|
Пәні:әдебиеттік оқу |
Мектеп: |
|||||
|
Күні:23.01.2019 ж |
Мұғалімнің аты-жөні: |
|||||
|
Сынып:2«Б» |
Қатысқандар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
|
Дені саудың – жаны сау |
|||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Жуынамын күнбе күн .Мәтін :К. Чуковский Кірқоймас |
|||||
|
Осы сабақ арқылы жүзеге асатын оқу мақсаттары |
2.3.1.1 - мұғалім көмегімен оқылған шығарманы бөліктерге бөліп, жоспар құру; 2.2.1.2 - шығарманы іштей оқып, ондағы қажетті ақпараттарды белгілеп оқу |
|||||
|
Сабақ мақсаттары |
Барлықоқушылар: |
|||||
|
Мәтінді оқиды, түсінеді, бағалауға қатысады; |
||||||
|
Оқушылардың басым бөлігі: |
||||||
|
Тақырыпты болжайды, нақыл сөзді табады; |
||||||
|
Кейбір оқушылар: |
||||||
|
Қосымша дерек көздеріне сүйеніп әңгімелейді; |
||||||
|
Бағалау критерийлері |
1. Оқылған шығарманы бөліктерге бөліп, жоспар құруды үйренеді; 2.Шығарманы іштей оқып, ондағы қажетті ақпараттарды белгілеп оқуды біледі; |
|||||
|
|
Тазалық-чистота- |
|||||
|
Түйінді сөздер мен сөз тіркестері: Тірек сөздердің айтылуын ,есте сақтау дағдысын қалыптастыру; тірек сөздерді сабақ барысында қайталату. |
||||||
|
Талқылауға арналған
сұрақтар: Не себепті......деп ойлайсыз |
||||||
|
Алдыңғы оқу |
Салақтық |
|||||
|
Ишара |
Жасыл-түсіндім;
қызыл-сыныптасымның көмегімен түсіндім; |
|||||
|
Жоспар |
||||||
|
Жоспарланған уақыт
есебі |
Жоспарланған жаттығу түрлері
(төмендегі жазбаларды сіз жоспарлаған жаттығу түрлерімен
Ауыстырыңыз Дескриптор: 2.Жұмбақтың шешуін табады; 3. Бір-бірін тыңдап,
толықтырады |
Ресурстар Сары ,қызыл,
|
||||
|
Ортасы
|
2- тапсырма: ӨЖ «Түсініп
оқы» 1. Өлеңді дауыстап, түсініп
оқиды; Кері байланыс: «житондар» Сергіту сәті 3-тапсырма: «Сұрақ-жауап»
ЖЖ 1. Жұптасып бір-біріне берілген сұрақтарды қояды; 2. Бірін-бірі тыңдап, толықтырады; 3. Мәтіндегі негізгі ойды анықтайды; 4. бір-біріне жауап береді,
толықтырады; 4-тапсырма:« Анықта» ҰЖ 1. Өлеңдегі негізгі ойды табады; 2. Білетін мағлұмат бойынша айтады; 3. Әр топ өз ойларын ортаға жариялайды; 4.Бір-бірін тыңдап бағалайды; Кері байланыс: «житондар» 5-тапсырма: «Ойлан» ТЖ 1.Жеке бас гигиеанасын сақтаудың ережесін дәптерлеріне жазады; 2. Берілген заттардың әр адамның жеке гигеанасында алатын орны туралы әңгімелейді; 3.Бір-бірін тыңдап, толықтырады бағалайды; Кері байланыс:
«житондар» |
іс-қимылмен көрсетеді. |
||||
|
Сабақтың соңы |
Үй тапсырмасы: 14-16 бет оқу Кері байланыс: «Білім ағашы» |
Білім ағашы парақ шасы стикер |
||||
|
Қосымша мәліметтер |
||||||
|
Саралау-оқушыға мейлінше қолдау көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Қабілетті оқушыға тапсырманы қалай түрлендіресіз? Қабілетті оқушыға қосымша карточкалар беремін. Барлық оқушылар орындай алады: Оқушылардың көпшілігі орындай алады: Кейбір оқушылар орындай алады: |
Бағалау – оқушы білімін тексеруді қалай жоспарлайсыз? Жұптық, топтық, өздік жұмыста жұлдызша,житондар арқылы бағалаймын. Мадақтау, марапаттау арқылы бағалауды жүзеге асырамын. |
Пəнаралық байланыс Қауіпсіздік жəне еңбектіқорғау ережелері Құндылықтармен байланыс (тәрбие элементі) Ауызбіршілікке, ұқыптылыққа тәрбиелеу. |
||||
|
Рефлексия Сабақтың мақсаты мен оқу мақсаттары орындалды ма? Бүгін оқушылар не үйренді? Сабақ қалай өтті, қандай деңгейде өтті? Жоспарланған саралау жақсы іске асты ма ? (тапсырмалар сәйкес болды ма?) Уақытты қалай пайдаландым? Жоспарыма қандай өзгеріс енгіздім және неге? |
Өз сабағыңызды талдау үшін осы бос орынды пайдаланыңыз. Сол жақта берілген сұрақтарға жауап беріңіз.
|
|||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Жуынамын күнбе күн .Мәтін :К. Чуковский Кірқоймас
Жуынамын күнбе күн .Мәтін :К. Чуковский Кірқоймас
|
Пәні:әдебиеттік оқу |
Мектеп: |
|||||
|
Күні:23.01.2019 ж |
Мұғалімнің аты-жөні: |
|||||
|
Сынып:2«Б» |
Қатысқандар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
|
Дені саудың – жаны сау |
|||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Жуынамын күнбе күн .Мәтін :К. Чуковский Кірқоймас |
|||||
|
Осы сабақ арқылы жүзеге асатын оқу мақсаттары |
2.3.1.1 - мұғалім көмегімен оқылған шығарманы бөліктерге бөліп, жоспар құру; 2.2.1.2 - шығарманы іштей оқып, ондағы қажетті ақпараттарды белгілеп оқу |
|||||
|
Сабақ мақсаттары |
Барлықоқушылар: |
|||||
|
Мәтінді оқиды, түсінеді, бағалауға қатысады; |
||||||
|
Оқушылардың басым бөлігі: |
||||||
|
Тақырыпты болжайды, нақыл сөзді табады; |
||||||
|
Кейбір оқушылар: |
||||||
|
Қосымша дерек көздеріне сүйеніп әңгімелейді; |
||||||
|
Бағалау критерийлері |
1. Оқылған шығарманы бөліктерге бөліп, жоспар құруды үйренеді; 2.Шығарманы іштей оқып, ондағы қажетті ақпараттарды белгілеп оқуды біледі; |
|||||
|
|
Тазалық-чистота- |
|||||
|
Түйінді сөздер мен сөз тіркестері: Тірек сөздердің айтылуын ,есте сақтау дағдысын қалыптастыру; тірек сөздерді сабақ барысында қайталату. |
||||||
|
Талқылауға арналған
сұрақтар: Не себепті......деп ойлайсыз |
||||||
|
Алдыңғы оқу |
Салақтық |
|||||
|
Ишара |
Жасыл-түсіндім;
қызыл-сыныптасымның көмегімен түсіндім; |
|||||
|
Жоспар |
||||||
|
Жоспарланған уақыт
есебі |
Жоспарланған жаттығу түрлері
(төмендегі жазбаларды сіз жоспарлаған жаттығу түрлерімен
Ауыстырыңыз Дескриптор: 2.Жұмбақтың шешуін табады; 3. Бір-бірін тыңдап,
толықтырады |
Ресурстар Сары ,қызыл,
|
||||
|
Ортасы
|
2- тапсырма: ӨЖ «Түсініп
оқы» 1. Өлеңді дауыстап, түсініп
оқиды; Кері байланыс: «житондар» Сергіту сәті 3-тапсырма: «Сұрақ-жауап»
ЖЖ 1. Жұптасып бір-біріне берілген сұрақтарды қояды; 2. Бірін-бірі тыңдап, толықтырады; 3. Мәтіндегі негізгі ойды анықтайды; 4. бір-біріне жауап береді,
толықтырады; 4-тапсырма:« Анықта» ҰЖ 1. Өлеңдегі негізгі ойды табады; 2. Білетін мағлұмат бойынша айтады; 3. Әр топ өз ойларын ортаға жариялайды; 4.Бір-бірін тыңдап бағалайды; Кері байланыс: «житондар» 5-тапсырма: «Ойлан» ТЖ 1.Жеке бас гигиеанасын сақтаудың ережесін дәптерлеріне жазады; 2. Берілген заттардың әр адамның жеке гигеанасында алатын орны туралы әңгімелейді; 3.Бір-бірін тыңдап, толықтырады бағалайды; Кері байланыс:
«житондар» |
іс-қимылмен көрсетеді. |
||||
|
Сабақтың соңы |
Үй тапсырмасы: 14-16 бет оқу Кері байланыс: «Білім ағашы» |
Білім ағашы парақ шасы стикер |
||||
|
Қосымша мәліметтер |
||||||
|
Саралау-оқушыға мейлінше қолдау көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Қабілетті оқушыға тапсырманы қалай түрлендіресіз? Қабілетті оқушыға қосымша карточкалар беремін. Барлық оқушылар орындай алады: Оқушылардың көпшілігі орындай алады: Кейбір оқушылар орындай алады: |
Бағалау – оқушы білімін тексеруді қалай жоспарлайсыз? Жұптық, топтық, өздік жұмыста жұлдызша,житондар арқылы бағалаймын. Мадақтау, марапаттау арқылы бағалауды жүзеге асырамын. |
Пəнаралық байланыс Қауіпсіздік жəне еңбектіқорғау ережелері Құндылықтармен байланыс (тәрбие элементі) Ауызбіршілікке, ұқыптылыққа тәрбиелеу. |
||||
|
Рефлексия Сабақтың мақсаты мен оқу мақсаттары орындалды ма? Бүгін оқушылар не үйренді? Сабақ қалай өтті, қандай деңгейде өтті? Жоспарланған саралау жақсы іске асты ма ? (тапсырмалар сәйкес болды ма?) Уақытты қалай пайдаландым? Жоспарыма қандай өзгеріс енгіздім және неге? |
Өз сабағыңызды талдау үшін осы бос орынды пайдаланыңыз. Сол жақта берілген сұрақтарға жауап беріңіз.
|
|||||
шағым қалдыра аласыз


















