Қысқа мерзімді (сабақ) жоспары
Сабақ тақырыбы: Жасөспірім және ата-ана
|
Бөлім: |
Жас өспірім және заң. Синтаксис |
|
|
Педагогтің тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда) |
|
|
|
Күні: |
|
|
|
Сынып: 8-сынып |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы: |
Жасөспірім және ата-ана |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
8.2.3.1 мақала, презентация құрылымы мен рәсімделуі арқылы жанрлық ерекшеліктерін ажырату. |
|
|
Сабақтың мақсаты: |
|
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Басталуы 8 минут |
Сәлемдесу! Үй тапсырмасын тексеру. Ереже сұрау.
Мәнінмен жұмыс. Берілген сұрақтарға жауап беру. |
Жаңа тақырыпты түсінеді. Берілген сұрақтарға жауап береді. |
2 балл |
Интерактив-ті тақта |
|
Бұйрықты сөйлемнің жасалу жолына мысалдар келтіреді. 3-тапсырма . |
Теориялық ақпаратты түсінеді. Бұйрықты сөйлемнің жасалу жолдарына мысалдар келтіреді. |
2балл |
Интерактивті тақта оқулық |
|
4-тапсырма. Сұрақтарға жауап бере отырып берілген сурет бойынша әңгіме құрастырады. |
Берілген тапсырманы мақсатына сай орындайды. |
4 балл |
Интерактивті тақта, оқулық |
|
8 минут |
7-тапсырма «Жасөспірім және ата-ана» тақырыбын төрт сөйлем әдісі арқылы қорытындылау.
|
Төрт сөйлем әдісі арқылы тақырыпты қорытындылайды. |
2 балл |
Интерактивті тақта |
|
2 минут |
Рефлексия:
Үй тапсырмасы: |
Не қиын болды? Не үйрендім? Менің ұсынысым! 177-бет,5-тапсырма. |
|
Интерактивтақта |
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Жасөспірім және ата-ана , 8сынып
Жасөспірім және ата-ана , 8сынып
Қысқа мерзімді (сабақ) жоспары
Сабақ тақырыбы: Жасөспірім және ата-ана
|
Бөлім: |
Жас өспірім және заң. Синтаксис |
|
|
Педагогтің тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда) |
|
|
|
Күні: |
|
|
|
Сынып: 8-сынып |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы: |
Жасөспірім және ата-ана |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
8.2.3.1 мақала, презентация құрылымы мен рәсімделуі арқылы жанрлық ерекшеліктерін ажырату. |
|
|
Сабақтың мақсаты: |
|
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Басталуы 8 минут |
Сәлемдесу! Үй тапсырмасын тексеру. Ереже сұрау.
Мәнінмен жұмыс. Берілген сұрақтарға жауап беру. |
Жаңа тақырыпты түсінеді. Берілген сұрақтарға жауап береді. |
2 балл |
Интерактив-ті тақта |
|
Бұйрықты сөйлемнің жасалу жолына мысалдар келтіреді. 3-тапсырма . |
Теориялық ақпаратты түсінеді. Бұйрықты сөйлемнің жасалу жолдарына мысалдар келтіреді. |
2балл |
Интерактивті тақта оқулық |
|
4-тапсырма. Сұрақтарға жауап бере отырып берілген сурет бойынша әңгіме құрастырады. |
Берілген тапсырманы мақсатына сай орындайды. |
4 балл |
Интерактивті тақта, оқулық |
|
8 минут |
7-тапсырма «Жасөспірім және ата-ана» тақырыбын төрт сөйлем әдісі арқылы қорытындылау.
|
Төрт сөйлем әдісі арқылы тақырыпты қорытындылайды. |
2 балл |
Интерактивті тақта |
|
2 минут |
Рефлексия:
Үй тапсырмасы: |
Не қиын болды? Не үйрендім? Менің ұсынысым! 177-бет,5-тапсырма. |
|
Интерактивтақта |
шағым қалдыра аласыз














