|
Білім беру ұйымының атауы |
Қарақұм ЖББМ |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Пәні: |
Жаратылыстану |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Бөлім: |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Күні: |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сынып: |
1 |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Жасанды жарық көздері |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Мақсаты |
1.5.2.2 жарықтың табиғи және жасанды көздерін ажырату; 1.5.2.3 жасанды жарықтың қажеттілігін және оның көздерін анықтау; |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың барысы |
Оқытушының іс- әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
бағалау |
ресурстар |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың басы |
Амандасу, оқушыларды түгендеу. Психологиялық ахуал Қол алысып, қане біз, Достасайық, бәріміз. Айтарым бар сендерге, Тез тұрыңдар, шеңберге. Қандай жақсы бір тұру, Достарыңмен бір жүру. ҚАНДАЙ ЖАҚСЫ ДО БОЛУ. ТОПҚА БӨЛУ «САМАУРЫН» әдісі арқылы оқушыларды 3 топқа бөлу. 1-ТОП, 2-ТОП, 3-ТОП ТОП ЕРЕЖЕСІН ЕСКЕ ТҮСІРУ. Сабақта бір-бірімізді сыйлаймыз, тыңдаймыз! Уақытты үнемдейміз! Нақты,дәл жауап береміз! Сабақта өзіміздің шапшаңдығымызды, тапқырлығымызды көрсетеміз! Сабаққа белсене қатысып, жақсы баға аламыз! ӨТКЕНДІ ҚАЙТАЛАУ. (ҰЖЫМДА) https://view.genial.ly/661659ca1389900014dd2b23/interactive-content-copy-copy-bowling-quiz платформасы арқылы сұрақтарға жауап беріңдер КЕЛ ОЙЛАНАЙЫҚ. Жасанды жарық көзі не үшін қажет? Жарық көздерін пайда болу реттілігі бойынша өз ойларыңды айтыңдар.
|
Ширату жаттығуын орындайды. Дескриптор: Топ атаулары жазылған шәй қалташаларын таңдау арқылы топқа бөлінеді Топ ережесін айтады Сұрақтарға жауап береді Жаңа тақырып бойынша өз ойларын ортаға салады. |
Формативті бағалау үнемі жүргізіліп отырады. Бағалау «Жылжымалы қол сағат» әдісі арқылы өзін-өзі бағалау
Бағалау «Жылжымалы қол сағат» әдісі арқылы өзін-өзі бағалау
Бағалау «Жылжымалы қол сағат» әдісі арқылы өзін-өзі бағалау
|
Оқулықтар суреттер Кеспелер Сызғыш қарындаштар Қайшы Қағаздар Платформалар «Самаурын» әдісі
https://spinthewheel.io/ платформасы
https://view.genial.ly платформасы
Слайд Оқулық |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың ортасы |
БІЛГЕНІҢ ЖӨН Ұсынылған ақпаратты мұқият тыңдап, қаперіңе сақтап ал.
БЕЙНЕРОЛИК ЖАРЫҚ ТУРАЛЫ ОЙ ЗЕРЕК https://view.genial.ly/66165eb141f9a80013b169ef/interactive-content-copy-gulshat-1-kl платформасы арқылы жаңа тақырып бойынша сұрақтарға жауап беріңдер БАҚЫЛАЙЫҚ. Сынып бөлмесіндегі жасанды және табиғи жарық көздерін ата.
БІЛГЕНІҢ ЖӨН
«ҚҰМЫРА» ӘДІСІ. ТАҚТАМЕН ЖҰМЫС «ҚҰМЫРА» әдісі арқылы жасырылған зат есімдерге сұрақ қой ОҚУШЫЛАРМЕН ЗЕРТТЕУ ЖҰМЫСЫ ЖҮРГІЗІЛЕДІ. Оқушыларға үлкендеу қорап беріледі. Қораптың іші қара түске боялып, қабырғаларына (ай, күн, от, шам) сөздер жазылады. Қораптың аузын бекітіп, кішілеу саңылау қалдырамыз. Балалар, саңылаудан қолшамды қолданып, қабырғасындағы сөздерді оқып беріңдер. -Қолшамды жағып, саңылаудың ішін қарайды. -Қабырғадағы сөздерді оқиды. -Мағанасын түсіндіреді. Бұл зерттеуге арналған тапсырма «Зерттеп көр» әдісі арқылы жүргізіледі. |
Дескриптор: Берілген ақпаратты мұқият тыңдап, жаттап ал. Жаңа тақырып бойынша сұрақтарға жауап береді Дескриптор: Берілген ақпаратты мұқият тыңдап, жаттап ал. Құмыраны жарып, ішінен шыққан сөздерге сұрақ қой! Топтық зерттеу жұмысын жүргізеді |
Бағалау «Жылжымалы қол сағат» әдісі арқылы өзін-өзі бағалау
Бағалау «Жылжымалы қол сағат» әдісі арқылы өзін-өзі бағалау
Бағалау «Жылжымалы қол сағат» әдісі арқылы өзін-өзі бағалау
Бағалау «Жылжымалы қол сағат» әдісі арқылы өзін-өзі бағалау
|
https://view.genial.ly платформасы
Слайд Оқулық Слайд Оқулық «ҚҰМЫРА» әдісі
Арнайы дайындалған қорап, қолшам
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сергіту сәті |
|
Бойды сергітіп, қимылды жаттығу орындайды |
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың соңы |
Жұмбақтарың шешуін табыңыздар 1)Мұздай мөлдір жұмыртқа Жарық берген ымыртта. (Аспалы шам) 2)Қараңғыда жымыңдайды, жанады,
ЖИ арқылы жасау
ЖИ арқылы жасау
Бөлісу 1 - айлық Материал тарифі-96% жеңілдік 00 05 00 ҚМЖ
Ашық сабақ
Тәрбие сағаты
Презентация
БЖБ, ТЖБ тесттер
Көрнекіліктер
Балабақшаға арнарлған құжаттар
Мақала, Эссе
Дидактикалық ойындар
және тағы басқа 400 000 материал
Барлық 400 000 материалдарды шексіз жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз 1 990 ₸ 49 000₸ 1 айға қосылу Материалға шағымдану Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз Жариялаған: Мария Балатаева КенжебаевнаШағым жылдам қаралу үшін барынша толық ақпарат жіберіңіз Жасанды жарық көздері
Тақырып бойынша 11 материал табылды
Жасанды жарық көздеріМатериал туралы қысқаша түсінік
жаратылыстару пәне 1 сынып Жасанды жарық көздері
Материалдың қысқаша нұсқасы
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||


























