Сабақтың жоспары
|
Адам. Жер шары. Ғалам. Мектеп: Мұғалімнің аты-жөні: Сапарбек А Сынып: 5 |
||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Жергілікті жердің планы. |
|||||||||||||||||||||||||||||||
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сәйкес) |
5.2.5.1 «жоспар» және «шартты белгілер» ұғымдарын түсіндіру 5.2.5.2 шартты белгілерді қолданып, жергілікті жердің планын оқу |
|||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың жоспарлау кезеңдері |
Сабақтағы жоспарланған жаттығу түрлері |
Дереккөздер , ресурстар |
||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың басы 10 минут |
Ұйымдастыру . Ширату . «Бүгінгі менің тілегім» Оқушыларды ортаға шеңберге шақыру. |
Әртүрлі суреттер, желім, түрлі түсті А-4 қағазы , маркер |
||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың ортасы 25 минут |
1-тапсырма. Электрондық оқулық арқылы жер бетін бейнелеу тәсілдерін анықтау «Шартты белгілердің бейнеленуіне қарай ажырату» тапсырмасын «тірек сөздер бойынша бейнелеу» әдісі арқылы қорытындылайды. Әрбір топ алдарындағы шартты белгілердің қимасын шартты белгі деген атауларға байланысты дұрыс орналастыру.
Сабақта бәсекеге қабілеттілігін арттыру үшін тапсырманы дұрыс орындаған оқушыларға смайликтер беріледі. 3- тапсырма. Шартты белгілерді қолданып, жергілікті жердің планын оқу Оқыту формасы : Жеке жұмыс Әдісі: Шартты белгілер қоржыны әдісі 1- қадам. Төмендегі жергілікті жердің планынан шартты белгілер санын анықтаңыз; 2-қадам. Шартты белгілердің атауын жазыңыз 3-қадам. Жергілікті жердің планындағы шартты белгілер бойынша ойша саяхат жасау арқылы планды оқу
« |
Электрондық оқулық Интербелсенді тақта
Атлас , жергілікті жердің планы |
||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың соңы 5 минут |
Кері байланыс «Чемодан, еттартқыш, қоқыс жәшігі» . Бүгінгі сабақты не істеймін?
|
Стикер, «чемодан, еттартқыш, қоқыс жәшігінің» суреті |
||||||||||||||||||||||||||||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Жергілікті жердің планы
Жергілікті жердің планы
Сабақтың жоспары
|
Адам. Жер шары. Ғалам. Мектеп: Мұғалімнің аты-жөні: Сапарбек А Сынып: 5 |
||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Жергілікті жердің планы. |
|||||||||||||||||||||||||||||||
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сәйкес) |
5.2.5.1 «жоспар» және «шартты белгілер» ұғымдарын түсіндіру 5.2.5.2 шартты белгілерді қолданып, жергілікті жердің планын оқу |
|||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың жоспарлау кезеңдері |
Сабақтағы жоспарланған жаттығу түрлері |
Дереккөздер , ресурстар |
||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың басы 10 минут |
Ұйымдастыру . Ширату . «Бүгінгі менің тілегім» Оқушыларды ортаға шеңберге шақыру. |
Әртүрлі суреттер, желім, түрлі түсті А-4 қағазы , маркер |
||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың ортасы 25 минут |
1-тапсырма. Электрондық оқулық арқылы жер бетін бейнелеу тәсілдерін анықтау «Шартты белгілердің бейнеленуіне қарай ажырату» тапсырмасын «тірек сөздер бойынша бейнелеу» әдісі арқылы қорытындылайды. Әрбір топ алдарындағы шартты белгілердің қимасын шартты белгі деген атауларға байланысты дұрыс орналастыру.
Сабақта бәсекеге қабілеттілігін арттыру үшін тапсырманы дұрыс орындаған оқушыларға смайликтер беріледі. 3- тапсырма. Шартты белгілерді қолданып, жергілікті жердің планын оқу Оқыту формасы : Жеке жұмыс Әдісі: Шартты белгілер қоржыны әдісі 1- қадам. Төмендегі жергілікті жердің планынан шартты белгілер санын анықтаңыз; 2-қадам. Шартты белгілердің атауын жазыңыз 3-қадам. Жергілікті жердің планындағы шартты белгілер бойынша ойша саяхат жасау арқылы планды оқу
« |
Электрондық оқулық Интербелсенді тақта
Атлас , жергілікті жердің планы |
||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың соңы 5 минут |
Кері байланыс «Чемодан, еттартқыш, қоқыс жәшігі» . Бүгінгі сабақты не істеймін?
|
Стикер, «чемодан, еттартқыш, қоқыс жәшігінің» суреті |
||||||||||||||||||||||||||||||
шағым қалдыра аласыз















