___________________________________________
(білім беру ұйымының атауы)
Қысқа мерзімді (сабақ) жоспары
Жасанды интеллекті жобалау (7 сабақ).
|
Бөлім: |
Жасанды интеллект |
|
|
Педагогтің тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда) |
|
|
|
Күні: |
|
|
|
Сынып: |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Жасанды интеллекті жобалау (7 сабақ). |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
11.3.4.3 электрондық кестелердегі/математикалық модельдеу бағдарламаларындағы нейрондық желілерді жобалау; 11.3.4.4 жасанды интеллектіні әзірлеуде "мұғаліммен оқыту" әдісін қолдану ауқымын сипаттау; |
|
|
Сабақтың мақсаты |
Электрондық кестелердегі/математикалық модельдеу бағдарламаларындағы нейрондық желілерді жобалауды біледі. Жасанды интеллектіні әзірлеуде "мұғаліммен оқыту" әдісін қолдану ауқымын сипаттай алады. |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы |
Ұйымдастыру кезеңі Сәлемдесу, жиналғандарды тексеру. Жұмысқа психологиялық көзқарас. Оқушылардың зейінін шоғырландыру Білімді өзектендіру. Оқушылардан жобалық жұмыс не екенін еске түсіруді және жобаны орындау кезеңдерін атап шығуды ұсынады. * Зерттеу мәселесі (неліктен бұл мәселені зерттеу өзекті?) * Зерттеу мақсаты (нәтижесінде не болуы керек?) * Зерттеу міндеттері (мақсатқа қандай жолдармен қол жеткізіледі?) * Зерттеу барысы (не істеу керек?) * Нәтижелерді рәсімдеу * Ақпараттық ресурстар (зерттелетін мәселе туралы толығырақ қайдан білуге болады?) |
Балалар жұмыс орындарын тексереді. Сұрақтарға жауап береді |
Презентация |
|
|
Сабақтың ортасы |
"Жобалық жұмыс"
Жобаны қорғау Әр оқушы немесе топ (егер жобаны бірнеше оқушы дайындаған болса) өз жобасын қорғайды |
Дескриптор: Тақырып таңдайды Дескриптор: Кестені толтырады Дескриптор: Жобаны қорғайды |
ФБ |
Оқулық, презентация, жұмыс парағы, интернет |
|
Сабақтың соңы |
Ү/т: "Нейрондық желінің онлайн-конструкторларын талдау" тақырыбына эссе жазу Рефлексия. - Жобамен жұмыс істеу барысында сіз не үйрендіңіз? - Жоба үшін тапсырма сіз үшін тым қиын, тым қарапайым болды ма? - Жобаны қорғау қиын болды ма? - Басқа жобаларды қорғауды тыңдау қызықты болды ма? |
Ү/т-сын жазады Өз жұмыстарын бағалайды |
Өзін-өзі бағалау |
Оқулық, презентация |
Informatica_didactics
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Жасанды интеллекті жобалау
___________________________________________
(білім беру ұйымының атауы)
Қысқа мерзімді (сабақ) жоспары
Жасанды интеллекті жобалау (7 сабақ).
|
Бөлім: |
Жасанды интеллект |
|
|
Педагогтің тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда) |
|
|
|
Күні: |
|
|
|
Сынып: |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Жасанды интеллекті жобалау (7 сабақ). |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
11.3.4.3 электрондық кестелердегі/математикалық модельдеу бағдарламаларындағы нейрондық желілерді жобалау; 11.3.4.4 жасанды интеллектіні әзірлеуде "мұғаліммен оқыту" әдісін қолдану ауқымын сипаттау; |
|
|
Сабақтың мақсаты |
Электрондық кестелердегі/математикалық модельдеу бағдарламаларындағы нейрондық желілерді жобалауды біледі. Жасанды интеллектіні әзірлеуде "мұғаліммен оқыту" әдісін қолдану ауқымын сипаттай алады. |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы |
Ұйымдастыру кезеңі Сәлемдесу, жиналғандарды тексеру. Жұмысқа психологиялық көзқарас. Оқушылардың зейінін шоғырландыру Білімді өзектендіру. Оқушылардан жобалық жұмыс не екенін еске түсіруді және жобаны орындау кезеңдерін атап шығуды ұсынады. * Зерттеу мәселесі (неліктен бұл мәселені зерттеу өзекті?) * Зерттеу мақсаты (нәтижесінде не болуы керек?) * Зерттеу міндеттері (мақсатқа қандай жолдармен қол жеткізіледі?) * Зерттеу барысы (не істеу керек?) * Нәтижелерді рәсімдеу * Ақпараттық ресурстар (зерттелетін мәселе туралы толығырақ қайдан білуге болады?) |
Балалар жұмыс орындарын тексереді. Сұрақтарға жауап береді |
Презентация |
|
|
Сабақтың ортасы |
"Жобалық жұмыс"
Жобаны қорғау Әр оқушы немесе топ (егер жобаны бірнеше оқушы дайындаған болса) өз жобасын қорғайды |
Дескриптор: Тақырып таңдайды Дескриптор: Кестені толтырады Дескриптор: Жобаны қорғайды |
ФБ |
Оқулық, презентация, жұмыс парағы, интернет |
|
Сабақтың соңы |
Ү/т: "Нейрондық желінің онлайн-конструкторларын талдау" тақырыбына эссе жазу Рефлексия. - Жобамен жұмыс істеу барысында сіз не үйрендіңіз? - Жоба үшін тапсырма сіз үшін тым қиын, тым қарапайым болды ма? - Жобаны қорғау қиын болды ма? - Басқа жобаларды қорғауды тыңдау қызықты болды ма? |
Ү/т-сын жазады Өз жұмыстарын бағалайды |
Өзін-өзі бағалау |
Оқулық, презентация |
Informatica_didactics
шағым қалдыра аласыз




