|
Қысқа мерзімді жоспары |
||||
|
Бөлім |
Сөзбе-сөз (ортақ тақырыптары: "Менің мектебім", "Менің туған жерім") |
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
Арай 87751750706 |
|||
|
Күні |
|
|||
|
Сынып: 2 |
Қатысушылар саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
Мультфильм құру |
|||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
2.4.1.1 тармақтау алгоритмін іске асыру; |
|||
|
Сабақтың мақсаты: |
Тармақтау алгоритмін іске асырады |
|||
|
БІРЛІК ЖӘНЕ ЫНТЫМАҚ |
• Өзгені тыңдау, түсіну және диалог жүргізе алу • Өзгелерге мейірімділік, жанашырлық таныта білу • Айналасындағыларға көмек көрсет |
|||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы 10 мин |
1.Оқушылармен амандасу. 2. Психологиялық ахуал «Гүлмен тілек» Оқушылар арнайы дайындалып келген гүлді алақандарына салып тұрып, бір-біріне тілек тілейді және гүлдің түстері бойынша топқа біріктіріледі 3. «Қонаққа бару» Бір топ екінші топқа қонаққа барып, үй тапсырмасы бойынша өз түсінгендерін түсіндіріп береді. - Дескриптор: - Үй тапсырмасына жауап береді |
1.Мұғаліммен амандасады. 2.Оқушылар гүлді алақандарына салып тұрып бір-біріне тілек айтады Гүлдің түстері бойынша топқа бөлінеді
1-топ
2
3 3. Өкіл әдісі арқылы үй тапсырмасын қайталайды |
ҚБ смайлик әдісі
|
Оқулық «Арман ПВ» Түрлі түсті гүлдер |
|
Сабақтың ортасы Жаңа сабақ 7 мин 5 мин 10 мин 3 мин 5 мин |
Жаңа тақырыпты түсіндіреді
Топтық жұмыс 1-тапсырма «Кейс – стади» әдісі арқылы Жұмысты жүргізу үшін бір жағдаят ұсынылады, өз ойларын ортаға салып зерттеу жұмысын жүргізеді.
Дескриптор: Командалардың ұқсастықтарымен айырмашылықтарын зерттейді Жұптық жұмыс 2 -тапсырма «Бір минуттық әңгіме» тәсілі Оқушылар қарама-қарсы сызық бойымен қатарға тұрып, жұптық әңгіме жүргізеді. Керекті мәліметті дәптерге жазады
Дескриптор:
Жеке жұмыс. Компьютермен жұмыс 3-тапсырма «Ой қозғау» әдісі арқылы тапсырманы орындау
Дескриптор: -Оқушының скриптісі үшін Оқиғалар, Келбет, Басқару, Қозғалыс блоктарын пайдаланады Сергіту сәті «Шеңбердегі доп» Оқушылар шеңберлене отырып, бір-біріне кішкене допты лақтырады Доп қолына тиген оқушы сабақ туралы бір сөйлем айтады EБҚЕ бар балалар үшін тапсырма
Дискриптор Ребусты шешеді Сабақты қорытындылау. 4-тапсырма «Wordwall» платформасы арқылы сұрақтарға жауап береді Дескриптор: -Онлайн платформада сұрақтарға жауап береді |
1-тапсырманы орындайды 2-тапсырманы орындайды 3-тапсырманы орындайды Сергіту сәтін жасайды Тапсырманы орындайды 4-тапсырманы орындайды |
ҚБ «Жарайсыңда» «бәрекелді» «керемет» Коментарий арқылы бірін-бірі бағалау Бас бармақ арқылы бірін –бірі бағалайды Смайлик арқылы
От шашу арқылы |
А-4 парақшасы, оқулық Жұмыс дәптер Ноутбук, оқулық Кішкентай доп Тапсырма |
|
Сабақтың соңы 5 мин |
2.Кері байланыс: Тазалық
|
Өзін-өзі бағалау. |
|
Слайд/плакат |
|
Үй тапсырмасы |
&14оқу. 60-63 беттер |
|
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Желідегі қажетсіз байланыстар
Желідегі қажетсіз байланыстар
|
Қысқа мерзімді жоспары |
||||
|
Бөлім |
Сөзбе-сөз (ортақ тақырыптары: "Менің мектебім", "Менің туған жерім") |
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
Арай 87751750706 |
|||
|
Күні |
|
|||
|
Сынып: 2 |
Қатысушылар саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
Мультфильм құру |
|||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
2.4.1.1 тармақтау алгоритмін іске асыру; |
|||
|
Сабақтың мақсаты: |
Тармақтау алгоритмін іске асырады |
|||
|
БІРЛІК ЖӘНЕ ЫНТЫМАҚ |
• Өзгені тыңдау, түсіну және диалог жүргізе алу • Өзгелерге мейірімділік, жанашырлық таныта білу • Айналасындағыларға көмек көрсет |
|||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы 10 мин |
1.Оқушылармен амандасу. 2. Психологиялық ахуал «Гүлмен тілек» Оқушылар арнайы дайындалып келген гүлді алақандарына салып тұрып, бір-біріне тілек тілейді және гүлдің түстері бойынша топқа біріктіріледі 3. «Қонаққа бару» Бір топ екінші топқа қонаққа барып, үй тапсырмасы бойынша өз түсінгендерін түсіндіріп береді. - Дескриптор: - Үй тапсырмасына жауап береді |
1.Мұғаліммен амандасады. 2.Оқушылар гүлді алақандарына салып тұрып бір-біріне тілек айтады Гүлдің түстері бойынша топқа бөлінеді
1-топ
2
3 3. Өкіл әдісі арқылы үй тапсырмасын қайталайды |
ҚБ смайлик әдісі
|
Оқулық «Арман ПВ» Түрлі түсті гүлдер |
|
Сабақтың ортасы Жаңа сабақ 7 мин 5 мин 10 мин 3 мин 5 мин |
Жаңа тақырыпты түсіндіреді
Топтық жұмыс 1-тапсырма «Кейс – стади» әдісі арқылы Жұмысты жүргізу үшін бір жағдаят ұсынылады, өз ойларын ортаға салып зерттеу жұмысын жүргізеді.
Дескриптор: Командалардың ұқсастықтарымен айырмашылықтарын зерттейді Жұптық жұмыс 2 -тапсырма «Бір минуттық әңгіме» тәсілі Оқушылар қарама-қарсы сызық бойымен қатарға тұрып, жұптық әңгіме жүргізеді. Керекті мәліметті дәптерге жазады
Дескриптор:
Жеке жұмыс. Компьютермен жұмыс 3-тапсырма «Ой қозғау» әдісі арқылы тапсырманы орындау
Дескриптор: -Оқушының скриптісі үшін Оқиғалар, Келбет, Басқару, Қозғалыс блоктарын пайдаланады Сергіту сәті «Шеңбердегі доп» Оқушылар шеңберлене отырып, бір-біріне кішкене допты лақтырады Доп қолына тиген оқушы сабақ туралы бір сөйлем айтады EБҚЕ бар балалар үшін тапсырма
Дискриптор Ребусты шешеді Сабақты қорытындылау. 4-тапсырма «Wordwall» платформасы арқылы сұрақтарға жауап береді Дескриптор: -Онлайн платформада сұрақтарға жауап береді |
1-тапсырманы орындайды 2-тапсырманы орындайды 3-тапсырманы орындайды Сергіту сәтін жасайды Тапсырманы орындайды 4-тапсырманы орындайды |
ҚБ «Жарайсыңда» «бәрекелді» «керемет» Коментарий арқылы бірін-бірі бағалау Бас бармақ арқылы бірін –бірі бағалайды Смайлик арқылы
От шашу арқылы |
А-4 парақшасы, оқулық Жұмыс дәптер Ноутбук, оқулық Кішкентай доп Тапсырма |
|
Сабақтың соңы 5 мин |
2.Кері байланыс: Тазалық
|
Өзін-өзі бағалау. |
|
Слайд/плакат |
|
Үй тапсырмасы |
&14оқу. 60-63 беттер |
|
|
|
шағым қалдыра аласыз

























