Қазақстан Республикасының
Білім және ғылым министрлігі
(білім беру ұйымының атауы)
Қысқа мерзімді (сабақ)
жоспары
Жобаға
идея
(сабақтың тақырыбы)
|
Бөлім: |
Робототехника. Жоба (ортақ тақырыптары: "Өнер", "Атақты тұлғалар") |
|
|
Педагогтің Т.А.Ә. (болған жағдайда) |
|
|
|
Күні: |
|
|
|
Сынып: |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Жобаға идея |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
|
|
|
Сабақтың мақсаты |
|
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
1. Ұйымдастыру кезеңі (5 минут) |
Сабақтың тақырыбын, мақсаттарын таныстыру. Оқушылармен амандасу. Сабаққа дайындық тексеру. |
Оқушылар амандасып, сабаққа дайындалады. |
Жалпы бағалау: Сабаққа дайындықты бақылау (сыныптың көңіл күйін және қатысуын тексеру). |
Плакат, слайдтар, тақта |
|
2. Жаңа тақырыпты түсіндіру (10 минут) |
1. Таңба регистрін басқару:
Caps Lock, Shift пернелері, пернетақта
орналасуы. |
Оқушылар жаңа ақпаратты тыңдайды, сұрақ қояды, түсінеді. |
Топтық бағалау: Оқушылардың түсінгенін бақылау, сұрақтар арқылы бағалау. |
Интерактивті тақта, слайдтар |
|
3. Тапсырмалармен жұмыс (15 минут) |
1. Мәтін теру тапсырмасы: регистрді өзгерту,
тілді ауыстыру. |
Оқушылар жеке немесе жұпта тапсырмаларды орындап, мәтін тереді, меңзерді басқаруды және форматтауды қолданады. |
Жеке бағалау: Дискрипторлар бойынша тапсырмаларды орындау сапасын тексеру. |
Компьютер, мәтін редакторы |
|
4. Мәтінді өңдеу және форматтау (10 минут) |
Мәтін өңдеу дағдыларын үйрету: мәтінді көшіру, қию, қою, шрифттерді өзгерту, абзац жасау. |
Оқушылар мәтінді өңдеуді, форматтауды, абзац жасау, шрифтті өзгерту сияқты әрекеттерді орындайды. |
Қорытынды бағалау: Оқушылардың мәтінмен жұмыс істеу сапасын бақылау. |
Интерактивті тақта, компьютерлер |
|
5. Қорытындылау және кері байланыс (5 минут) |
Сабақ барысында қарастырылған тақырыптарды қорытындылау, оқушыларға кері байланыс беру. |
Оқушылар сабақтан алған білімдерін қорытындылайды, сұрақтар қояды, кері байланыс алады. |
Жалпы бағалау: Сабақтың қорытындысы бойынша кері байланыс беру. |
Слайдтар, кері байланыс карталары |
|
Үй тапсырмасы: |
Мәтінді теру ережелерін сақтау |
|
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Жобаға идея
Жобаға идея
Қазақстан Республикасының
Білім және ғылым министрлігі
(білім беру ұйымының атауы)
Қысқа мерзімді (сабақ)
жоспары
Жобаға
идея
(сабақтың тақырыбы)
|
Бөлім: |
Робототехника. Жоба (ортақ тақырыптары: "Өнер", "Атақты тұлғалар") |
|
|
Педагогтің Т.А.Ә. (болған жағдайда) |
|
|
|
Күні: |
|
|
|
Сынып: |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Жобаға идея |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
|
|
|
Сабақтың мақсаты |
|
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
1. Ұйымдастыру кезеңі (5 минут) |
Сабақтың тақырыбын, мақсаттарын таныстыру. Оқушылармен амандасу. Сабаққа дайындық тексеру. |
Оқушылар амандасып, сабаққа дайындалады. |
Жалпы бағалау: Сабаққа дайындықты бақылау (сыныптың көңіл күйін және қатысуын тексеру). |
Плакат, слайдтар, тақта |
|
2. Жаңа тақырыпты түсіндіру (10 минут) |
1. Таңба регистрін басқару:
Caps Lock, Shift пернелері, пернетақта
орналасуы. |
Оқушылар жаңа ақпаратты тыңдайды, сұрақ қояды, түсінеді. |
Топтық бағалау: Оқушылардың түсінгенін бақылау, сұрақтар арқылы бағалау. |
Интерактивті тақта, слайдтар |
|
3. Тапсырмалармен жұмыс (15 минут) |
1. Мәтін теру тапсырмасы: регистрді өзгерту,
тілді ауыстыру. |
Оқушылар жеке немесе жұпта тапсырмаларды орындап, мәтін тереді, меңзерді басқаруды және форматтауды қолданады. |
Жеке бағалау: Дискрипторлар бойынша тапсырмаларды орындау сапасын тексеру. |
Компьютер, мәтін редакторы |
|
4. Мәтінді өңдеу және форматтау (10 минут) |
Мәтін өңдеу дағдыларын үйрету: мәтінді көшіру, қию, қою, шрифттерді өзгерту, абзац жасау. |
Оқушылар мәтінді өңдеуді, форматтауды, абзац жасау, шрифтті өзгерту сияқты әрекеттерді орындайды. |
Қорытынды бағалау: Оқушылардың мәтінмен жұмыс істеу сапасын бақылау. |
Интерактивті тақта, компьютерлер |
|
5. Қорытындылау және кері байланыс (5 минут) |
Сабақ барысында қарастырылған тақырыптарды қорытындылау, оқушыларға кері байланыс беру. |
Оқушылар сабақтан алған білімдерін қорытындылайды, сұрақтар қояды, кері байланыс алады. |
Жалпы бағалау: Сабақтың қорытындысы бойынша кері байланыс беру. |
Слайдтар, кері байланыс карталары |
|
Үй тапсырмасы: |
Мәтінді теру ережелерін сақтау |
|
|
|
шағым қалдыра аласыз













