Қысқамерзімдіжоспар
Сабақ жоспары
|
Пән |
Информатика |
|
Тобы: |
66 топ, 1 курс |
|
Бөлім |
11.1 А Жасанды интеллект |
|
Сабақ тақырыбы |
Жасанды интеллект |
|
Сабақ типі |
Жаңа білімді игеру |
|
Оқу мақсаты |
11.3.4.2 өнеркәсіпте, білім беруде, ойын индустриясында, қоғамда жасанды интеллект қолдану саласын сипаттау |
|
Табыс критерийлері |
өнеркәсіпте, білім беруде, ойын индустриясында, қоғамда жасанды интеллекттің қолданылу аясын сипаттау |
|
Тілдік мақсаттар |
Диалогтар мен әріптер үшін пайдалы тіркестер: …қасиеті …мүмкіндікбереді Жасанды интеллект...жасауғамүмкіндікбереді Жасанды интеллект …пайдаланылуымүмкін Жасанды интеллект көмегімен … |
|
Құндылықтар |
Интернет желісінде ақпарат іздеу кезіндегі зерттеу қызметінің құндылықтары мен принциптері |
|
Алдын ала білім |
Оқушылардың ақпарат іздеу дағдылары дамыған |
|
Сабақ барысы |
||||
|
Сабақтыңжоспарланған кезеңдері |
Сабақ барысына жоспарланған әрекеттер |
Ресурстар |
||
|
Сабақ барысы |
Сәлемдесу. Оқушыларменсабақтыңтақырыбын, Оқумақсатынжәнесабақтыңсоңынақарайкүтілетін нәтижелерінталқылау. |
Презентация |
||
|
Сабақ ортасы |
Бейнеролик (5 мин.)Жасанды интеллект - Жасанды интеллект дегеніміз не (ЖИ)?
Ұжымдық жасанды интеллект.
Топтық жұмыс.Постер жасау(15 мин) Тапсырма:
1 топ. Өнеркәсіп 2 топ. Білім 3 топ. Ойын индустриясы 4 топ. Қоғам
Топтағы рөлдер:
Бағалаукритерийлері (өзкритерийлеріңіздіұсыныңыз)
Өз қызметіңіздің нәтижелерін көрсетіңіз және жасалған постерлерді бағалаңыз (5 мин)
Жасандыинтеллекттіңпрограммалықжүйелері
Бізкүнделіктіөмірдеқолданатынжасандыинтеллекттіңмысалдары
Үй жұмысы: Жасандыинтеллекттіәзірлеудіңзаманауитенденцияларын тауып,жазыңыз. Сабақтың түйіндемесі:
Пайдаланылғандереккөздергесілтемелер:
|
youtube.com /watch?v=bA_jEDMIkcY https://app.popplet. com |
||
|
Сабақ соңы |
Рефлексия - Padlet.com - меніңбілімімартты - мағансабақтағытапсырмаларұнады - сабақмақсатынақолжеткізілді - мен сабақта өте жақсы жұмыс істедім - тақырып менің мүмкіндіктерімді ашуға көмектеседі |
Презентация |
||
|
Дифференциация |
Бағалау |
Денсаулықжәнеқауіпсіздіктехникасы |
||
|
Дифференциация тапсырмалардытаңдауда, белгілібірстуденттенкүтілетіннәтижеде, оқушығажекеқолдаукөрсетуде, оқушылардыңжекеқабілеттерін(Гарднердіңбірнеше интеллект теориясы)ескереотырып, оқу материалы мен ресурстардытаңдаудакөріністабуымүмкін. Дифференциация сабақтыңкезкелгенкезеңіндеқолданылаалады, текуақыттыескеру қажет. |
Бұлбөлімдіоқушылардың Сабақбарысындаалғанбілімдерін Бағалауүшінқолданылатынәдістерді жазуүшінпайдаланыңыз. |
Денсаулықсақтаутехнологиялары. Қолданылатынфизикалықминуттарменбелсендіқызметтүрлері. Осы сабақтақолданылатынқауіпсіздікереженіңтармақтары. |
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Жасанды интеллект
Жасанды интеллект
Қысқамерзімдіжоспар
Сабақ жоспары
|
Пән |
Информатика |
|
Тобы: |
66 топ, 1 курс |
|
Бөлім |
11.1 А Жасанды интеллект |
|
Сабақ тақырыбы |
Жасанды интеллект |
|
Сабақ типі |
Жаңа білімді игеру |
|
Оқу мақсаты |
11.3.4.2 өнеркәсіпте, білім беруде, ойын индустриясында, қоғамда жасанды интеллект қолдану саласын сипаттау |
|
Табыс критерийлері |
өнеркәсіпте, білім беруде, ойын индустриясында, қоғамда жасанды интеллекттің қолданылу аясын сипаттау |
|
Тілдік мақсаттар |
Диалогтар мен әріптер үшін пайдалы тіркестер: …қасиеті …мүмкіндікбереді Жасанды интеллект...жасауғамүмкіндікбереді Жасанды интеллект …пайдаланылуымүмкін Жасанды интеллект көмегімен … |
|
Құндылықтар |
Интернет желісінде ақпарат іздеу кезіндегі зерттеу қызметінің құндылықтары мен принциптері |
|
Алдын ала білім |
Оқушылардың ақпарат іздеу дағдылары дамыған |
|
Сабақ барысы |
||||
|
Сабақтыңжоспарланған кезеңдері |
Сабақ барысына жоспарланған әрекеттер |
Ресурстар |
||
|
Сабақ барысы |
Сәлемдесу. Оқушыларменсабақтыңтақырыбын, Оқумақсатынжәнесабақтыңсоңынақарайкүтілетін нәтижелерінталқылау. |
Презентация |
||
|
Сабақ ортасы |
Бейнеролик (5 мин.)Жасанды интеллект - Жасанды интеллект дегеніміз не (ЖИ)?
Ұжымдық жасанды интеллект.
Топтық жұмыс.Постер жасау(15 мин) Тапсырма:
1 топ. Өнеркәсіп 2 топ. Білім 3 топ. Ойын индустриясы 4 топ. Қоғам
Топтағы рөлдер:
Бағалаукритерийлері (өзкритерийлеріңіздіұсыныңыз)
Өз қызметіңіздің нәтижелерін көрсетіңіз және жасалған постерлерді бағалаңыз (5 мин)
Жасандыинтеллекттіңпрограммалықжүйелері
Бізкүнделіктіөмірдеқолданатынжасандыинтеллекттіңмысалдары
Үй жұмысы: Жасандыинтеллекттіәзірлеудіңзаманауитенденцияларын тауып,жазыңыз. Сабақтың түйіндемесі:
Пайдаланылғандереккөздергесілтемелер:
|
youtube.com /watch?v=bA_jEDMIkcY https://app.popplet. com |
||
|
Сабақ соңы |
Рефлексия - Padlet.com - меніңбілімімартты - мағансабақтағытапсырмаларұнады - сабақмақсатынақолжеткізілді - мен сабақта өте жақсы жұмыс істедім - тақырып менің мүмкіндіктерімді ашуға көмектеседі |
Презентация |
||
|
Дифференциация |
Бағалау |
Денсаулықжәнеқауіпсіздіктехникасы |
||
|
Дифференциация тапсырмалардытаңдауда, белгілібірстуденттенкүтілетіннәтижеде, оқушығажекеқолдаукөрсетуде, оқушылардыңжекеқабілеттерін(Гарднердіңбірнеше интеллект теориясы)ескереотырып, оқу материалы мен ресурстардытаңдаудакөріністабуымүмкін. Дифференциация сабақтыңкезкелгенкезеңіндеқолданылаалады, текуақыттыескеру қажет. |
Бұлбөлімдіоқушылардың Сабақбарысындаалғанбілімдерін Бағалауүшінқолданылатынәдістерді жазуүшінпайдаланыңыз. |
Денсаулықсақтаутехнологиялары. Қолданылатынфизикалықминуттарменбелсендіқызметтүрлері. Осы сабақтақолданылатынқауіпсіздікереженіңтармақтары. |
||
шағым қалдыра аласыз














