Тексерген: Колледж әдіскері: ____________ Қ.К.Жолдасова
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Жүрек құрылысы
Жүрек құрылысы
|
Тараз инновациялық көпсалалы колледжі |
||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақ жоспары |
||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Модуль /пән атауы: |
Кәсіби шет тілі |
|||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Дайындаған оқытушы: |
Еркімбек Ә.Қ |
|||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Күні: |
10.01.2022ж |
|||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Курс, оқу жылы, топ: |
О-9-20 |
|||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақ типі: |
теориялық сабақ |
|||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақ тақырыбы: |
Congo Rainforest |
|||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Мақсаты: |
use speaking and listening skills to solve problems creatively and cooperatively in groups. |
|||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Міндеті: |
оrganize and present information clearly to others. |
|||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Оқу-әдістемелік құрал-жабдықтар, анықтамалық әдебиеттер: |
use of Active Board to display videos |
|||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың барысы: 1. Introduction (кіріспе) |
To start the lesson teacher explains lesson objectives. Warm up.
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||
|
2. Main part (маңызды бөлік) |
Teachers need to read the Succession (pg 75) and Temperate Rainforest (pg 77) sections of the Forging Connections resource.
Warm-up (G) Students make an acrostic poem for the word “RESOLUTION”. The quickest students may present their poems in front of class. Role-play Teacher divides learners into 3 groups and they choose a specific resolution from given categories of the 1st lesson. Then, they present the current situation, reason for resolution and expected outcome. |
|||||||||||||||||||||||||||||||||
|
3.Conclusion (қорытынды) |
Reflection (Сабақ бойынша рефлексия) Were the lesson objectives/learning objectives realistic? What did the learners learn today? What was the learning atmosphere like? Did my planned differentiation work well? Did I stick to timings? What changes did I make from my plan and why? Homework Demonstrate imagination to express thoughts ,ideas expeiences and fellings |
|||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Бағалау критериясы |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||
Тексерген: Колледж әдіскері: ____________ Қ.К.Жолдасова
шағым қалдыра аласыз













