Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
Жеке кейіпкер жасау
Қысқа мерзімді (сабақ) жоспары
|
Бөлім |
Шығармашылық және компьютер (ортақ тақырыбы: "Менің отбасым және достарым") |
|
Педагогтің аты-жөні |
|
|
Күні |
|
|
Сынып: 2б |
Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Жеке кейіпкер жасау |
|
Оқу бағдарламасына сəйкес оқу мақсаттары |
2.4.2.1. программалау алаңының |
|
Сабақтың мақсаты |
Бірегей символдарды құру үшін графикалық редакторды пайдалануды үйренеді |
Сабақтың барысы
|
Сабақ кезеңі/Уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
1. Ұйымдастыру (5 мин) |
Оқушылармен сәлемдесіп, сабақтың мақсатын түсіндіру. |
Оқушылар мұғалімді тыңдайды және сабаққа дайындалады. |
- |
- |
|
2. Негізгі бөлім (30 мин) |
Тапсырма 1
(Топтық)
|
1. Оқушылар топта жұмыс істеп, кейіпкер
жасайды. |
1.
Топтық жұмыс нәтижесін бағалау (топтық критерий). Бағалау дискрипторы:
|
Графикалық редактор, компьютер, проектор |
|
3. Қорытынды (5 мин) |
Оқушылардың жұмыстарын қарау, бағалау және кері байланыс беру. |
Оқушылар өз жұмыстарын көрсетіп, сұрақтарға жауап береді. |
Топтардың, жұптардың, және жеке жұмыстардың бағасы. |
- |
|
4. Үй тапсырмасы (5 мин) |
Оқушыларға үйде орындауға арналған тапсырманы
беру: |
Оқушылар үй тапсырмасын орындауға келіседі. |
Келесі сабақта тапсырманы орындау үшін дайындалу. |
- |
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Жеке кейіпкер жасау
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
Жеке кейіпкер жасау
Қысқа мерзімді (сабақ) жоспары
|
Бөлім |
Шығармашылық және компьютер (ортақ тақырыбы: "Менің отбасым және достарым") |
|
Педагогтің аты-жөні |
|
|
Күні |
|
|
Сынып: 2б |
Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Жеке кейіпкер жасау |
|
Оқу бағдарламасына сəйкес оқу мақсаттары |
2.4.2.1. программалау алаңының |
|
Сабақтың мақсаты |
Бірегей символдарды құру үшін графикалық редакторды пайдалануды үйренеді |
Сабақтың барысы
|
Сабақ кезеңі/Уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
1. Ұйымдастыру (5 мин) |
Оқушылармен сәлемдесіп, сабақтың мақсатын түсіндіру. |
Оқушылар мұғалімді тыңдайды және сабаққа дайындалады. |
- |
- |
|
2. Негізгі бөлім (30 мин) |
Тапсырма 1
(Топтық)
|
1. Оқушылар топта жұмыс істеп, кейіпкер
жасайды. |
1.
Топтық жұмыс нәтижесін бағалау (топтық критерий). Бағалау дискрипторы:
|
Графикалық редактор, компьютер, проектор |
|
3. Қорытынды (5 мин) |
Оқушылардың жұмыстарын қарау, бағалау және кері байланыс беру. |
Оқушылар өз жұмыстарын көрсетіп, сұрақтарға жауап береді. |
Топтардың, жұптардың, және жеке жұмыстардың бағасы. |
- |
|
4. Үй тапсырмасы (5 мин) |
Оқушыларға үйде орындауға арналған тапсырманы
беру: |
Оқушылар үй тапсырмасын орындауға келіседі. |
Келесі сабақта тапсырманы орындау үшін дайындалу. |
- |
шағым қалдыра аласыз


