Мерзімі:29.09.16ж | Жүргізетін мұғалім: Ахетова.Раушан. Шәкір қызы
|
Коучнигтің тақырыбы: | «Жеті модульдің кереметі»
|
Сілтеме
| Мұғалімге арналған нұсқаулық,үлестірме материалдар, бейнесюжеттер |
Мақсаты |
|
Оқыту нәтижесі | Мұғалімдер оқу үдерісі барысында оқушылар қызығушылығын арттыру үшін, жеті модульдің маңызды екенін түсініп тәжірбиеге енгізеді. |
Негізгі (түйінді) идеялар | Білгеніңді үйрету, білмегенді меңгеру.
|
Пайдаланған материалдар мен құралдар | АКТ, маркер, стикер, ақ парақ , түрлі-түсті маркер, үлестірмелі қағаздар, А4 и А3 форматтағы ақ қағаздар, постер,презентация. |
| Сабақтың барысы |
Коуч сессиясының өткізу этаптары | Уақыты
| Коучтің әрекеті | Қатысушылардың іс-әрекеті |
Ұйымдастыру кезеңі | 5 (мин) | Сәлемдесу. Топқа бөлу (Үш тілде:қазақша,орысша,ағылшынша) | Үш тілдік сәлемдесу барысында мұғалімдер топқа бөлінеді. |
Психологиялық ахуал. | 5 (мин) | Ұшу аппараты | Мұғалімдер тарқатылған парақтар арқылы ұшақ жасап өз ойларын жазып ұшыртады,алға қойған мақсаттарына жету.
|
Бейне жазбаны көрсету | 20 (мин) | «Әлемнің жеті кереметі» Ой толғаныс | Менің мамандығымның жеті кереметі (Постер қорғау)
|
Таныстыру | 5 (мин) | Жеті модульмен таныстырады және сабақ барысында тиімді қолдануға болатынын меңгертеді | Слайдты тамашалау барысында «Жеті модульмен» танысады. |
Қойылым | 10 (мин)
|
«Ойынмен расталған көшбасшылық» Көрініс көрсету. | Президент,әкім,директор т.б. сөздер жазылған кеспе-қағаздарды таңдап, сол бойыншаөздері көрініс көрсетеді 3 топта.Көрсетілген көріністі әрбір топ бағалап,олардың нені көрсеткеніне назар аударып айтып беру. |
Ой қозғау | 5 (мин) | Сөзжұмбақты мұғалімдер үш тілде шешеді. | Әрбір топ өз тапсырмаларын үш тілде шешеді
|
Сергіту сәті | 5 (мин) | Жолбарыстың суретін | Суреттен жолбарыстың қанша екенін анықтап,өз пікірлерін ұсыну.Қайсы топ дұрыс айтқандығын бағалау |
ҚорытындыТілек ағаш | 5 (мин) | | Коучингтің сәтті, сәтсіз тұстары және сіздің ұсынбаңыз. |