Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
(білім беру ұйымының атауы)
Қысқа мерзімді (сабақ) жоспары
|
Бөлім |
Шығармашылық және компьютер (ортақ тақырыбы: "Менің отбасым және достарым") |
|
Педагогтің аты-жөні |
|
|
Күні |
|
|
Сынып: |
Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
|
|
Оқу бағдарламасына сəйкес оқу мақсаттары |
2.4.2.1. программалау алаңының |
|
Сабақтың мақсаты |
Бірегей символдарды құру үшін графикалық редакторды пайдалануды үйренеді |
Сабақтың барысы
|
Сабақ кезеңі/Уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Ұйымдастыру кезеңі (2 мин) |
Сабаққа дайындықты тексеру. Оқушылардың назарын сабаққа аудару. Бүгінгі сабақтың тақырыбын хабарлау. |
Мұғалімнің нұсқауларын тыңдап, сабаққа дайындықтарын тексеру. |
Ауызша бағалау |
- |
|
Жаңа сабақ (25 мин) |
1. Оқушыларға өздерінің ерекшеліктері мен қызығушылықтары туралы сұрақтар қою. 2. Кейіпкер жасау үшін қандай элементтерді пайдалануға болатындығын түсіндіру. 3. Графикалық редактордың мүмкіндіктерімен таныстыру. 4. Оқушыларға кейіпкерді қалай жасау керектігін көрсету. |
Оқытушының сұрақтарына жауап береді. Кейіпкердің сыртқы келбеті мен киімі туралы ойланады. Мұғалімнің көрсетуі бойынша кейіпкер жасайды. |
Байқау, сұрақ-жауап |
Электронды оқулық Компьютер, графикалық редактор, проектор |
|
Сергіту сәті (3 мин) |
Оқушылармен бірге жаттығу жасау. |
Мұғаліммен бірге жаттығуларды орындайды. |
- |
- |
|
Бекіту (10 мин) |
Оқушылар жасаған кейіпкерлерді талдау. Олардың ерекшеліктері туралы пікір алмасу. |
Өздері жасаған кейіпкерлер туралы әңгімелейді, сыныптастарының жұмыстарын бағалайды. |
Өзара бағалау |
- |
|
Үйге тапсырма (5 мин) |
Жасалған кейіпкер туралы қысқаша әңгіме жазуды тапсыру. |
Мұғалімнің тапсырмасын тыңдап, жазып алады. |
- |
Дәптер |
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Жеке кейіпкер жасау
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
(білім беру ұйымының атауы)
Қысқа мерзімді (сабақ) жоспары
|
Бөлім |
Шығармашылық және компьютер (ортақ тақырыбы: "Менің отбасым және достарым") |
|
Педагогтің аты-жөні |
|
|
Күні |
|
|
Сынып: |
Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
|
|
Оқу бағдарламасына сəйкес оқу мақсаттары |
2.4.2.1. программалау алаңының |
|
Сабақтың мақсаты |
Бірегей символдарды құру үшін графикалық редакторды пайдалануды үйренеді |
Сабақтың барысы
|
Сабақ кезеңі/Уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Ұйымдастыру кезеңі (2 мин) |
Сабаққа дайындықты тексеру. Оқушылардың назарын сабаққа аудару. Бүгінгі сабақтың тақырыбын хабарлау. |
Мұғалімнің нұсқауларын тыңдап, сабаққа дайындықтарын тексеру. |
Ауызша бағалау |
- |
|
Жаңа сабақ (25 мин) |
1. Оқушыларға өздерінің ерекшеліктері мен қызығушылықтары туралы сұрақтар қою. 2. Кейіпкер жасау үшін қандай элементтерді пайдалануға болатындығын түсіндіру. 3. Графикалық редактордың мүмкіндіктерімен таныстыру. 4. Оқушыларға кейіпкерді қалай жасау керектігін көрсету. |
Оқытушының сұрақтарына жауап береді. Кейіпкердің сыртқы келбеті мен киімі туралы ойланады. Мұғалімнің көрсетуі бойынша кейіпкер жасайды. |
Байқау, сұрақ-жауап |
Электронды оқулық Компьютер, графикалық редактор, проектор |
|
Сергіту сәті (3 мин) |
Оқушылармен бірге жаттығу жасау. |
Мұғаліммен бірге жаттығуларды орындайды. |
- |
- |
|
Бекіту (10 мин) |
Оқушылар жасаған кейіпкерлерді талдау. Олардың ерекшеліктері туралы пікір алмасу. |
Өздері жасаған кейіпкерлер туралы әңгімелейді, сыныптастарының жұмыстарын бағалайды. |
Өзара бағалау |
- |
|
Үйге тапсырма (5 мин) |
Жасалған кейіпкер туралы қысқаша әңгіме жазуды тапсыру. |
Мұғалімнің тапсырмасын тыңдап, жазып алады. |
- |
Дәптер |
шағым қалдыра аласыз


