|
Білім беру ұйымының атауы |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Пәні: |
Әдебиеттік оқу Алматымектеп |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Бөлім: |
САЛТ-ДӘСТҮР ЖӘНЕ АУЫЗ ӘДЕБИЕТІ |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Күні: |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сынып: |
2сынып |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№ 69 сабақ Жомарттық-ізгі қасиет |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
2.1.3.1 – шығарманың тақырыбы мен үзіндісіне (бастапқы бөліміне) сүйеніп, оқиғаның соңын болжау 2.3.3.1 – шығармашылық жұмысын мұғалімнің көмегімен сурет, каллиграмма, аппликация, фотосуреттер арқылы ұсыну |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың мақсаты |
Суреттер бойынша сұрақтарға жауап береді |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Құндылықтар |
Ұлттық мүдде: ұлттық мұраға ұқыпты қарайды |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың барысы |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақ тың басы 5 минут
Өткенді пысықтау 5 минут
Сабақ тың ортасы 20 минут
Сергіту сәті 2 минут
Сабақты қорыту 8минут
Кері байланыс 5 минут |
Психологиялық ахуалды жақсарту
Өткенді пысықтау Үлкендерден бата түрлерін сұрап, жазып келіңдер
Тақырыпты ашу Берілген сөздерден мақал-мәтел құрастыр. Мұғалімнің көмегімен жомарт сөзінің мағынасын айтып көр. Жомарттың қолын жоқтық байлайды
Жаңа тақырып 1-тапсырма Мәтінді түсініп оқып,
сұрақтарға жауап Мазмұнын баянда
2-тапсырма. Не түсіндік? 1. Атымтай Жомарт қандай адам? 2. Ол неліктен бай бола тұра, жұпыны киінеді? 3. Әдемі ат, асыл киім, асқан дәулетті әдеттену қандай мінездің қалыптасуына әкеледі? 4. Атымтай Жомарт еңбектенуінің неше себебін атады? 5. Байлардың бәрі әдемі, сәнді киініп жүруге міндетті ме? Түсіндірме сөздік Ескі-құсқы – тозығы жеткен, ескі, көп киілген. Пұл – ақша, қаржы, қаражат, теңге. Әбірет – өнеге, үлгі,
ғибрат.
ЕБҚ Жомарт адам қандай болу керек екен? Өз сөзіңмен жеткіз
ЕҚБ Жомарттық адмға не береді? Өзің қаншалықты жомартсың?
Тест сұрақтарын орындаңдар. 1. Бұрынғы кезде ақшаны қалай атаған? а) теңге; ә) алтын; б) пұт; в) пұл. 2. Қазақстан Республикасының валютасы қайсы? а) доллар; ә) еуро; б) теңге; в) пұл. 3. Атымтай Жомарттың бай бола тұрып, жұмыс істеу себебі неде? а) кейінгілер әбірет алу үшін; ә) көпшілік қызығу үшін; б) мақтану үшін; в) баю үшін.
ФС тапсырмасы Топтық жұмыс 4-тапсырма. Сурет бойынша сұрақтарға жауап бер. 1. Суреттерден кімдерді көріп тұрсың? 2. Суреттер сюжеті мәтіннің қай бөліміне сай келеді?
5-тапсырма. Сендер қандай әңгімелерді оқып
таныстыңдар?
Үй тапсырмасы 6-тапсырма. Жұмыс дәптеріне орындайық. 1. Лездемеге тез жауап беруге тырыс. 1. Әдемі ат, асыл киім, асқан дәулет ... Не істейді? 2. Бар бола тұрып жұмыс қылсам ... Не болады? 3. Еңбекпен табылған дән ... Қандай болады? 2. Жомарт адам қандай болады? Топтастыру жаса.
|
Сабаққа дайындық жасап, жақсы тілектер тілейді.
Үй тапсырмасын тексертеді
Тақырыпты ашады
Өлеңмен жұмыс жасайды
Сұраққа жауап береді
Өз ойын айтады
Жаңа сөздермен танысады
Жеке жұмыс жасайды
Жаттығу жасайды
Тесттік тапсырма орындайды
ТОптық жұмыс жасайды
Сұраққа жауап береді
Үй тапсырмасын алады
Кері байланыс жасайды |
Мақтап, мадақтап отыру
Дескриптор: Үлкендерден бата түрлерін сұрап, жазып келеді-1б
ҚБ: «Лифт» әдісі
ЖИ арқылы жасау
ЖИ арқылы жасау
Бөлісу 1 - айлық Материал тарифі-96% жеңілдік 00 05 00 ҚМЖ
Ашық сабақ
Тәрбие сағаты
Презентация
БЖБ, ТЖБ тесттер
Көрнекіліктер
Балабақшаға арнарлған құжаттар
Мақала, Эссе
Дидактикалық ойындар
және тағы басқа 400 000 материал
Барлық 400 000 материалдарды шексіз жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз 1 990 ₸ 49 000₸ 1 айға қосылу Материалға шағымдану Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз Жариялаған: Акутенова Шынар БакытжановнаШағым жылдам қаралу үшін барынша толық ақпарат жіберіңіз Жомарттық ізгі қасиет
Тақырып бойынша 11 материал табылды
Жомарттық ізгі қасиетМатериал туралы қысқаша түсінік
Әдебиеттік оқу пәнінен 2- сыныпқа арналған сабақ жоспары Алматымектеп баспасы бойынша
Материалдың қысқаша нұсқасы
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
















