|
Бөлімі: |
Ұзақмерзімді жоспар тарауы: 1-бөлім. «Программалау (ортақ тақырыптары: «Жанды табиғат», «Жақсы» деген немене? «Жаман» деген немене?) |
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|
Күні: |
|
|
Сыныбы: 3 |
Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы: |
Желіде тілдесу |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты |
3.3.2.1 жобада
бірлесіп жұмыс істеу үшін мессенджер құралдарын қолдану; |
|
Сабақтың мақсаты: |
Қозғалыс командаларының атқаратын қызметін түсінеді (мысалы: алға жүру, бұрылу, координат бойынша орын ауыстыру) және қозғалыс командаларын пайдаланып шағын анимациялық жоба немесе кейіпкер қозғалысын құрады. |
|
ЕБҚЕ бар балалар үшін |
-Қарым-қатынас деңгейінде сөздік қорын, сипап сезу дағдыларын дамыту -Көруінде кемістігі бар балаларды ауызша жауап беруге деген ынтасын ескеру( практика түрінде жауап беруге жағдай жасау) -Денсаулығын ескере отырып оқушыға жеке карточкамен жұмыс жасау. (жүріп тұруы қиын оқуш |
|
Еңбекқорлық және кәсіби біліктілік |
Құрмет – оқушыларды интернетте тілдесу кезінде өзгенің пікірін сыйлауға, әдепті сөз қолдануға үйрету; Жауапкершілік – желіде жазылған әр сөздің салдары бар екенін түсіндіру. Адалдық – жалған ақпарат таратпау, өзін басқа адам ретінде көрсетпеу. Қауіпсіздік – жеке ақпаратты қорғау, бейтаныс адамдарға дерек берме |
|
ЖИ қолданылуы |
D-ID, chat GPT,KlingAI |
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезеңі/уақыты |
Педагогтің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы
|
Ұйымдастыру Оқушылармен амандасу. Оқушылардың сабаққа қатысымын түгендеу. Психологиялық ахуал: бейнероликтегі амандасу түрі н қайталайды
Топқа бөлу. Асықтарды басу арқылы 3- топқа бөлінеді
Тақырып ашу. Жаңа тақырыпты ашу мақсатында сұрақтар беріледі
|
Мұғаліммен амандасады
Сыныпта жағымды көңіл - күй орнатады
Оқушылар презентация арқылы 3 топқа бөлінеді
Сұрақтарға жауап береді
Тест |
Сабақ басында бағалау парағы таратылады
ҚБ Асық арқылы бағаланады, әр дұрыс жауапқа 1 асықтан беріледі.
“Мадақтау” әдісі
Дескриптор: -сұрақтарға дұрыс жауап береді. |
Презентация
Оқулық
Жұмыс дәптері
Презентация
Стикерлер
Презентация
Презентация
|
|
Сабақтың ортасы |
Жаңа сабақ. https://youtu.be/dMZE9MtXPMc?feature=shared
Топтық жұмыс. Интернет желісінде қауіпсіз жұмыс істеу ережелерін топта қарастыру.
Жұптық жұмыс. Шартты белгілеріне қарап жіктейді
Жеке жұмыс. Компьютермен жұмыс жасайды
Сергіту сәті. Суреттегі іс - әрекеттерді қайталап жаттығу жасайды
Бекіту тапсырмасы. https://wordwall.net/resource/61717039
Платформасындағы сұрақтарға жауап беру
|
Жаңа тақырыппен танысады
Жаңа тақырыпқа сай бейнеролик қарайды
Жаңа ақпараттар алады
Қажетті сөздерді жұмыс дәптерлеріне жазып алады.
Мұғалімді тыңдайды
ЖИ арқылы жасалған бейнеролик сұрағына жауап береді
Оқулықтағы тапсырманы орындайды.
Жекелей компьютермен жұмысты орындайды
Оқушылар жаттығу жасайды.
Сұраққа жауап береді Сұ |
Дескриптор: -.Интернет желісінде қауіпсіз жұмыс істеу ережелерін жазады; - мәтіндік рекдакторға жазып, сақтайды; - пікір алмасады.
Дескриптор: - әлеуметтік желілерді дұрыс табады; - мессенджерлерді табады; - бейнеконференция- ларды табады.
Дескриптор: - компьютерде браузермен жұмыс жасайды; - сайттағы жекенжайларды жазып, ақпарат алады; - ақпараттарды сақтайды.
“Мадақтау” әдісі “Шапалақату” әдісі
Дескриптор: - сұрақтарға дұрыс жауап береді Дескри |
https://youtu.be/dMZE9MtXPMc?feature=shared
Презентация
Бейнеролик
Оқулық
Жұмыс дәптері
Презентация
Бейнеролик
Презентация
Оқулық
Таратпа қағаздар
Компьютер
Презентация
Таратпа қағаздар
Оқулық
Презентация
Бейнеролик
https://wordwall.net/resource/61717039
Презентация
|
|
Сабақтың соңы |
Кері байланыс. Презентациядағы “әлеуметтік желілер” арқылы кері байланыс беру. Оқушыларды бағалау
|
Кері байланыс жасайды.
|
“Мадақтау” әдісі
Асықтарды санап, білімдерін бағалайды |
Презентация
Асық стикерлері
|
|
Үйге тапсырма |
Желіде тілдесу |
Күнделікке үй тапсырмасын жазып алады |
|
Оқулық Күнделік |
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Желіде тілдесу
Желіде тілдесу
|
Бөлімі: |
Ұзақмерзімді жоспар тарауы: 1-бөлім. «Программалау (ортақ тақырыптары: «Жанды табиғат», «Жақсы» деген немене? «Жаман» деген немене?) |
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|
Күні: |
|
|
Сыныбы: 3 |
Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы: |
Желіде тілдесу |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты |
3.3.2.1 жобада
бірлесіп жұмыс істеу үшін мессенджер құралдарын қолдану; |
|
Сабақтың мақсаты: |
Қозғалыс командаларының атқаратын қызметін түсінеді (мысалы: алға жүру, бұрылу, координат бойынша орын ауыстыру) және қозғалыс командаларын пайдаланып шағын анимациялық жоба немесе кейіпкер қозғалысын құрады. |
|
ЕБҚЕ бар балалар үшін |
-Қарым-қатынас деңгейінде сөздік қорын, сипап сезу дағдыларын дамыту -Көруінде кемістігі бар балаларды ауызша жауап беруге деген ынтасын ескеру( практика түрінде жауап беруге жағдай жасау) -Денсаулығын ескере отырып оқушыға жеке карточкамен жұмыс жасау. (жүріп тұруы қиын оқуш |
|
Еңбекқорлық және кәсіби біліктілік |
Құрмет – оқушыларды интернетте тілдесу кезінде өзгенің пікірін сыйлауға, әдепті сөз қолдануға үйрету; Жауапкершілік – желіде жазылған әр сөздің салдары бар екенін түсіндіру. Адалдық – жалған ақпарат таратпау, өзін басқа адам ретінде көрсетпеу. Қауіпсіздік – жеке ақпаратты қорғау, бейтаныс адамдарға дерек берме |
|
ЖИ қолданылуы |
D-ID, chat GPT,KlingAI |
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезеңі/уақыты |
Педагогтің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы
|
Ұйымдастыру Оқушылармен амандасу. Оқушылардың сабаққа қатысымын түгендеу. Психологиялық ахуал: бейнероликтегі амандасу түрі н қайталайды
Топқа бөлу. Асықтарды басу арқылы 3- топқа бөлінеді
Тақырып ашу. Жаңа тақырыпты ашу мақсатында сұрақтар беріледі
|
Мұғаліммен амандасады
Сыныпта жағымды көңіл - күй орнатады
Оқушылар презентация арқылы 3 топқа бөлінеді
Сұрақтарға жауап береді
Тест |
Сабақ басында бағалау парағы таратылады
ҚБ Асық арқылы бағаланады, әр дұрыс жауапқа 1 асықтан беріледі.
“Мадақтау” әдісі
Дескриптор: -сұрақтарға дұрыс жауап береді. |
Презентация
Оқулық
Жұмыс дәптері
Презентация
Стикерлер
Презентация
Презентация
|
|
Сабақтың ортасы |
Жаңа сабақ. https://youtu.be/dMZE9MtXPMc?feature=shared
Топтық жұмыс. Интернет желісінде қауіпсіз жұмыс істеу ережелерін топта қарастыру.
Жұптық жұмыс. Шартты белгілеріне қарап жіктейді
Жеке жұмыс. Компьютермен жұмыс жасайды
Сергіту сәті. Суреттегі іс - әрекеттерді қайталап жаттығу жасайды
Бекіту тапсырмасы. https://wordwall.net/resource/61717039
Платформасындағы сұрақтарға жауап беру
|
Жаңа тақырыппен танысады
Жаңа тақырыпқа сай бейнеролик қарайды
Жаңа ақпараттар алады
Қажетті сөздерді жұмыс дәптерлеріне жазып алады.
Мұғалімді тыңдайды
ЖИ арқылы жасалған бейнеролик сұрағына жауап береді
Оқулықтағы тапсырманы орындайды.
Жекелей компьютермен жұмысты орындайды
Оқушылар жаттығу жасайды.
Сұраққа жауап береді Сұ |
Дескриптор: -.Интернет желісінде қауіпсіз жұмыс істеу ережелерін жазады; - мәтіндік рекдакторға жазып, сақтайды; - пікір алмасады.
Дескриптор: - әлеуметтік желілерді дұрыс табады; - мессенджерлерді табады; - бейнеконференция- ларды табады.
Дескриптор: - компьютерде браузермен жұмыс жасайды; - сайттағы жекенжайларды жазып, ақпарат алады; - ақпараттарды сақтайды.
“Мадақтау” әдісі “Шапалақату” әдісі
Дескриптор: - сұрақтарға дұрыс жауап береді Дескри |
https://youtu.be/dMZE9MtXPMc?feature=shared
Презентация
Бейнеролик
Оқулық
Жұмыс дәптері
Презентация
Бейнеролик
Презентация
Оқулық
Таратпа қағаздар
Компьютер
Презентация
Таратпа қағаздар
Оқулық
Презентация
Бейнеролик
https://wordwall.net/resource/61717039
Презентация
|
|
Сабақтың соңы |
Кері байланыс. Презентациядағы “әлеуметтік желілер” арқылы кері байланыс беру. Оқушыларды бағалау
|
Кері байланыс жасайды.
|
“Мадақтау” әдісі
Асықтарды санап, білімдерін бағалайды |
Презентация
Асық стикерлері
|
|
Үйге тапсырма |
Желіде тілдесу |
Күнделікке үй тапсырмасын жазып алады |
|
Оқулық Күнделік |
шағым қалдыра аласыз

























