Тақырып бойынша 11 материал табылды

«Жібек жолы» жобасы

Материал туралы қысқаша түсінік
1. Етістіктің шақтары 2. Сұрақ белгісі қай кезде қойылады? 3. Өткен сабақ не туралы болды? 4. Ауыспалы осы шақ деген не? 5. Леп белгісі қай кезде қойылады? 6. Ауыспалы келер шақ? 7. Өткен шақтың түрлері
Материалдың қысқаша нұсқасы

«Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы

Тараз қаласының білім бөлімінің Әлихан Бөкейханов атындағы №1 гимназиясы» КММ


Қысқа мерзімді жоспар

Бөлім:

Жібек жолы». Д. Досжан «Жібек жолы» (үзінді)

Педагогтің аты-жөні

Қысатай А.Т.

Күні:

14.02.2022 ж.

Сынып: 6 «В», «Г»

Қатысушылар саны:

Қатыспағандар саны:

Сабақтың тақырыбы

«Жібек жолы» жобасы

Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары

6.1.1.1 - тірек сөздер, мәтіннің бастапқы бөлігін тыңдау арқылы тақырыпты және көтерілетін мәселені болжау;


6.1.5.1 - тірек сөздер, жетекші сұрақтар, мәтін тақырыбы арқылы негізгі ойды анықтау

Сабақтың мақсаты

Барлық оқушылар орындай алады:

1. тірек сөздер, мәтіннің бастапқы бөлігін тыңдау арқылы тақырыпты болжай алады.

Оқушылардың көпшілігі орындай алады:

2. тірек сөздер, мәтіннің бастапқы бөлігін тыңдау арқылы көтерілетін мәселені болжай алады.

Кейбірі орындай алады:

3. тірек сөздер, жетекші сұрақтар, мәтін тақырыбы арқылы негізгі ойды анықтай алады;

Бағалау критерийлері

1. тірек сөздер, мәтіннің бастапқы бөлігін тыңдау арқылы тақырыпты және көтерілетін мәселені болжайды.

2. тірек сөздер, жетекші сұрақтар, мәтін тақырыбы арқылы негізгі ойды анықтайды.

      Сабақтың барысы

Сабақтың кезеңі/ уақыт

Педагогтің әрекеті

Оқушының әрекеті

Бағалау

Ресурстар

Басы
15 мин

Ұйымдастыру кезеңі

А) оқушылармен амандасу;

Психологиялық ахуал қалыптастыру

Қайырлы күн, досым,

Қайырлы күн болсын.

Сәрсенбінің сәті

Сәттілікке толсын!

Біздің алар бағамыз

Кілең бестік болсын!

Б) сыныптың даярлығын тексеру;


С) үй тапсырмасын сұрау

Өткен сабақты қайталау (оқушылардан өткен сабақ бойынша сұрақтар қойылады, лексикалық минимумды қайталайды)

«Жеті қарақшы» әдісі


1. Етістіктің шақтары

2. Сұрақ белгісі қай кезде қойылады?

3. Өткен сабақ не туралы болды?

4. Ауыспалы осы шақ деген не?

5. Леп белгісі қай кезде қойылады?

6. Ауыспалы келер шақ?

7. Өткен шақтың түрлері




Орындарынан тұрып, өлең жолдарын айтып, сәлемдеседі











7 Жұлдыздың бірін таңдап сұраққа жауап береді






Қадамдары:

- лексикалық минимумды естеріне түсіреді.













1 дұрыс жауап

=1 ұпай



Мұғалім мадақтаулары








1 жауап

=1 ұпай


Қол шапалақтау

Өлең шумағы






















Ортасы

25мин









































ҚО кезіндегі олқылық-тарды толтыру

Жаңа сабақ. Сабақтың тақырыбы, мақсатымен таныстыру.

Жаңа сөздерді жазып, жаттап ал.

1-тапсырма. Мәтіннің бастапқы бөлігін тыңдау арқылы тақырыпты және көтерілетін мәселені болжа.

Shape1




2-тапсырма. Жетекші сұрақтар, мәтін тақырыбы арқылы негізгі ойды анықта.

Shape2



3-тапсырма. Көп нүктенің орнына тиісті жалғаулықтарды қойып жаз.

Shape3





Дескриптор:

- жаңа сөздерді жазады, жаттайды.






Дескриптор:

- мәтіннің бастапқы бөлігін тыңдау арқылы тақырыпты және көтерілетін мәселені болжайды.



Дескриптор:

- мәтіннің бастапқы бөлігін тыңдау арқылы тақырыпты және көтерілетін мәселені болжайды.




Дескриптор:

- көп нүктенің орнына тиісті жалғаулықтарды қойып жаз.





«Бас бармақ»












Ынталандыру: Жарайсың!

Керемет!

Тамаша!












Екі жұлдыз, бір тілек.


Оқушылар бір-бірін өзара бағалайды.











Оқулық


























Жұмыс дәптері







5.1.6.1 тыңдалым материалдарының мазмұны негізінде

сұрақтарға жауап беру;


Дескриптор:

-мәтінді тыңдайды.

- сұрақтарға жауап береді.

«Бас бармақ» әдісі


Соңы

5 мин

Сабақты бекіту сұрақтары

1. Сабақ не туралы болды?

2. Сабақ, тақырып бойынша сұрақтар.

Үй жұмысы: Үй тапсырмасы ретінде оқулықтағы # -тапсырма беріледі. Тапсырманың шарты, қалай орындалуын қажет екені түсіндіріледі.

Рефлексия: БББ кестесі

Сұрақтарға жауап береді.



Барлығы 10+ ұпай






Жүктеу
bolisu
Бөлісу
ЖИ арқылы жасау
Файл форматы:
docx
29.03.2022
407
Жүктеу
ЖИ арқылы жасау
Бұл материалды қолданушы жариялаған. Ustaz Tilegi ақпаратты жеткізуші ғана болып табылады. Жарияланған материалдың мазмұны мен авторлық құқық толықтай автордың жауапкершілігінде. Егер материал авторлық құқықты бұзады немесе сайттан алынуы тиіс деп есептесеңіз,
шағым қалдыра аласыз
Қазақстандағы ең үлкен материалдар базасынан іздеу
Сіз үшін 400 000 ұстаздардың еңбегі мен тәжірибесін біріктіріп, ең үлкен материалдар базасын жасадық. Төменде керек материалды іздеп, жүктеп алып сабағыңызға қолдана аласыз
Материал жариялап, аттестацияға 100% жарамды сертификатты тегін алыңыз!
Ustaz tilegi журналы министірліктің тізіміне енген. Qr коды мен тіркеу номері беріледі. Материал жариялаған соң сертификат тегін бірден беріледі.
Оқу-ағарту министірлігінің ресми жауабы
Сайтқа 5 материал жариялап, тегін АЛҒЫС ХАТ алыңыз!
Қазақстан Республикасының білім беру жүйесін дамытуға қосқан жеке үлесі үшін және де Республика деңгейінде «Ustaz tilegi» Республикалық ғылыми – әдістемелік журналының желілік басылымына өз авторлық материалыңызбен бөлісіп, белсенді болғаныңыз үшін алғыс білдіреміз!
Сайтқа 25 материал жариялап, тегін ҚҰРМЕТ ГРОМАТАСЫН алыңыз!
Тәуелсіз Қазақстанның білім беру жүйесін дамытуға және білім беру сапасын арттыру мақсатында Республика деңгейінде «Ustaz tilegi» Республикалық ғылыми – әдістемелік журналының желілік басылымына өз авторлық жұмысын жариялағаны үшін марапатталасыз!
Министірлікпен келісілген курс саны 12