Жаратылыстану
|
Бөлім: |
« Табиғат құбылыстары» Табиғат физикасы |
|||||||
|
Педагогтің Т.А.Ә. |
Амирова Л Б |
|||||||
|
Күні: |
09.01.2025 |
|||||||
|
Сынып: |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||||
|
Сабақтың тақырыбы |
7-сабақ. «Жылу өткізгіштік деген не?» ( Жаратылыстану 2-бөлім. Оқулық 18-19 бет «Назарбаев зияткерлік мектептері ДББҰ» 2018) |
|||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
4.5.4.1 түрлі материалдардың жылу өткізгіштігін зерттеу. |
|||||||
|
Сабақтың мақсаты |
|
|||||||
|
Ойлау дағдыларының деңгейі |
|
|||||||
|
Құндылық |
|
|||||||
|
Сабақтың барысы |
||||||||
|
Сабақтың кезеңі\уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||
|
Сабақтың басы 1 минут |
«Кубизм» әдісі арқылы амандас. |
Оқушылар бір-біріне жағымды көңіл-күй сыйлайды. |
Керемет! |
|
||||
|
Қызығушылықты ояту 7 минут
Сабақтың ортасы Жаңа сабақ 35 минут
Жаңа білімді бекіту
|
https://wordwall.net/resource/67514852
-Балалар, суреттерге қарай отырып,сұрақтарға жауап беріңіз
-Олай болса, бүгінгі сабағымыздың тақырыбы « Жылу өткізгіштікті қалай қолданады?» Сабақтың мақсатын таныстырамын.
https://www.youtube.com/watch?v=Bpbi2Li2A3M Талдау сұрақтары: 1.Бейнематериал не туралы? 2. Өзіңе бұрын таныс емес нені білдің? 3.Саған не қызықты болды?
ЕБҚ оқушы: тақырыпты тыңдайды. Тапсырманы мұғалімнің сүйемелдеуімен орындайды. Саралау: жеке қолдау
ЕБҚ оқушы: зерттеу жұмысына белсене араласады
Бекіту тапсырмасы
https://wordwall.net/pt/resource/66844003
|
Оқушылар сандық ресурсты қолдана отырып, өткен тақырыпты пысықтайды.
Оқушылар сұрақтарға жауап бере отырып, сабақтың тақырыбын болжайды.
Сабақтың тақырыбы мен мақсатымен танысады.
Презентацияға мұқият назар аударады.
Оқушылар презентация негізінде мұғалімнің түсіндірмесін мұқият тыңдайды. Тақырыпты түсініп оқиды.
Оқушылар жеке ойланады, жұппен бөліседі, топта талқылайды.
Дескриптор арқылы бағаланады.
Мәтінді оқып,кестені зерделей отырып, тапсырманы орындайды.
Бекіту тапсырмасын оқушылар жеке орындайды |
ҚБ:Мұғалімнің ауызша бағалау үздіксіз жүріп отырады.
Жарайсыңдар! Тамаша!
ҚБ: Мұғалімнің ауызша бағалауы үздіксіз жүріп отырады
Дескриптор: -тақырыпты оқиды; -жылуды жақсы өткізетін материалдарды біледі; -жылуды нашар өткізетін материалдарды біледі ФБ-2 балл
Дескриптор: -зерттеу жоспарын біледі; -зерттеу жұмысын жүргізеді; -зерттеу нәтижесін тіркеп,қорытынды жасайды ФБ-3 балл
Дескриптор: -мәтінді оқиды; -кестені зерделейді; -тұжырымдарды зат атауымен сәйкестендіреді ФБ-3 балл
Дескриптор: -сандық ресурсты дұрыс қолданады; -әр дұрыс жауапты белгілейді ФБ-2 балл
|
Wordwall қосымшасы
Презентация
Интерактивті тақта
Оқулық 18-19 беттер дәптер
Кесте
|
||||
|
Сабақтың соңы |
Үй тапсырмасы:
|
|
ФБ -2 балл |
|
||||
|
Бағалау критерийлері |
|
|||||||
|
Рефлексия 5 минут |
|
Дескриптор : Оқушылар сабақтан алған әсерлерін білдіре алады |
Қ.Б. Тамаша! |
|
||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
«Жылу өткізгіштік деген не?»
«Жылу өткізгіштік деген не?»
Жаратылыстану
|
Бөлім: |
« Табиғат құбылыстары» Табиғат физикасы |
|||||||
|
Педагогтің Т.А.Ә. |
Амирова Л Б |
|||||||
|
Күні: |
09.01.2025 |
|||||||
|
Сынып: |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||||
|
Сабақтың тақырыбы |
7-сабақ. «Жылу өткізгіштік деген не?» ( Жаратылыстану 2-бөлім. Оқулық 18-19 бет «Назарбаев зияткерлік мектептері ДББҰ» 2018) |
|||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
4.5.4.1 түрлі материалдардың жылу өткізгіштігін зерттеу. |
|||||||
|
Сабақтың мақсаты |
|
|||||||
|
Ойлау дағдыларының деңгейі |
|
|||||||
|
Құндылық |
|
|||||||
|
Сабақтың барысы |
||||||||
|
Сабақтың кезеңі\уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||
|
Сабақтың басы 1 минут |
«Кубизм» әдісі арқылы амандас. |
Оқушылар бір-біріне жағымды көңіл-күй сыйлайды. |
Керемет! |
|
||||
|
Қызығушылықты ояту 7 минут
Сабақтың ортасы Жаңа сабақ 35 минут
Жаңа білімді бекіту
|
https://wordwall.net/resource/67514852
-Балалар, суреттерге қарай отырып,сұрақтарға жауап беріңіз
-Олай болса, бүгінгі сабағымыздың тақырыбы « Жылу өткізгіштікті қалай қолданады?» Сабақтың мақсатын таныстырамын.
https://www.youtube.com/watch?v=Bpbi2Li2A3M Талдау сұрақтары: 1.Бейнематериал не туралы? 2. Өзіңе бұрын таныс емес нені білдің? 3.Саған не қызықты болды?
ЕБҚ оқушы: тақырыпты тыңдайды. Тапсырманы мұғалімнің сүйемелдеуімен орындайды. Саралау: жеке қолдау
ЕБҚ оқушы: зерттеу жұмысына белсене араласады
Бекіту тапсырмасы
https://wordwall.net/pt/resource/66844003
|
Оқушылар сандық ресурсты қолдана отырып, өткен тақырыпты пысықтайды.
Оқушылар сұрақтарға жауап бере отырып, сабақтың тақырыбын болжайды.
Сабақтың тақырыбы мен мақсатымен танысады.
Презентацияға мұқият назар аударады.
Оқушылар презентация негізінде мұғалімнің түсіндірмесін мұқият тыңдайды. Тақырыпты түсініп оқиды.
Оқушылар жеке ойланады, жұппен бөліседі, топта талқылайды.
Дескриптор арқылы бағаланады.
Мәтінді оқып,кестені зерделей отырып, тапсырманы орындайды.
Бекіту тапсырмасын оқушылар жеке орындайды |
ҚБ:Мұғалімнің ауызша бағалау үздіксіз жүріп отырады.
Жарайсыңдар! Тамаша!
ҚБ: Мұғалімнің ауызша бағалауы үздіксіз жүріп отырады
Дескриптор: -тақырыпты оқиды; -жылуды жақсы өткізетін материалдарды біледі; -жылуды нашар өткізетін материалдарды біледі ФБ-2 балл
Дескриптор: -зерттеу жоспарын біледі; -зерттеу жұмысын жүргізеді; -зерттеу нәтижесін тіркеп,қорытынды жасайды ФБ-3 балл
Дескриптор: -мәтінді оқиды; -кестені зерделейді; -тұжырымдарды зат атауымен сәйкестендіреді ФБ-3 балл
Дескриптор: -сандық ресурсты дұрыс қолданады; -әр дұрыс жауапты белгілейді ФБ-2 балл
|
Wordwall қосымшасы
Презентация
Интерактивті тақта
Оқулық 18-19 беттер дәптер
Кесте
|
||||
|
Сабақтың соңы |
Үй тапсырмасы:
|
|
ФБ -2 балл |
|
||||
|
Бағалау критерийлері |
|
|||||||
|
Рефлексия 5 минут |
|
Дескриптор : Оқушылар сабақтан алған әсерлерін білдіре алады |
Қ.Б. Тамаша! |
|
||||
шағым қалдыра аласыз
























