|
Бөлім: |
Программалау (жалғаспалы тақырыптар: «Жанды табиғат», «Жақсы деген немене?» «Жаман деген немене?»)) |
|
|
Педагогтің тегі, аты, әкесінің аты |
Джанзакова А.Д |
|
|
Күні: |
5.09.2025 |
|
|
Сынып: 3 «Ә» |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Желіде тілдесу |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
3.1.3.1 Интернет желісінде жұмыс істеуде жеке қауіпсіздік ережелерін сақтау |
|
|
Сабақтың мақсаты |
Интернеттегі ақпарат алмасу жолдарын түсіндіреді. Интернетте жұмыс істеу кезінде жеке қауіпсіздік ережелерін сақтайды. |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың барысы 0-9мин |
Ұйымдастыру кезеңі: Ұйымдастыру кезеңі – “Қауіпсіз байланыс көпірі” Интернет желісінде қандай байланыс түрлерін атай аласыз?
Интернет желісінде сөйлесу кезінде қандай қауіпсіздік шараларына назар аудару керек? Оқушы сұрақтарға жауап береді |
“Қауіпсіз байланыс көпірі” оқушының әрекеті : сұраққа жауп береді Сұрақтарға жауап береді |
Мақтау «Жұлдызшалар» әдісімен бағалайды. |
жұмыс дәптерлері |
|
Сабақтың ортасы 10-40 |
Жаңа материалды зерттеу Презентация Жұмыс парағымен, оқулықпен жұмыс
|
Мұғалімді тыңдайды, сұрақтарын қояды Оқулықтан тақырып оқиды Дескриптор: -адасқан әріптерді орнына қояды Дескриптор: -анықтаманы жазады Дескриптор: - таныс белгішені көрсетеді -шартты белгілеріне қарап, сәйкестендіреді Дескриптор: - интерактивті тапсырманы орындайды |
Мақтау |
Оқулық Презентация 2-9 слайдтар 10 -слайд Жұмыс парағы Жұмыс парағы |
|
Сабақтын соңы 41-45 мин |
Үй жұмысы :Интернет желісінде қауіпсіз жұмыс істеу ережелерін жасау Сабақ қорытындысы. Рефлексия. - Сабақта не қызықты болды? - Саған ең көп не есте қалды? - Тағы не білгің келеді?
|
Үй тапсырмасын жазады Өз жұмысын бағалайды |
Стикермен жұмыс |
14-слайд |
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Желіде тілдесу
|
Бөлім: |
Программалау (жалғаспалы тақырыптар: «Жанды табиғат», «Жақсы деген немене?» «Жаман деген немене?»)) |
|
|
Педагогтің тегі, аты, әкесінің аты |
Джанзакова А.Д |
|
|
Күні: |
5.09.2025 |
|
|
Сынып: 3 «Ә» |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Желіде тілдесу |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
3.1.3.1 Интернет желісінде жұмыс істеуде жеке қауіпсіздік ережелерін сақтау |
|
|
Сабақтың мақсаты |
Интернеттегі ақпарат алмасу жолдарын түсіндіреді. Интернетте жұмыс істеу кезінде жеке қауіпсіздік ережелерін сақтайды. |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың барысы 0-9мин |
Ұйымдастыру кезеңі: Ұйымдастыру кезеңі – “Қауіпсіз байланыс көпірі” Интернет желісінде қандай байланыс түрлерін атай аласыз?
Интернет желісінде сөйлесу кезінде қандай қауіпсіздік шараларына назар аудару керек? Оқушы сұрақтарға жауап береді |
“Қауіпсіз байланыс көпірі” оқушының әрекеті : сұраққа жауп береді Сұрақтарға жауап береді |
Мақтау «Жұлдызшалар» әдісімен бағалайды. |
жұмыс дәптерлері |
|
Сабақтың ортасы 10-40 |
Жаңа материалды зерттеу Презентация Жұмыс парағымен, оқулықпен жұмыс
|
Мұғалімді тыңдайды, сұрақтарын қояды Оқулықтан тақырып оқиды Дескриптор: -адасқан әріптерді орнына қояды Дескриптор: -анықтаманы жазады Дескриптор: - таныс белгішені көрсетеді -шартты белгілеріне қарап, сәйкестендіреді Дескриптор: - интерактивті тапсырманы орындайды |
Мақтау |
Оқулық Презентация 2-9 слайдтар 10 -слайд Жұмыс парағы Жұмыс парағы |
|
Сабақтын соңы 41-45 мин |
Үй жұмысы :Интернет желісінде қауіпсіз жұмыс істеу ережелерін жасау Сабақ қорытындысы. Рефлексия. - Сабақта не қызықты болды? - Саған ең көп не есте қалды? - Тағы не білгің келеді?
|
Үй тапсырмасын жазады Өз жұмысын бағалайды |
Стикермен жұмыс |
14-слайд |
шағым қалдыра аласыз







