|
Бөлім: Жасөспірім және заң |
Мектеп: |
|||||||||||||||||||
|
Күні: 20.02.2024 |
Мұғалімнің аты-жөні: |
|||||||||||||||||||
|
Сынып: 8 Ә |
Қатысқандар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Жасөспірімдердің ерекшелігі |
|||||||||||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
8.2.3.1 -мақала, аннотация құрылымы мен ресімделуі арқылы жанрлық ерекшеліктерін ажырату 8.4.4.4 - жай сөйлемдерді айтылу мақсаты мен құрылымдық ерекшелігіне сай қолдану. |
|||||||||||||||||||
|
Сабақ мақсаты |
Мәтіндердің құрылымы мен рәсімделуі арқылы жанрлық ерекшеліктерін ажырату, жай сөйлемдерді айтылу мақсаты мен құрылымдық ерекшелігіне сай қолдану. |
|||||||||||||||||||
|
Сабақ барысы |
||||||||||||||||||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||||||||||||
|
Сабақтың басы |
І. Ұйымдастыру кезеңі. Үй тапсырмасын сұрау «Спинер» әдісі сұрақ- жауап Оқушылармен амандасу, оларды түгендеу, дәптерлеріне бүгінгі күнді жазғызу.
Оқушыларға жоғарыда көрсетілген сурет-ақпарат көрсетіледі. Сурет бойынша тақырыпты болжайды. Өз пікірлерін білдіреді.
«
Сабақтың тақырыбы, мақсаты хабарланады. |
Оқушылармен амандасу, оларды түгендеу, дәптерлеріне бүгінгі күнді жазғызу. Оқушыларға жоғарыда көрсетілген сурет-ақпарат көрсетіледі. Сурет бойынша тақырыпты болжайды. Өз пікірлерін білдіреді. |
ҚБ «Бағдаршам» |
Суреттер «Мозайка» әдісі
|
||||||||||||||||
|
Сабақтың ортасы
|
Мәтінді оқыңдар, сұрақтарға жауап беріңдер, рәсімделуі мен жанрлық ерекшеліктерін анықтаңдар
Дескриптор:
ҚБ
ӘТН. Хабарлы сөйлем
Тапсырма. «Жасанды интелект» әдісі Тыңдалым мәтінінен хабарлы сөйлемдерді анықтап, жасалуын түсіндіріңдер, сөйлем мүшелеріне талдаңдар
Дескриптор:
Тапсырма Оқушыларға дәрумендердің пайдасы туралы және ол дәрумендер қандай жемістерде, көкөністерде кездесеті туралы ақпарат кездесетін газет-журналдар ұсынылады. Оқушылар газет-журналдардан ақпаратты анықтап, теріп жазады, авторына сілтеме жасайды. Хат Хабарландыру Жарнама Талқылау. Әр топ ортаға шығып, жұмыстарын таныстырады. Дескриптор:
|
Мәтінді оқиды, сұрақтарға жауап береді рәсімделуі мен жанрлық ерекшеліктерін анықтайды
Оқылым мәтінінен хабарлы сөйлемдерді анықтап, жасалуын түсіндіріңдер, сөйлем мүшелеріне талдаңдар
Оқушылар газет-журналдардан ақпаратты анықтап, Хат Хабарландыру Жарнама
|
ҚБ өзін-өзі бағалау
ҚБ Өзін-өзі бғалаау
ҚБ Өзін-өзі бғалаау
|
Суреттер
http://www.elarna.com/m/koru_kk.php?id=405970
|
||||||||||||||||
|
Сабақтың аяғы
|
Рефлексия. Оқушыларға рефлексия қағазы үлестіріледі. Суреттегі нұсқаулық бойынша оқушылар рефлексия қағазына сабақтан алған әсерлерін, пікірлерін жазады. Үй тапсырмасы: 7-тапсырма |
Кері байланыс парағы Whatcapp |
||||||||||||||||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Жасөспірімдердің ерекшелігі
Жасөспірімдердің ерекшелігі
|
Бөлім: Жасөспірім және заң |
Мектеп: |
|||||||||||||||||||
|
Күні: 20.02.2024 |
Мұғалімнің аты-жөні: |
|||||||||||||||||||
|
Сынып: 8 Ә |
Қатысқандар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Жасөспірімдердің ерекшелігі |
|||||||||||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
8.2.3.1 -мақала, аннотация құрылымы мен ресімделуі арқылы жанрлық ерекшеліктерін ажырату 8.4.4.4 - жай сөйлемдерді айтылу мақсаты мен құрылымдық ерекшелігіне сай қолдану. |
|||||||||||||||||||
|
Сабақ мақсаты |
Мәтіндердің құрылымы мен рәсімделуі арқылы жанрлық ерекшеліктерін ажырату, жай сөйлемдерді айтылу мақсаты мен құрылымдық ерекшелігіне сай қолдану. |
|||||||||||||||||||
|
Сабақ барысы |
||||||||||||||||||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||||||||||||
|
Сабақтың басы |
І. Ұйымдастыру кезеңі. Үй тапсырмасын сұрау «Спинер» әдісі сұрақ- жауап Оқушылармен амандасу, оларды түгендеу, дәптерлеріне бүгінгі күнді жазғызу.
Оқушыларға жоғарыда көрсетілген сурет-ақпарат көрсетіледі. Сурет бойынша тақырыпты болжайды. Өз пікірлерін білдіреді.
«
Сабақтың тақырыбы, мақсаты хабарланады. |
Оқушылармен амандасу, оларды түгендеу, дәптерлеріне бүгінгі күнді жазғызу. Оқушыларға жоғарыда көрсетілген сурет-ақпарат көрсетіледі. Сурет бойынша тақырыпты болжайды. Өз пікірлерін білдіреді. |
ҚБ «Бағдаршам» |
Суреттер «Мозайка» әдісі
|
||||||||||||||||
|
Сабақтың ортасы
|
Мәтінді оқыңдар, сұрақтарға жауап беріңдер, рәсімделуі мен жанрлық ерекшеліктерін анықтаңдар
Дескриптор:
ҚБ
ӘТН. Хабарлы сөйлем
Тапсырма. «Жасанды интелект» әдісі Тыңдалым мәтінінен хабарлы сөйлемдерді анықтап, жасалуын түсіндіріңдер, сөйлем мүшелеріне талдаңдар
Дескриптор:
Тапсырма Оқушыларға дәрумендердің пайдасы туралы және ол дәрумендер қандай жемістерде, көкөністерде кездесеті туралы ақпарат кездесетін газет-журналдар ұсынылады. Оқушылар газет-журналдардан ақпаратты анықтап, теріп жазады, авторына сілтеме жасайды. Хат Хабарландыру Жарнама Талқылау. Әр топ ортаға шығып, жұмыстарын таныстырады. Дескриптор:
|
Мәтінді оқиды, сұрақтарға жауап береді рәсімделуі мен жанрлық ерекшеліктерін анықтайды
Оқылым мәтінінен хабарлы сөйлемдерді анықтап, жасалуын түсіндіріңдер, сөйлем мүшелеріне талдаңдар
Оқушылар газет-журналдардан ақпаратты анықтап, Хат Хабарландыру Жарнама
|
ҚБ өзін-өзі бағалау
ҚБ Өзін-өзі бғалаау
ҚБ Өзін-өзі бғалаау
|
Суреттер
http://www.elarna.com/m/koru_kk.php?id=405970
|
||||||||||||||||
|
Сабақтың аяғы
|
Рефлексия. Оқушыларға рефлексия қағазы үлестіріледі. Суреттегі нұсқаулық бойынша оқушылар рефлексия қағазына сабақтан алған әсерлерін, пікірлерін жазады. Үй тапсырмасы: 7-тапсырма |
Кері байланыс парағы Whatcapp |
||||||||||||||||||
шағым қалдыра аласыз

Жеміс
салаты» ойыны.
сы
жемістер мен көкөністерде қандай дәрумендер болатынын естеріне
түсіреді немесе болжам бойынша
айтады













