|
Мектеп: |
Астана қаласы Тұрсынбек Кәкішұлы атындағы №94 мектеп-лицейі |
|
|
Педагогтің Т.А.Ә.(болған жағдайда) |
Қайрат Нұрайлым Санатқызы |
|
|
Күні: |
26.01.2026 ж. |
|
|
Сынып: 4 |
Қатысушылар |
Қатыспағандар саны |
|
Сабақ тақырыбы: |
«Жолда жүру мәдениеті – сені де, мені де сақтайды» |
|
|
«Адал азамат» біртұтас тәрбие бағдарламасының құндылығы: |
Заң және тәртіп Азаматтық борыш және парасаттылық |
|
|
Құзыреттілігі: |
Сыни, креативті ойлау |
|
|
Апта дәйексөзі |
Тәртіпсіз ел болмайды |
|
|
Сабақтың мақсаты: |
|
|
|
Қауіпсіздік сабағы: |
«Көшедегі қауіпсіз ойындар» |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы Сабақтың ортасы Сабақтың соңы |
Сәлемдесу Ән ұран Психологиялық ахуал қалыптастыру «Wordwall» платформасында Берілген іс әрекеттерді жұптасып қайталау.
ӨҚН 20
"Т" ережесін айтып өту. Тәртіп, Талап, Тыныштық, Тазалық, Татулық. Ой қозғау. Тақтада берілген белгілермен танысады. Видео ролик жолда жүру ережелерін көреді.
(Жұмбақтар жасыру)
Тақтада суреттер беріледі жасырылған жол белгілерін табу.
Топтық тапсырма.
Мұғалім: Ал, балалар, тәртіпті, тәрбиелі болу
– бәрімізге ортақ қағида. Енді сұрақтар
қояйық. 1.Бағдаршамда неше түс бар? 2.Қызыл түс жанғанда не істеу керек? 3.Сары түс нені білдіреді? 4.Жасыл түс жанғанда кімдер жүре алады? 5.Бағдаршам не үшін қажет?
? 2-топ: «Жаяу жүргінші» 1.Жаяу жүргінші деген кім? 2.Жолды қай жерден өту керек? 3.«Зебра» деген не? 4.Жолдан өтерде алдымен қай жаққа қараймыз? 5.Жолда ойнауға бола ма? Неліктен?
? 3-топ: «Жол белгілері» 1.Жол белгілері не үшін қойылады? 2.Қандай жол белгілерін білесің? (мысал келтір) 3.«Абайла!» белгісі нені білдіреді? 4.Жол белгісінің түсі маңызды ма? 5.Белгілерді білу не үшін керек?
Қорытынды. «Wordwall» платформасында Берілген тапсырмалардың Дұрыс Бұрысын табу Жол белгілерінің суреттерін бояу (бояған суретті түсіндіреді ) Кері байланыс Бағдаршам әдісі Жасыл- Барлығын түсіндім Сары- Орташа түсіндім Қызы-Түсінбедім |
Сәлемдеседі Ән ұран айтылады Психологиялық ахуал қалыптастырады
ӨҚН мен танысады,ережені есте сақтайды
"Т" ережесін айтады
Бейнероликті тамашалап, талқылайды
Жұмбақтардың шешуін табады.
Жасырылған белгіні табу
Сұрақтарға жауап береді
Топпен тапсырмаларды орындайды
Берілген тапсырмалардан Дұрыс Бұрысын табады.
Суретті бояйды.
Кері байланыс жасайды |
Жолда қауiпсiз жүрiп-тұру ережелерi
https://wordwall.net/ru/resource/106194607
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
«Жолда жүру мәдениеті – сені де, мені де сақтайды»
|
Мектеп: |
Астана қаласы Тұрсынбек Кәкішұлы атындағы №94 мектеп-лицейі |
|
|
Педагогтің Т.А.Ә.(болған жағдайда) |
Қайрат Нұрайлым Санатқызы |
|
|
Күні: |
26.01.2026 ж. |
|
|
Сынып: 4 |
Қатысушылар |
Қатыспағандар саны |
|
Сабақ тақырыбы: |
«Жолда жүру мәдениеті – сені де, мені де сақтайды» |
|
|
«Адал азамат» біртұтас тәрбие бағдарламасының құндылығы: |
Заң және тәртіп Азаматтық борыш және парасаттылық |
|
|
Құзыреттілігі: |
Сыни, креативті ойлау |
|
|
Апта дәйексөзі |
Тәртіпсіз ел болмайды |
|
|
Сабақтың мақсаты: |
|
|
|
Қауіпсіздік сабағы: |
«Көшедегі қауіпсіз ойындар» |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы Сабақтың ортасы Сабақтың соңы |
Сәлемдесу Ән ұран Психологиялық ахуал қалыптастыру «Wordwall» платформасында Берілген іс әрекеттерді жұптасып қайталау.
ӨҚН 20
"Т" ережесін айтып өту. Тәртіп, Талап, Тыныштық, Тазалық, Татулық. Ой қозғау. Тақтада берілген белгілермен танысады. Видео ролик жолда жүру ережелерін көреді.
(Жұмбақтар жасыру)
Тақтада суреттер беріледі жасырылған жол белгілерін табу.
Топтық тапсырма.
Мұғалім: Ал, балалар, тәртіпті, тәрбиелі болу
– бәрімізге ортақ қағида. Енді сұрақтар
қояйық. 1.Бағдаршамда неше түс бар? 2.Қызыл түс жанғанда не істеу керек? 3.Сары түс нені білдіреді? 4.Жасыл түс жанғанда кімдер жүре алады? 5.Бағдаршам не үшін қажет?
? 2-топ: «Жаяу жүргінші» 1.Жаяу жүргінші деген кім? 2.Жолды қай жерден өту керек? 3.«Зебра» деген не? 4.Жолдан өтерде алдымен қай жаққа қараймыз? 5.Жолда ойнауға бола ма? Неліктен?
? 3-топ: «Жол белгілері» 1.Жол белгілері не үшін қойылады? 2.Қандай жол белгілерін білесің? (мысал келтір) 3.«Абайла!» белгісі нені білдіреді? 4.Жол белгісінің түсі маңызды ма? 5.Белгілерді білу не үшін керек?
Қорытынды. «Wordwall» платформасында Берілген тапсырмалардың Дұрыс Бұрысын табу Жол белгілерінің суреттерін бояу (бояған суретті түсіндіреді ) Кері байланыс Бағдаршам әдісі Жасыл- Барлығын түсіндім Сары- Орташа түсіндім Қызы-Түсінбедім |
Сәлемдеседі Ән ұран айтылады Психологиялық ахуал қалыптастырады
ӨҚН мен танысады,ережені есте сақтайды
"Т" ережесін айтады
Бейнероликті тамашалап, талқылайды
Жұмбақтардың шешуін табады.
Жасырылған белгіні табу
Сұрақтарға жауап береді
Топпен тапсырмаларды орындайды
Берілген тапсырмалардан Дұрыс Бұрысын табады.
Суретті бояйды.
Кері байланыс жасайды |
Жолда қауiпсiз жүрiп-тұру ережелерi
https://wordwall.net/ru/resource/106194607
|
шағым қалдыра аласыз










