|
Пәні: |
Математика |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Бөлімі: |
Менің мектебім |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Күні: |
09.11.2023ж |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Дусбаева Н. |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сынып: 2 «Ә» |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Жүздік. Жүздіктермен санау. Жүздіктерді қосу және азайту |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
2.1.1.4. Санаудың ірі бірлігі жүздікті құрастыру, 1000-ға дейін жүздіктермен санау, жазу, салыстыру. 2.1.2.5 бір таңбалы сандарды ондықтан аттап қосу және азайту/300+200 (3жүзд.+2жүзд.) |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың мақсаты |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Құндылықтар |
денсаулық, достық және айналадағыларға қамқорлық көрсету |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақ барысы |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың басы (2 мин) |
Ұйымдастыру кезеңі: 1.Сәлемдесу. 2.Оқушыларды түгендеу. Психологиялық ахуал орнату. «Үш қадам» әдісі 1.Көңіл – күйіміз қандай? (қол бұлғау) 2.Сабаққа дайындықтарың қалай? (шапалақтау) 3.Сабаққа ынталарың қандай? (басбармақ көрсету) |
Оқушылар сабаққа назар аударады.
Оқушылар сұраққа жауап береді Тамаша!Керемет! Ғажап! |
Мадақтау |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың ортасы (5 мин) 7 мин |
Үй тапсырмасын тексеру №7, 79- бет 60 - 47 = 13 92 - 58 = 34 39+ 24 = 63 70см – 47 см = 23см 100м – 27м = 73 м 67ц + 24ц = 91ц 62л – 28л = 34л 40кг – 13кг = 27кг 30дм – 17 дм = 13дм Дескриптор: -мысалдарды баған түрінде жазып, шығарады (1б) «Ой қозғау» Ребус шешу арқылы сабақтың тақырыбы мен мақсатын хабарлау Есіңде сақта!
1-тапсырма Жеке жұмыс «Жұмыртқа жару» әдісі
2-тапсырма Жұптық жұмыс «Бліміңді қолдан» әдісі Суреттерге қара. Түймелерді сана. Жаз. 10, 100, 1000
ЕББҚ Тапсырманы орындағанда қолдау көрсету Талқылау сұрақтары 1. Тапсырманы орындағанда не оңай ,не қиын болды? |
Берілген мысалдарды баған түрінде жазады. Мәнін есептейді.
Қалып қалған сандарды атайды және жазады.
Ақпаратпен танысады
1. Жұмыртқадағы жазылған есептерді шығарады, жазады(1б)
1. бір –бірден онға дейін санап, жазады 2.ондықтармен жүзге дейін санап, жазады
Сұраққа жауап береді |
«Домбыра» арқылы Дескриптор: -мысалдарды баған түрінде жазып, шығарады (1б) Мадақтау
Дескриптор: -Жұмыртқадағы жазылған есептерді шығарады, жазады(1б)
Дескриптор: -бір –бірден онға дейін санап, жазады(1б) -ондықтармен жүзге дейін санап, жазады(1б) -жүздіктермен мыңға дейін санап, жазады(1б) Дескриптор: -тапсырманы орындайды |
Оқулық, дәптер
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
9 мин Сергіту сәті 2 минут |
3 – тапсырма Жеке жұмыс «Есепте, түсіндір» әдісі Мысалдарды шығар. Түсіндір. 20 + 30 = 2онд. + 3онд = 5онд. 60 – 40 = 6онд. – 4онд. = 2 онд. 300 + 700 = 3 жүзд.+ 7 жүзд.= 1мынд. 300 + 70 = 3 жүзд.+7 онд. = 3 жүзд.7онд. 65онд.- 2онд. = 45онд. 23онд. + 77онд. = 1 жүзд. 97онд. – 65онд. = 32 онд. ЕББҚ Тапсырманы орындағанда қолдау көрсету Талқылау сұрақтары 1. Тапсырманы орындағанда не оңай ,не қиын болды? «Бұлжытпай қайтала» әдісі |
1. ондықтарды қосуды орындайды 2.ондықтарды азайтуды орындайды 3.жүздіктерді қосуды орындайды 4.жүздік пен ондықты қосуды орындайды
ЖИ арқылы жасау
ЖИ арқылы жасау
Бөлісу 1 - айлық Материал тарифі-96% жеңілдік 00 05 00 ҚМЖ
Ашық сабақ
Тәрбие сағаты
Презентация
БЖБ, ТЖБ тесттер
Көрнекіліктер
Балабақшаға арнарлған құжаттар
Мақала, Эссе
Дидактикалық ойындар
және тағы басқа 400 000 материал
Барлық 400 000 материалдарды шексіз жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз 1 990 ₸ 49 000₸ 1 айға қосылу Материалға шағымдану Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз Жариялаған: Дусбаева Нуржамал НурхановнаШағым жылдам қаралу үшін барынша толық ақпарат жіберіңіз Жүздік. Жүздіктермен санау. Жүздіктерді қосу және азайту
Тақырып бойынша 11 материал табылды
Жүздік. Жүздіктермен санау. Жүздіктерді қосу және азайтуМатериал туралы қысқаша түсінік
Жүздік. Жүздіктермен санау. Жүздіктерді қосу және азайту.
Материалдың қысқаша нұсқасы
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||

















