипап сезу дағдыларын дамыту -Көруінде кемістігі бар балаларды ауызша жауап беруге деген ынтасын ескеру( практика түрінде жауап беруге жағдай жасау) -Денсаулығын ескере отырып оқушыға жеке карточкамен жұмыс жасау. (жүріп тұруы қиын оқушы) |
|||
|
Әділдік пен жауапкершілік құндылығы |
- кемсітіушілік пен теңсіздікке жол бермеу; - өз іс-әрекетің үшін жауапкершілікті түсіну; - құқықтық білімді өмірде қолдана білу; |
|||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы 5 мин |
1.Оқушылармен амандасу. 2.Сабақтың тақырыбы мен мақсаттарымен таныстыру. 3.Сәргіту сәті. Саусақ-жаттығулары. |
1.Мұғаліммен амандасады. 2.Сабақтың тақырыбын дәптерге жазады. |
ҚБ |
Сурет слайд |
|
Сабақтың ортасы 10 мин 10 мин 10 мин Сабақты бекітіу 5 мин |
Жаңа сабақ Кірісті автоматтандыру. Жұмыстың мақсаты: Нейрон қабылдайтын кірістерді таңдау жұмысынавтоматтандыру. Нейрон (көк бөлік) қосылып тұрғанда көз жеткізіңдер. Қосындының формуласы (=B1*B2+D1*D2)-C3 ұяшығында, Егер функциясы (=ЕСЛИ(C3>=C4;1;0))-C5 ұяшығында).
D1 ұяшығын таңдап, осы әрекетті қайталаңдар. F баға-нының орнына G бағандарын таңдаңдар (11-сурет).
Сұрақ жауап арқылы бекіту Жобаны қорғау. |
Мұғалім жаңа сабақты түсіндіреді. Дескриптор: - Нейрон қабылдайтын кірістерді таңдау жұмысынавтоматтандыру Дескриптор: - Нейрон қабылдайтын кірістерді таңдау жұмысынавтоматтандыру |
ҚБ Жарайсың 5 балл
5 балл
ҚБ Жарайсың |
Сурет/слайд Сурет/слайд Таратпа материал |
|
Сабақтың соңы 5 мин |
|
Өзін-өзі бағалау. Оқушылар алған баллдарын есептеп өзін-өзі бағалайды. |
|
|
|
Үй тапсырмасы |
|
|
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Жасанды интелектіні жобалау. Жобалық жұмыс 11 сынып ЖБ 11 сабақ қмж
|
Қысқа мерзімді жоспары |
||||
|
Бөлім |
11.1.1А. Жасанды интеллект |
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
|
|||
|
Күні |
|
|||
|
Сынып 4 |
Қатысушылр саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
Жасанды интелектіні жобалау. Жобалық жұмыс |
|||
|
Оқу мақсаттары |
11.3.4.3 электрондық кестелердегі/математикалық
модельдеу бағдарламаларындағы нейрондық желілерді жобалау; |
|||
|
Сабақтың мақсаты: |
-жасанды интелектіні әзірлеу қолдану ауқымын сипаттау -сымсыз байланыстың артықшылығын біледі |
|||
|
ЕБҚЕ бар балалар үшін |
-Қарым-қатынас деңгейінде сөздік қорын, сипап сезу дағдыларын дамыту -Көруінде кемістігі бар балаларды ауызша жауап беруге деген ынтасын ескеру( практика түрінде жауап беруге жағдай жасау) -Денсаулығын ескере отырып оқушыға жеке карточкамен жұмыс жасау. (жүріп тұруы қиын оқушы) |
|||
|
Әділдік пен жауапкершілік құндылығы |
- кемсітіушілік пен теңсіздікке жол бермеу; - өз іс-әрекетің үшін жауапкершілікті түсіну; - құқықтық білімді өмірде қолдана білу; |
|||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы 5 мин |
1.Оқушылармен амандасу. 2.Сабақтың тақырыбы мен мақсаттарымен таныстыру. 3.Сәргіту сәті. Саусақ-жаттығулары. |
1.Мұғаліммен амандасады. 2.Сабақтың тақырыбын дәптерге жазады. |
ҚБ |
Сурет слайд |
|
Сабақтың ортасы 10 мин 10 мин 10 мин Сабақты бекітіу 5 мин |
Жаңа сабақ Кірісті автоматтандыру. Жұмыстың мақсаты: Нейрон қабылдайтын кірістерді таңдау жұмысынавтоматтандыру. Нейрон (көк бөлік) қосылып тұрғанда көз жеткізіңдер. Қосындының формуласы (=B1*B2+D1*D2)-C3 ұяшығында, Егер функциясы (=ЕСЛИ(C3>=C4;1;0))-C5 ұяшығында).
D1 ұяшығын таңдап, осы әрекетті қайталаңдар. F баға-нының орнына G бағандарын таңдаңдар (11-сурет).
Сұрақ жауап арқылы бекіту Жобаны қорғау. |
Мұғалім жаңа сабақты түсіндіреді. Дескриптор: - Нейрон қабылдайтын кірістерді таңдау жұмысынавтоматтандыру Дескриптор: - Нейрон қабылдайтын кірістерді таңдау жұмысынавтоматтандыру |
ҚБ Жарайсың 5 балл
5 балл
ҚБ Жарайсың |
Сурет/слайд Сурет/слайд Таратпа материал |
|
Сабақтың соңы 5 мин |
|
Өзін-өзі бағалау. Оқушылар алған баллдарын есептеп өзін-өзі бағалайды. |
|
|
|
Үй тапсырмасы |
|
|
|
|
шағым қалдыра аласыз








