|
Қысқа мерзімді жоспар |
|||||||||||||||||||
|
Пән: Қазақ тілі Т1 Күні: 10.23ж. Сынып: 6 |
Педагогтің аты-жөні: Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны: |
||||||||||||||||||
|
Сабақ тақырыбы |
Жеті санының сыры |
||||||||||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаттары |
6.1.3.1 - тыңдалған мәтіннің мазмұнын түсіну, детальді ақпаратты анықтау; 6.3.4.1 - эссе тақырыбынан ауытқымай, абзац түрлерін жүйелі құрастырып, көтерілген мәселе бойынша келісу-келіспеу себептерін айқын көрсетіп жазу(«келісу, келіспеу» эссесі); |
||||||||||||||||||
|
Сабақ мақсаттары |
-әлеуметтік-мәдени, ресми-іскери тақырыптарға байланысты диалог, монологтердегі (құттықтау, интервью) көтерілген мәселені талдайды - екпіннің түрлерін (сөз екпіні, тіркес екпіні, логикалық екпін) сөз және сөйлем ішінде орынды қолданады |
||||||||||||||||||
|
|
|
||||||||||||||||||
|
Сабақтың барысы |
|||||||||||||||||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||||||||||||||
|
|
Сәлемдесу. Оқушыларды түгелдейді, оқу құралдарын тексереді. Үй тапсырмасы сұралады. |
Мұғаліммен амандасады, оқу құралдарын дайындайды. |
Мұғалімнің кері байланысы |
Оқу құралдары |
|||||||||||||||
|
Жаңа сабаққа кіріспе |
Қызығушылықты ояту. Ойқозғау сұрақтары |
1.Қазақ халқы үшін 7 саны нені білдіреді? 2. 7 санына байланысты қандай ұғымдарды білесіңдер? 3. 7 саны аталатын қандай мақал-мәтелдерді білесіңдер? Сұрақтарға жауап беру арқылы тақырыпты болжайды. |
ҚБ. Ынталандыру стикерлері беріледі Әр тапсырма сайын өздерін, топ арасында, жұп арасында «Домбыра» әдісімен бағалап отырады |
|
|||||||||||||||
|
Сабақтың ортасы |
5-тапсырма С 5а-тапсырма. ЖЖ 6-тапсырма. Ж |
«Жеті санының сыры» тақырыбындағы мәтінді мұқият оқиды Мәтінге айтылған ойға сүйеніп кестені толтырыңдар
Жеті сөзінің қай сөздермен бірге немесе бөлек жазылатынын ажыратыңдар |
Дескриптор; - Мәтін мазмұны бойынша детальді ақпаратты анықтайды -тірек сөздерді табады ҚБ «Домбыра" Дескриптор: -сөздердің жазылу емлесін анықтайды; -емле ережесін сақтайды |
Оқулық, дәптер
|
|||||||||||||||
|
Сабақты бекіту |
Эссе жазу |
Тақырыбы: Қазақ халқы үшін 7 саны киелі ме? Жазып болған соң топ арасында дәптерлерін ауыстырып, дескриптор бойынша бір-бірінің жұмыстарын бағалайды |
Дескриптор: -эссе тақырыбынан ауытқымайды: -абзац түрлерін жүйелі құрастырады; -көтерілген мәселе бойынша келісу-келіспеу себептерін айқын көрсетіп «келісу, келіспеу» эссесін жазады
|
|
|||||||||||||||
|
Үй тапсырмасы |
6а-тапсырма, 39-бет |
Берілген сөздерді пайдаланып, ертегіні жалғастырыңдар. Қарапайым жоспар құрыңдар. |
|
|
|||||||||||||||
|
Кері байланыс 3 минут |
Рефлексия. «321» әдісі . |
Жақсы түсінген 3 мәселе. Қиындық туғызған 2 нәрсе. Туындаған 1 сұрақ. |
|
|
|||||||||||||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Жеті санының сыры. 6-сынып. Қазақ тілі . "Мектеп" баспасы. ҚМЖ
|
Қысқа мерзімді жоспар |
|||||||||||||||||||
|
Пән: Қазақ тілі Т1 Күні: 10.23ж. Сынып: 6 |
Педагогтің аты-жөні: Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны: |
||||||||||||||||||
|
Сабақ тақырыбы |
Жеті санының сыры |
||||||||||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаттары |
6.1.3.1 - тыңдалған мәтіннің мазмұнын түсіну, детальді ақпаратты анықтау; 6.3.4.1 - эссе тақырыбынан ауытқымай, абзац түрлерін жүйелі құрастырып, көтерілген мәселе бойынша келісу-келіспеу себептерін айқын көрсетіп жазу(«келісу, келіспеу» эссесі); |
||||||||||||||||||
|
Сабақ мақсаттары |
-әлеуметтік-мәдени, ресми-іскери тақырыптарға байланысты диалог, монологтердегі (құттықтау, интервью) көтерілген мәселені талдайды - екпіннің түрлерін (сөз екпіні, тіркес екпіні, логикалық екпін) сөз және сөйлем ішінде орынды қолданады |
||||||||||||||||||
|
|
|
||||||||||||||||||
|
Сабақтың барысы |
|||||||||||||||||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||||||||||||||
|
|
Сәлемдесу. Оқушыларды түгелдейді, оқу құралдарын тексереді. Үй тапсырмасы сұралады. |
Мұғаліммен амандасады, оқу құралдарын дайындайды. |
Мұғалімнің кері байланысы |
Оқу құралдары |
|||||||||||||||
|
Жаңа сабаққа кіріспе |
Қызығушылықты ояту. Ойқозғау сұрақтары |
1.Қазақ халқы үшін 7 саны нені білдіреді? 2. 7 санына байланысты қандай ұғымдарды білесіңдер? 3. 7 саны аталатын қандай мақал-мәтелдерді білесіңдер? Сұрақтарға жауап беру арқылы тақырыпты болжайды. |
ҚБ. Ынталандыру стикерлері беріледі Әр тапсырма сайын өздерін, топ арасында, жұп арасында «Домбыра» әдісімен бағалап отырады |
|
|||||||||||||||
|
Сабақтың ортасы |
5-тапсырма С 5а-тапсырма. ЖЖ 6-тапсырма. Ж |
«Жеті санының сыры» тақырыбындағы мәтінді мұқият оқиды Мәтінге айтылған ойға сүйеніп кестені толтырыңдар
Жеті сөзінің қай сөздермен бірге немесе бөлек жазылатынын ажыратыңдар |
Дескриптор; - Мәтін мазмұны бойынша детальді ақпаратты анықтайды -тірек сөздерді табады ҚБ «Домбыра" Дескриптор: -сөздердің жазылу емлесін анықтайды; -емле ережесін сақтайды |
Оқулық, дәптер
|
|||||||||||||||
|
Сабақты бекіту |
Эссе жазу |
Тақырыбы: Қазақ халқы үшін 7 саны киелі ме? Жазып болған соң топ арасында дәптерлерін ауыстырып, дескриптор бойынша бір-бірінің жұмыстарын бағалайды |
Дескриптор: -эссе тақырыбынан ауытқымайды: -абзац түрлерін жүйелі құрастырады; -көтерілген мәселе бойынша келісу-келіспеу себептерін айқын көрсетіп «келісу, келіспеу» эссесін жазады
|
|
|||||||||||||||
|
Үй тапсырмасы |
6а-тапсырма, 39-бет |
Берілген сөздерді пайдаланып, ертегіні жалғастырыңдар. Қарапайым жоспар құрыңдар. |
|
|
|||||||||||||||
|
Кері байланыс 3 минут |
Рефлексия. «321» әдісі . |
Жақсы түсінген 3 мәселе. Қиындық туғызған 2 нәрсе. Туындаған 1 сұрақ. |
|
|
|||||||||||||||
шағым қалдыра аласыз


