|
Мектеп: Қысқа мерзімді жоспар бөлімі: |
Ақпаратпен жұмыс жасау |
|||||||||||
|
Мұғалімнің аты-жөні: |
|
|||||||||||
|
Күні: |
23.09.2024 |
|||||||||||
|
Сынып 9 б |
Желілік этикет. |
Қатыспағандар саны : |
||||||||||
|
Сабақ тақырыбы |
Құжаттармен бірлесіп жұмыс жасау. |
|||||||||||
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары |
9.4.2.1 желідегі этикалық және құқықтық нормаларын бұзу салдары туралы айту |
|||||||||||
|
Сабақ мақсаттары |
|
|||||||||||
|
Сабақ барысы |
||||||||||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Білім алушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||||
|
Басы 3 мин Үй тапсырмасы 5 мин |
1.Сәлемдесу 2.Оқушыларды электронды журнал бойынша түгендеу. 3. « Мен саған сенемін ...» әдісі Әуен ойнап тұрады. Жұп құрып, бір- бірінің көздеріне қарап отырады. «Мен саған сенемін …» өйткені сен жақсы адамсың. «Ақиқат, жалған» ойыны арқылы Lumio платформасында үй тапсырмасын тексеру.
«Ой қозғау» әдісі Бағыттаушы сұрақ: Желіде жұмыс істеу барысында этикалық және құқықтық нормалардың бұзылу салдары туралы қандай қорытынды жасайсың? Сабақ тақырыбы,оқу мақсатымен таныстырады. |
Сәлемдеседі
Анықтамалардың ақиқат,жалған екенін анықтайды.
Ойларын ортаға салады
Сабақтың тақырыбы, мақсатымен танысады. |
«Сызғыш» бағалау қағазы ҚБ: «Жарайсың!» «Керемет!» «Жақсы!» |
Kundelik.kz АКТ Слайд 1
https://www.hellosmart.com/link/885880
Слайд 2 |
||||||||
|
Сабақтың ортасы 7 мин 7 мин 15 мин |
«PPP» немесе «ТТҚ» әдісі. (презентация,практика,продукт танысу, тәжірибе,қолдану) әдісі Мұғалім жаңа сабақты презентация арқылы түсіндіреді
1-тапсырма Жұппен жұмыс
Желілік этикет ережелеріне тағы не қосуға болады? Желіде жұмыс жасаудың өзіндік этикет ережелерін жасап, оны ұсыныңдар.
Дескриптор: Желідегі этикалық және құқықтық нормаларын ұғады – 1 балл Желідегі құқықтық нормаларын бұзу салдарын ескереді – 1балл Желідегі этикалық және құқықтық нормалардың қолданылу қажеттілігін сақтайды – 1 балл Желілік этикет ережелерін ұсынады -1 балл Жұбымен брлесіп жұмыс жасай алады - 1 балл
2 тапсырма Жеке жұмыс. Кестені толтыру.
|
Мұғалімді тыңдайды. Анықтамаларын дәптерге жазып алады
Қасындағы жұбымен ақылдасып,өз ережелерін ұсынады
Оқушылар берілген тапсырманы компьютерде орындайды Дескриптор: Желідегі этикалық және құқықтық нормалары жайлы түсініп,ережелерін жазып, қолданылу қажеттілігін біледі -5 балл; |
ҚБ: «Жарайсың!» «Керемет!» «Жақсы « ФБ: 5 балл
ҚБ: «Жарайсың!» «Керемет!» «Талпын!»
ФБ: 5 балл
|
Слайд 3 - 6 Дәптер
Слайд 7 Оқулық дәптер
Слайд 8
Компьютер Оқулық
|
||||||||
|
Соңы 8 мин
|
«Сұрақ - жауап» арқылы сабақты бекіту
1. Интернетте бүгінгі таңда ақпарат
алмасудың, қарым-қатынас жасаудың қандай мүмкіндіктері бар?
Сабақтың соңында оқушылар https://classroomscreen.com/ платформасы арқылы кері байланыс жүргізеді:
Бағалау.
Үйге тапсырма: Оқулық 21 бет, «Әлеуметтік желілерде ақпарат алмасу» тақырыбына зерттеу жаса. |
Сұрақтарға жауап береді
Кері байланыс береді |
ҚБ: «Жарайсың!» «Керемет!»
Өзі-өзі бағалау |
Слайд 9
joincrs.com
|
||||||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Желілік этикет. 9 сынып
Желілік этикет. 9 сынып
|
Мектеп: Қысқа мерзімді жоспар бөлімі: |
Ақпаратпен жұмыс жасау |
|||||||||||
|
Мұғалімнің аты-жөні: |
|
|||||||||||
|
Күні: |
23.09.2024 |
|||||||||||
|
Сынып 9 б |
Желілік этикет. |
Қатыспағандар саны : |
||||||||||
|
Сабақ тақырыбы |
Құжаттармен бірлесіп жұмыс жасау. |
|||||||||||
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары |
9.4.2.1 желідегі этикалық және құқықтық нормаларын бұзу салдары туралы айту |
|||||||||||
|
Сабақ мақсаттары |
|
|||||||||||
|
Сабақ барысы |
||||||||||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Білім алушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||||
|
Басы 3 мин Үй тапсырмасы 5 мин |
1.Сәлемдесу 2.Оқушыларды электронды журнал бойынша түгендеу. 3. « Мен саған сенемін ...» әдісі Әуен ойнап тұрады. Жұп құрып, бір- бірінің көздеріне қарап отырады. «Мен саған сенемін …» өйткені сен жақсы адамсың. «Ақиқат, жалған» ойыны арқылы Lumio платформасында үй тапсырмасын тексеру.
«Ой қозғау» әдісі Бағыттаушы сұрақ: Желіде жұмыс істеу барысында этикалық және құқықтық нормалардың бұзылу салдары туралы қандай қорытынды жасайсың? Сабақ тақырыбы,оқу мақсатымен таныстырады. |
Сәлемдеседі
Анықтамалардың ақиқат,жалған екенін анықтайды.
Ойларын ортаға салады
Сабақтың тақырыбы, мақсатымен танысады. |
«Сызғыш» бағалау қағазы ҚБ: «Жарайсың!» «Керемет!» «Жақсы!» |
Kundelik.kz АКТ Слайд 1
https://www.hellosmart.com/link/885880
Слайд 2 |
||||||||
|
Сабақтың ортасы 7 мин 7 мин 15 мин |
«PPP» немесе «ТТҚ» әдісі. (презентация,практика,продукт танысу, тәжірибе,қолдану) әдісі Мұғалім жаңа сабақты презентация арқылы түсіндіреді
1-тапсырма Жұппен жұмыс
Желілік этикет ережелеріне тағы не қосуға болады? Желіде жұмыс жасаудың өзіндік этикет ережелерін жасап, оны ұсыныңдар.
Дескриптор: Желідегі этикалық және құқықтық нормаларын ұғады – 1 балл Желідегі құқықтық нормаларын бұзу салдарын ескереді – 1балл Желідегі этикалық және құқықтық нормалардың қолданылу қажеттілігін сақтайды – 1 балл Желілік этикет ережелерін ұсынады -1 балл Жұбымен брлесіп жұмыс жасай алады - 1 балл
2 тапсырма Жеке жұмыс. Кестені толтыру.
|
Мұғалімді тыңдайды. Анықтамаларын дәптерге жазып алады
Қасындағы жұбымен ақылдасып,өз ережелерін ұсынады
Оқушылар берілген тапсырманы компьютерде орындайды Дескриптор: Желідегі этикалық және құқықтық нормалары жайлы түсініп,ережелерін жазып, қолданылу қажеттілігін біледі -5 балл; |
ҚБ: «Жарайсың!» «Керемет!» «Жақсы « ФБ: 5 балл
ҚБ: «Жарайсың!» «Керемет!» «Талпын!»
ФБ: 5 балл
|
Слайд 3 - 6 Дәптер
Слайд 7 Оқулық дәптер
Слайд 8
Компьютер Оқулық
|
||||||||
|
Соңы 8 мин
|
«Сұрақ - жауап» арқылы сабақты бекіту
1. Интернетте бүгінгі таңда ақпарат
алмасудың, қарым-қатынас жасаудың қандай мүмкіндіктері бар?
Сабақтың соңында оқушылар https://classroomscreen.com/ платформасы арқылы кері байланыс жүргізеді:
Бағалау.
Үйге тапсырма: Оқулық 21 бет, «Әлеуметтік желілерде ақпарат алмасу» тақырыбына зерттеу жаса. |
Сұрақтарға жауап береді
Кері байланыс береді |
ҚБ: «Жарайсың!» «Керемет!»
Өзі-өзі бағалау |
Слайд 9
joincrs.com
|
||||||||
шағым қалдыра аласыз
















