|
Пәні: |
Әдебиеттік оқу Атамұра |
|||||
|
Бөлім: |
Дені саудың-жаны сау |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып: 2 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Көңіл сұрауды білемін «Жолбарыс пен түлкі» (Ертегі) |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
2.2.6.1 – кейіпкердің сыртқы келбетін си- паттау, мінез-құлқы мен іс-әрекетін бағалау; 2.1.2.1 – шығарманың мазмұнын дайын жоспар бойынша немесе өз сөзімен мазмұндау, үзіндісін мазмұндау, сахналау. |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Мәтінді түсініп рөлге бөліп оқиды.Кейіпкердің іс-әрекетіне өзіндік көзқарасын білдіреді |
|||||
|
Құндылықтар |
АР-ҰЯТ: Ар-ұят, адалдықты жоғары бағалайды |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі//уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Ұйымдастыру Өзін-өзі тексеру Өткен білімді еске түсіру Жаңа білім Бекіту Кері байланыс |
Сабаққа дайындық Сабаққа психологиялық тұрғыдан даярлау
Үй тапсырмасын сұрау Судың қаупі туралы өз білетініңді айт Қауіпсіздікті сақтау туралы түсіндір. Тақырыпты ашу Жұмбақтарды шеш Өзі ширақ, өзі қу, Жүрген жері айқай, шу.(түлкі) Кілемнің түрлеріндей жүндері бар, Айбаты жан шыдамас үндері бар. Жолбарыс Жаңа тақырып 1-тапсырма Нақыл сөздің мағынасын түсіндіріп көр. Денің сау болса, жарлымын деме, Жолдасың көп болса, жалғызбын деме. Оқулықпен жұмыс 2-тапсырма Тыңдалым Мәтінді түсініп оқы және мазмұнын айт. Бірлескен жұмыс ЕБҚ және ЕҚБ 3-тапсырма Ертегіні рөлге бөліп, мәнерлеп оқыңдар 4-тапсырма Берілген сурет мәтіндегі оқиғаның қай тұсына сәйкес келеді? Жолбарыс пен түлкінің дилогын құрыңдар. 5-тапсырма Төмендегі сөздер кейіпкерлердің қайсысына қатысты екенін айт. Түсіндір. Түлкі жолбарыс Айлакер күшті Тапқыр аңқау Қу айбатты Үй тапсырмасы Ертегіні оқып, әңгімелеп беруге дайындалып кел. ҚЖ: Қалыптастырушы бағалау Жеке жұмыс «Сөйлемді толықтыр» әдісі 1.......................... сырқаттанып қалды. 2.Қасқыр ......................сыртынан өсек айтты. 3.Жолбарыс ............................ алып келуді бұйырады. 4...................... айту жақсылыққа жеткізбейді
|
Сабаққа дайындық жасайды Үй тапсырма сын айтады Жұмбақтар ды шешеді Сөз мағынасын түсіндіреді Ертегіні оқиды Тапсырманы орындайды Суретке қарап, мәтіннің мазмұнын әңгімелейді. Тапсырманы орындайды Үй тапсырма сын алады Сөйлемдерді ертегіге сүйене отырып, толықтырып жазады Кері байланыс жасайды |
ҚБ: «Чупа чупс» әдісі
Дескриптор Судың қаупі туралы өз білетінін айтады-1б Қауіпсіздікті сақтау туралы түсіндіреді-1б ҚБ: «Чупа чупс» әдісі
Дескриптор: Нақыл сөздің мағынасын түсіндіріп көреді-1б Дескриптор: Мәтінді түсініп оқиды және мазмұнын айтады-1б Тамаша!
Дескриптор: Жолбарыс пен түлкінің дилогын құрады-1б Дескриптор: Сөздер кейіпкерлердің қайсысына қатысты екенін айтады-1б Дескриптор: Ертегіні оқып, әңгімелеп береді-1б Дескриптор: Сөйлемдерді ертегіге сүйене отырып, толықтырып жазады-1б «Нысана» әдісі |
Суреттер Оқулық Сюжетті сурет Сұрақ жазылған парақша Суреттер Оқулық Таратпа парақтар Кері байланыс парағы |
||


жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Жолбарыс пен түлкі 2 сынып (материалымен)
Жолбарыс пен түлкі 2 сынып (материалымен)
|
Пәні: |
Әдебиеттік оқу Атамұра |
|||||
|
Бөлім: |
Дені саудың-жаны сау |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып: 2 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Көңіл сұрауды білемін «Жолбарыс пен түлкі» (Ертегі) |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
2.2.6.1 – кейіпкердің сыртқы келбетін си- паттау, мінез-құлқы мен іс-әрекетін бағалау; 2.1.2.1 – шығарманың мазмұнын дайын жоспар бойынша немесе өз сөзімен мазмұндау, үзіндісін мазмұндау, сахналау. |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Мәтінді түсініп рөлге бөліп оқиды.Кейіпкердің іс-әрекетіне өзіндік көзқарасын білдіреді |
|||||
|
Құндылықтар |
АР-ҰЯТ: Ар-ұят, адалдықты жоғары бағалайды |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі//уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Ұйымдастыру Өзін-өзі тексеру Өткен білімді еске түсіру Жаңа білім Бекіту Кері байланыс |
Сабаққа дайындық Сабаққа психологиялық тұрғыдан даярлау
Үй тапсырмасын сұрау Судың қаупі туралы өз білетініңді айт Қауіпсіздікті сақтау туралы түсіндір. Тақырыпты ашу Жұмбақтарды шеш Өзі ширақ, өзі қу, Жүрген жері айқай, шу.(түлкі) Кілемнің түрлеріндей жүндері бар, Айбаты жан шыдамас үндері бар. Жолбарыс Жаңа тақырып 1-тапсырма Нақыл сөздің мағынасын түсіндіріп көр. Денің сау болса, жарлымын деме, Жолдасың көп болса, жалғызбын деме. Оқулықпен жұмыс 2-тапсырма Тыңдалым Мәтінді түсініп оқы және мазмұнын айт. Бірлескен жұмыс ЕБҚ және ЕҚБ 3-тапсырма Ертегіні рөлге бөліп, мәнерлеп оқыңдар 4-тапсырма Берілген сурет мәтіндегі оқиғаның қай тұсына сәйкес келеді? Жолбарыс пен түлкінің дилогын құрыңдар. 5-тапсырма Төмендегі сөздер кейіпкерлердің қайсысына қатысты екенін айт. Түсіндір. Түлкі жолбарыс Айлакер күшті Тапқыр аңқау Қу айбатты Үй тапсырмасы Ертегіні оқып, әңгімелеп беруге дайындалып кел. ҚЖ: Қалыптастырушы бағалау Жеке жұмыс «Сөйлемді толықтыр» әдісі 1.......................... сырқаттанып қалды. 2.Қасқыр ......................сыртынан өсек айтты. 3.Жолбарыс ............................ алып келуді бұйырады. 4...................... айту жақсылыққа жеткізбейді
|
Сабаққа дайындық жасайды Үй тапсырма сын айтады Жұмбақтар ды шешеді Сөз мағынасын түсіндіреді Ертегіні оқиды Тапсырманы орындайды Суретке қарап, мәтіннің мазмұнын әңгімелейді. Тапсырманы орындайды Үй тапсырма сын алады Сөйлемдерді ертегіге сүйене отырып, толықтырып жазады Кері байланыс жасайды |
ҚБ: «Чупа чупс» әдісі
Дескриптор Судың қаупі туралы өз білетінін айтады-1б Қауіпсіздікті сақтау туралы түсіндіреді-1б ҚБ: «Чупа чупс» әдісі
Дескриптор: Нақыл сөздің мағынасын түсіндіріп көреді-1б Дескриптор: Мәтінді түсініп оқиды және мазмұнын айтады-1б Тамаша!
Дескриптор: Жолбарыс пен түлкінің дилогын құрады-1б Дескриптор: Сөздер кейіпкерлердің қайсысына қатысты екенін айтады-1б Дескриптор: Ертегіні оқып, әңгімелеп береді-1б Дескриптор: Сөйлемдерді ертегіге сүйене отырып, толықтырып жазады-1б «Нысана» әдісі |
Суреттер Оқулық Сюжетті сурет Сұрақ жазылған парақша Суреттер Оқулық Таратпа парақтар Кері байланыс парағы |
||


шағым қалдыра аласыз















