|
Тақырыбы: Жол таңбаларының белгіленуі |
Мектеп: Мұғалімнің есімі: СЫНЫП: |
|||
|
Күні: |
Қатысқандар саны: |
Қатыспағандар: |
||
|
Сабақ мақсаттары |
-Жол ережесін қатаң сақтауға дағдыландыра отырып, көше ережесіне байланысты ұғымдар мен терминдерді білу адам өмірі үшін қажеттілігін түсіндіру; Жол белгілерін ажырата білуге баулу, жолда жүру мәдениетін қалыптастыру. -Жолда жүру ережесін сақтауға тәрбиелеу, әдептілікке, өзара достыққа тәрбиелеу. |
|||
|
Бағалау критерийі |
Жеке, топтық тапсырмаларды орындай алады. Сабақ барысында тыңдаушының назарын өзіне аудара алады. |
|||
|
Ресурстар |
Жол белгілері, бағдаршам суреті, АКТ. |
|||
|
Әдіс-тәсілдер |
Сұрақ-жауап, әңгімелеу, түсіндіру, ойын, көрнекілік. Рефлексия. |
|||
Сабақ барысы
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Жол таңбаларының белгіленуі
Жол таңбаларының белгіленуі
|
Тақырыбы: Жол таңбаларының белгіленуі |
Мектеп: Мұғалімнің есімі: СЫНЫП: |
|||
|
Күні: |
Қатысқандар саны: |
Қатыспағандар: |
||
|
Сабақ мақсаттары |
-Жол ережесін қатаң сақтауға дағдыландыра отырып, көше ережесіне байланысты ұғымдар мен терминдерді білу адам өмірі үшін қажеттілігін түсіндіру; Жол белгілерін ажырата білуге баулу, жолда жүру мәдениетін қалыптастыру. -Жолда жүру ережесін сақтауға тәрбиелеу, әдептілікке, өзара достыққа тәрбиелеу. |
|||
|
Бағалау критерийі |
Жеке, топтық тапсырмаларды орындай алады. Сабақ барысында тыңдаушының назарын өзіне аудара алады. |
|||
|
Ресурстар |
Жол белгілері, бағдаршам суреті, АКТ. |
|||
|
Әдіс-тәсілдер |
Сұрақ-жауап, әңгімелеу, түсіндіру, ойын, көрнекілік. Рефлексия. |
|||
Сабақ барысы
шағым қалдыра аласыз
















