|
Қысқа мерзімді жоспары |
||||
|
Бөлім |
Денсаулық және қауіпсіздік |
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
|
|||
|
Күні |
|
|||
|
Сынып 8 |
Қатысушылар саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
Желідегі қауіпсіздік |
|||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
8.4.2.1- желі қолданушыларының қауіпсіздігін қамтамасыз ету ережелерін сақтау(интернеттегі алаяқтық пен агрессия) |
|||
|
Сабақтың мақсаты: |
Желі қолданушыларының қауіпсіздігін қамтамасыз ету ережелерін сақтау, интернеттегі алаяқтық пен агрессия түсінігін білу. |
|||
|
ЕБҚЕ бар балалар үшін |
-Қарым-қатынас деңгейінде сөздік қорын, сипап сезу дағдыларын дамыту -Көруінде кемістігі бар балаларды ауызша жауап беруге деген ынтасын ескеру( практика түрінде жауап беруге жағдай жасау) -Денсаулығын ескере отырып оқушыға жеке карточкамен жұмыс жасау. (жүріп тұруы қиын оқушы) |
|||
|
Әділдік пен жауапкершілік құндылығы |
- кемсітіушілік пен теңсіздікке жол бермеу; - өз іс-әрекетің үшін жауапкершілікті түсіну; - құқықтық білімді өмірде қолдана білу; |
|||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||||||||
|
Сабақтың басы |
Оқушылармен сәлемдесу.түгелдеп алу Психологиялық ахуал туғызу – шеңберде тұрып, оқушылар бір-біріне жүрекше сыйлау арқылы бір біріне жағымды тілек айту Оқушыларды сурет қиындыларын біріктіру арқылы екі топқа бөлу
Алдынғы сабақты пысықтау. «Өрмекші торы» әдісі. (сұрақ-жауап) Оқушылар шеңбер бойымен айнала тұрып, бірінші оқушы оратылған жіптің ұшынан ұстап тұрып, сұрақ қойып, қарама-қарсы оқушыға лақтырады. Барлық оқушы сұрақтармен қамтылғанша жалғасады. Смайликтер арқылы оқушыларды бағалау |
1.Мұғаліммен амандасады. 2.Сабақтың тақырыбын дәптерге жазады. 3.Сабақтың мақсаттарымен танысады. |
|
|
|||||||||
|
Сабақтың ортасы |
|
Мұғалімді тыңдайды |
|
Жұмыс дәптері |
|||||||||
|
Сабақтың соңы |
Қорытындылау. Сабақты қорытындылау үшін «Жаңалық ашамын» әдісі арқылы оқушылар тақырып бойынша сұрақтар қояды. «Басбармақ» әдісі арқылы бағаланады Оқушыларға кері байланыс жүргізіледі «Плюс,минус,қызықты» тапсырма парақшасын беремін
|
|
|
/ |
|||||||||
|
Үй тапсырмасы |
Желідегі қауіпсіздік 37-42 беттер |
|
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Желідегі қауіпсіздік 8 сынып 7 сабақ қмж
|
Қысқа мерзімді жоспары |
||||
|
Бөлім |
Денсаулық және қауіпсіздік |
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
|
|||
|
Күні |
|
|||
|
Сынып 8 |
Қатысушылар саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
Желідегі қауіпсіздік |
|||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
8.4.2.1- желі қолданушыларының қауіпсіздігін қамтамасыз ету ережелерін сақтау(интернеттегі алаяқтық пен агрессия) |
|||
|
Сабақтың мақсаты: |
Желі қолданушыларының қауіпсіздігін қамтамасыз ету ережелерін сақтау, интернеттегі алаяқтық пен агрессия түсінігін білу. |
|||
|
ЕБҚЕ бар балалар үшін |
-Қарым-қатынас деңгейінде сөздік қорын, сипап сезу дағдыларын дамыту -Көруінде кемістігі бар балаларды ауызша жауап беруге деген ынтасын ескеру( практика түрінде жауап беруге жағдай жасау) -Денсаулығын ескере отырып оқушыға жеке карточкамен жұмыс жасау. (жүріп тұруы қиын оқушы) |
|||
|
Әділдік пен жауапкершілік құндылығы |
- кемсітіушілік пен теңсіздікке жол бермеу; - өз іс-әрекетің үшін жауапкершілікті түсіну; - құқықтық білімді өмірде қолдана білу; |
|||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||||||||
|
Сабақтың басы |
Оқушылармен сәлемдесу.түгелдеп алу Психологиялық ахуал туғызу – шеңберде тұрып, оқушылар бір-біріне жүрекше сыйлау арқылы бір біріне жағымды тілек айту Оқушыларды сурет қиындыларын біріктіру арқылы екі топқа бөлу
Алдынғы сабақты пысықтау. «Өрмекші торы» әдісі. (сұрақ-жауап) Оқушылар шеңбер бойымен айнала тұрып, бірінші оқушы оратылған жіптің ұшынан ұстап тұрып, сұрақ қойып, қарама-қарсы оқушыға лақтырады. Барлық оқушы сұрақтармен қамтылғанша жалғасады. Смайликтер арқылы оқушыларды бағалау |
1.Мұғаліммен амандасады. 2.Сабақтың тақырыбын дәптерге жазады. 3.Сабақтың мақсаттарымен танысады. |
|
|
|||||||||
|
Сабақтың ортасы |
|
Мұғалімді тыңдайды |
|
Жұмыс дәптері |
|||||||||
|
Сабақтың соңы |
Қорытындылау. Сабақты қорытындылау үшін «Жаңалық ашамын» әдісі арқылы оқушылар тақырып бойынша сұрақтар қояды. «Басбармақ» әдісі арқылы бағаланады Оқушыларға кері байланыс жүргізіледі «Плюс,минус,қызықты» тапсырма парақшасын беремін
|
|
|
/ |
|||||||||
|
Үй тапсырмасы |
Желідегі қауіпсіздік 37-42 беттер |
|
|
|
шағым қалдыра аласыз




