|
Қысқа мерзімді жоспары |
||||
|
Педагогтың аты-жөні |
Әділқұл Зарина |
|||
|
Күні |
12.03.2025ж |
|||
|
Сынып: 3«А» |
Қатысушылар саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
Жазбаша көбейту және бөлу алгоритмін қолдану. |
|||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
3.1.2.2 – Жазбаша көбейту мен бөлуді орындау алгоритмін түсіну және қолдану 3.1.2.3 – Көбейту мен бөлудің байланысын түсіну және қолдану
|
|||
|
Сабақтың мақсаты: |
Барлық оқушылар: |
|||
|
сандарды жазбаша көбейту және бөлу алгоритмін қолдана отырып есеп шығару |
||||
|
Көптеген оқушылар: |
||||
|
Мәселе есептерді шешуде көбейту мен бөлудің өзара байланысын пайдалану |
||||
|
Кейбір оқушылар: |
||||
|
Өз жұмысын түсіндіру және дәлелдей алу |
||||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы 10 мин |
1.Оқушылармен амандасу. 2.Сабақтың тақырыбы мен мақсаттарымен таныстыру. Көңіл күйді жақсартып алу Гүлмен тілек Топқа бөлу Топ басшылар әдісімен жүзеге асады Екі топқа бөлінеді. 3. 1-тапсырма. «Күн көзін ашу» әдісі Өткен сабақты қайталау
|
1.Мұғаліммен амандасады. 2.Сабақтың тақырыбын дәптерге жазады. 3.Сабақтың мақсаттарымен танысады. 4. Топқа бөлінеді 5.тапсырманы орындайды |
Ою үй әдісі |
Оқулық Дәптер Қалам Күн және бұлт |
|
Сабақтың ортасы 20 мин 5 мин Сабақтың соңы 5 мин Рефлексия 5 мин |
Жаңа сабақты түсіндіру Бөлу және көбейтуді қалай шығару керек? видеоролик көрсетемін. 2- тапсырама «Балық аулау» әдісі Балықтардың артында есептер жасырулы тұрады. Балықты аулап есепті дұрыс шығару қажет. 244см:4= 135кг•5= 568дм:4= 800кг:5= 126ц:2= 721дм:7= 3 тапсырма «Аквариум» әдісі 402•2+160=162 78•0+505:5= 890+560:7= 4 -5 тапсырма Интерактивті тапсырма Ворд волл платформасынан тапсырамалар беремін. Сергіту сәті Жануарлар биін қойып беремін. Сабақты бекіту «Пицца » әдісі Пиццалардың ішінде көбейту мен бөлу амалдарды орындау есептерін жасырып қоямын. Білім сөмкелері әдісі Бәрін білдім Енді түсініп келемін Мүлдем түсінбедім Ашық микрафон әдісі арқылы оқушылардан ауызша кері байланыс аламын. |
Жаңа сабақты түсінеді Қармақмен балық аулайды. Ауланған балықтардағы есептерді шығарады. Оқушалар акваримдағы есептерді тауып құрастырып, жауабын шығарады Экрандағы интерактивті ойындарды орындайды. Есептерді жылдау әрі бұрыс, ауызша шығарып жауабын қол көтеріп айтады. Жануарлар биін әуен ырғағымен қайталайды. Оқушылар пиццадаға есептерді тауып, жауабын топ болып шығарады. Оқушылар бүгінгі сабаққа деген ойларын жазып білім сөмкелеріне салады. Өз пікірлерін еркін ауысша білдіреді. |
Мадақтау Есепті дұрыс шығарса:1б Жылдам орындағаны үшін:1б Мадақтау Стикермен бағалау Есепті дұрыс шығарса:1б Жылдам орындағаны үшін:1б Мадақтау Оюмен бағалау Мадақтау Есепті дұрыс шығарса:1б Жылдам орындағаны үшін:1б Оюмен бағалау Мадақтау жарайсың! Тамаша! |
Интерактивті тақта Қармақ пен балық Оқулық Интерактивті тақта Пицца Білім сөлмелері Микрафон |
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Жазбаша көбейту және бөлу алгоритмін қолдану
Жазбаша көбейту және бөлу алгоритмін қолдану
|
Қысқа мерзімді жоспары |
||||
|
Педагогтың аты-жөні |
Әділқұл Зарина |
|||
|
Күні |
12.03.2025ж |
|||
|
Сынып: 3«А» |
Қатысушылар саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
Жазбаша көбейту және бөлу алгоритмін қолдану. |
|||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
3.1.2.2 – Жазбаша көбейту мен бөлуді орындау алгоритмін түсіну және қолдану 3.1.2.3 – Көбейту мен бөлудің байланысын түсіну және қолдану
|
|||
|
Сабақтың мақсаты: |
Барлық оқушылар: |
|||
|
сандарды жазбаша көбейту және бөлу алгоритмін қолдана отырып есеп шығару |
||||
|
Көптеген оқушылар: |
||||
|
Мәселе есептерді шешуде көбейту мен бөлудің өзара байланысын пайдалану |
||||
|
Кейбір оқушылар: |
||||
|
Өз жұмысын түсіндіру және дәлелдей алу |
||||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы 10 мин |
1.Оқушылармен амандасу. 2.Сабақтың тақырыбы мен мақсаттарымен таныстыру. Көңіл күйді жақсартып алу Гүлмен тілек Топқа бөлу Топ басшылар әдісімен жүзеге асады Екі топқа бөлінеді. 3. 1-тапсырма. «Күн көзін ашу» әдісі Өткен сабақты қайталау
|
1.Мұғаліммен амандасады. 2.Сабақтың тақырыбын дәптерге жазады. 3.Сабақтың мақсаттарымен танысады. 4. Топқа бөлінеді 5.тапсырманы орындайды |
Ою үй әдісі |
Оқулық Дәптер Қалам Күн және бұлт |
|
Сабақтың ортасы 20 мин 5 мин Сабақтың соңы 5 мин Рефлексия 5 мин |
Жаңа сабақты түсіндіру Бөлу және көбейтуді қалай шығару керек? видеоролик көрсетемін. 2- тапсырама «Балық аулау» әдісі Балықтардың артында есептер жасырулы тұрады. Балықты аулап есепті дұрыс шығару қажет. 244см:4= 135кг•5= 568дм:4= 800кг:5= 126ц:2= 721дм:7= 3 тапсырма «Аквариум» әдісі 402•2+160=162 78•0+505:5= 890+560:7= 4 -5 тапсырма Интерактивті тапсырма Ворд волл платформасынан тапсырамалар беремін. Сергіту сәті Жануарлар биін қойып беремін. Сабақты бекіту «Пицца » әдісі Пиццалардың ішінде көбейту мен бөлу амалдарды орындау есептерін жасырып қоямын. Білім сөмкелері әдісі Бәрін білдім Енді түсініп келемін Мүлдем түсінбедім Ашық микрафон әдісі арқылы оқушылардан ауызша кері байланыс аламын. |
Жаңа сабақты түсінеді Қармақмен балық аулайды. Ауланған балықтардағы есептерді шығарады. Оқушалар акваримдағы есептерді тауып құрастырып, жауабын шығарады Экрандағы интерактивті ойындарды орындайды. Есептерді жылдау әрі бұрыс, ауызша шығарып жауабын қол көтеріп айтады. Жануарлар биін әуен ырғағымен қайталайды. Оқушылар пиццадаға есептерді тауып, жауабын топ болып шығарады. Оқушылар бүгінгі сабаққа деген ойларын жазып білім сөмкелеріне салады. Өз пікірлерін еркін ауысша білдіреді. |
Мадақтау Есепті дұрыс шығарса:1б Жылдам орындағаны үшін:1б Мадақтау Стикермен бағалау Есепті дұрыс шығарса:1б Жылдам орындағаны үшін:1б Мадақтау Оюмен бағалау Мадақтау Есепті дұрыс шығарса:1б Жылдам орындағаны үшін:1б Оюмен бағалау Мадақтау жарайсың! Тамаша! |
Интерактивті тақта Қармақ пен балық Оқулық Интерактивті тақта Пицца Білім сөлмелері Микрафон |
шағым қалдыра аласыз













