|
Қысқа мерзімді жоспары |
||||
|
Бөлім |
Ақпараттық этикет (ортақ тақырыбы: "Саяхат") |
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
Арай 87751750706 |
|||
|
Күні |
|
|||
|
Сынып: 1 |
Қатысушылар саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
Желідегі қажетсіз байланыстар |
|||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
1. 3. 2. 1 желідегі қажетсіз байланыстардың тәуекелдерін түсіну; |
|||
|
Сабақтың мақсаты: |
желідегі қажетсіз байланыстардың тәуекелдерін түсінеді |
|||
|
Заң және тәртіп құндылығы |
||||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы 10 мин |
1.Оқушылармен амандасу. 2. Психологиялық ахуал
3. Конфет түстері арқылы топқа бөлу
3. «Бумеранг» әдісі арқылы оқушылар топ болып, үй жұмысын қайталайды Әр топ мүшелері тақырып бойынша сұрақтар құрастырады. Сұрақтарын келесі топқа береді. Олар сол сұрақтарға жауап береді. Оқушылардың барлығы да қатысады Дескриптор: - Үй тапсырасы бойынша сұрақтарға жауап береді |
1.Мұғаліммен амандасады. 2. Бір-біріне ақ тілек айтады 3. Конфет түстері арқылы топқа бөлінеді 3. Оқушылар үй тапсырмасы бойынша сұрақтарға жауап береді |
ҚБ смайлик әдісі
|
Оқулық «Арман ПВ» Түрлі конфеттер |
|
Сабақтың ортасы 30 мин |
Жаңа сабақты түсіндіру
Топтық жұмыс 1-тапсырма «Ой қозғау» әдісі
Дескриптор: -Суретке қарап желілерді анықтайды Жұптық жұмыс 2 -тапсырма «Көршіңізге айтыңыз» «Көршіме айтамын» әдістемесі арқылы жұптарынмен жұмысты орындап, керекті мәліметті дәптерге жазады
Дескриптор: Қай баланың іс-әрекеті дұрыс еместігіне зерттеу жасайды Жеке жұмыс. 3-тапсырма «Миға шабуыл» әдісі арқылы тапсырманы орындау
Дескриптор: -Алматыдағы Орталық музейге қашықтан саяхат жасайды Сергіту сәті
«Мен таптым» әдісі EБҚЕ бар балалар үшін тапсырма
Дискриптор Кестені толтырады Сабақты қорытындылау. 4-тапсырма «Wordwall» платформасында сұрақтарға жауап береді Дескриптор: - Онлайн платформада сұрақтарға жауап береді |
1-тапсырманы орындайды 2-тапсырманы орындайды 3-тапсырманы орындайды Сергіту сәтін жасайды Тапсырманы орындайды 4-тапсырманы орындайды |
ҚБ «Жарайсыңда» «бәрекелді» «керемет» Коментарий арқылы бірін-бірі бағалау Бас бармақ арқылы бірін –бірі бағалайды Смайлик арқылы
От шашу арқылы |
А-4 парақшасы, оқулық Жұмыс дәптер Ноутбук, оқулық Тапсырма https://wordwall.net/resource/82469928 |
|
Сабақтың соңы 5 мин |
2.Кері байланыс: Тазалық
|
Өзін-өзі бағалау. |
|
Слайд/плакат |
|
Үй тапсырмасы |
&3оқу. 14-15 беттер |
|
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Желідегі қажетсіз байланыстар
Желідегі қажетсіз байланыстар
|
Қысқа мерзімді жоспары |
||||
|
Бөлім |
Ақпараттық этикет (ортақ тақырыбы: "Саяхат") |
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
Арай 87751750706 |
|||
|
Күні |
|
|||
|
Сынып: 1 |
Қатысушылар саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
Желідегі қажетсіз байланыстар |
|||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
1. 3. 2. 1 желідегі қажетсіз байланыстардың тәуекелдерін түсіну; |
|||
|
Сабақтың мақсаты: |
желідегі қажетсіз байланыстардың тәуекелдерін түсінеді |
|||
|
Заң және тәртіп құндылығы |
||||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы 10 мин |
1.Оқушылармен амандасу. 2. Психологиялық ахуал
3. Конфет түстері арқылы топқа бөлу
3. «Бумеранг» әдісі арқылы оқушылар топ болып, үй жұмысын қайталайды Әр топ мүшелері тақырып бойынша сұрақтар құрастырады. Сұрақтарын келесі топқа береді. Олар сол сұрақтарға жауап береді. Оқушылардың барлығы да қатысады Дескриптор: - Үй тапсырасы бойынша сұрақтарға жауап береді |
1.Мұғаліммен амандасады. 2. Бір-біріне ақ тілек айтады 3. Конфет түстері арқылы топқа бөлінеді 3. Оқушылар үй тапсырмасы бойынша сұрақтарға жауап береді |
ҚБ смайлик әдісі
|
Оқулық «Арман ПВ» Түрлі конфеттер |
|
Сабақтың ортасы 30 мин |
Жаңа сабақты түсіндіру
Топтық жұмыс 1-тапсырма «Ой қозғау» әдісі
Дескриптор: -Суретке қарап желілерді анықтайды Жұптық жұмыс 2 -тапсырма «Көршіңізге айтыңыз» «Көршіме айтамын» әдістемесі арқылы жұптарынмен жұмысты орындап, керекті мәліметті дәптерге жазады
Дескриптор: Қай баланың іс-әрекеті дұрыс еместігіне зерттеу жасайды Жеке жұмыс. 3-тапсырма «Миға шабуыл» әдісі арқылы тапсырманы орындау
Дескриптор: -Алматыдағы Орталық музейге қашықтан саяхат жасайды Сергіту сәті
«Мен таптым» әдісі EБҚЕ бар балалар үшін тапсырма
Дискриптор Кестені толтырады Сабақты қорытындылау. 4-тапсырма «Wordwall» платформасында сұрақтарға жауап береді Дескриптор: - Онлайн платформада сұрақтарға жауап береді |
1-тапсырманы орындайды 2-тапсырманы орындайды 3-тапсырманы орындайды Сергіту сәтін жасайды Тапсырманы орындайды 4-тапсырманы орындайды |
ҚБ «Жарайсыңда» «бәрекелді» «керемет» Коментарий арқылы бірін-бірі бағалау Бас бармақ арқылы бірін –бірі бағалайды Смайлик арқылы
От шашу арқылы |
А-4 парақшасы, оқулық Жұмыс дәптер Ноутбук, оқулық Тапсырма https://wordwall.net/resource/82469928 |
|
Сабақтың соңы 5 мин |
2.Кері байланыс: Тазалық
|
Өзін-өзі бағалау. |
|
Слайд/плакат |
|
Үй тапсырмасы |
&3оқу. 14-15 беттер |
|
|
|
шағым қалдыра аласыз





























