|
Бөлім: |
1-бөлім: |
|
Педагогтің аты-жөні: |
Амирбекова Тазагул |
|
Күні: 12.11.24 ж. |
|
|
Сыныбы: 4»З» |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
Кәдесый |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты |
4.1.5.1* тыңдаған оқиға/әңгіме бөліктерінің жалғасын болжау 4.2.1.1* берілген сөздерге қарама-қарсы мағыналы, мағыналас сөздерді табу және сөйлеу барысында қолдану. |
|
Сабақтың мақсаты: |
|
|
Құндылыққа баулу |
«Еңбекқорлық пен кәсіби біліктілік» |
Сабақтың барысы:
|
Сабақ кезеңі/Уақыты |
Педагогтің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Жаңа сабаққа кіріспе
Сабақтың басы 12 мин |
Сәлемдеседі
Психологиялық дайындық«Досыма сый» әдісі арқылы оқушыларға досына сыйлағысы келетін сыйлық атауын айтқызады. «Біртұтас тәрбие» тәрбие бағдарламасындағы құндылықтарды оқу процесіне ұйымдастыру кезеңнен бастап, сабақтың әрбір кезеңінде жүргізіледі. |
Сәлемдеседі Туларды алып, күн көзін ашып өз тобы бойынша топқа бөлінеді. Жанындағы оқушыға бергісі келетін сыйлығын атайды. |
Жарайсың!» деген мадақтау сөзімен ынталандыру |
Оқулық Ту Тақта Оқулық
|
||
|
|
Жаңа сөздермен таныстыру Текемет Ою-өрнек Қымбат «Бірлік пен ынтымақ» құндылығы «Жасампаздық пен жаңашылщық» құндылығы 1-тапсырма. Жүптық жұмыс. Екі текеметті салыстыр. Әр текеметке өз тіркесін құра.
|
Текемет Ою-өрнек Қымбат Кәде Дәптерлеріне жазады Екі текеметті салыстырады. Әр текеметке сөз тіркесін құрады. Текеметтің оюы, текеметтің суреті |
Жарайсың!» деген мадақтау сөзімен ынталандыру Дескриптор: -Екі текеметті салыстырады-2 -Әр текеметке сөз тіркесін құрады -2 Жалпы – 24балл |
Оқулық, жұмыс
дәптерлері, ДК, т.б.
|
||
|
Сабақтың ортасы Мағынаны ашу. 26 мин. |
2-тапсырма. Топтық жұмыс. «Суреттер сөйлейді» әдісі Суретте берілген бұйымдар мен заттар неден жасалады? Еңбекқорлық құндылығы 3-тапсырма. Кәдесый туралы жинаған ақпаратыңды диаграммаға толтыр.
|
Суреттегі берілген бұйымдардың әрқайсысына тән ерекшелігін жазады. Неден жасалынатынын анықтайды. Кәдесый туралы жинаған ақпаратыңды диаграммаға толтырады. |
Дескриптор: -суреттегі бұйымдарды жазады.2 -1бұйымдардың ерекшелігін анықтайды-2 Жалпы балл-4 Дескриптор: -Ақпаратты толтырады-1 -нақты мәлемет береді -1 Жалпы балы-2 |
Оқулық,
жұмыс дәптерлері, ДК, т.б. |
||
|
Сабақтың соңы Ой толғаныс. Рефлексия 7 мин. |
Рефлексия «ММденс» арқылы сабақты қорытындылайды. |
Сабақтың соңын «ММденс» рефлексиясын жасайды. Өз ойын толық жеткізеді. -Маған бәрі түсінікті .. -Менің сұрағым бар.. -Мен ештәрсе түсінбедім |
ММденс рефлексиясы бойынша бағаланады. |
Кесте, суреттер
|
||
|
Саралау. Сіз қандай тәсілмен көбірек қолдау көрсетпексіз? Сіз қабілетті оқушылардың алдына қандай тапсырмалар қоясыз? |
Бағалау. Сіз оқушылардың материалды игеру деңгейін қалай тексеруді жоспарлап отырсыз? |
Денсаулық және қауіпсіздік
техникасын сақтау |
||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Кәдесый
Кәдесый
|
Бөлім: |
1-бөлім: |
|
Педагогтің аты-жөні: |
Амирбекова Тазагул |
|
Күні: 12.11.24 ж. |
|
|
Сыныбы: 4»З» |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
Кәдесый |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты |
4.1.5.1* тыңдаған оқиға/әңгіме бөліктерінің жалғасын болжау 4.2.1.1* берілген сөздерге қарама-қарсы мағыналы, мағыналас сөздерді табу және сөйлеу барысында қолдану. |
|
Сабақтың мақсаты: |
|
|
Құндылыққа баулу |
«Еңбекқорлық пен кәсіби біліктілік» |
Сабақтың барысы:
|
Сабақ кезеңі/Уақыты |
Педагогтің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Жаңа сабаққа кіріспе
Сабақтың басы 12 мин |
Сәлемдеседі
Психологиялық дайындық«Досыма сый» әдісі арқылы оқушыларға досына сыйлағысы келетін сыйлық атауын айтқызады. «Біртұтас тәрбие» тәрбие бағдарламасындағы құндылықтарды оқу процесіне ұйымдастыру кезеңнен бастап, сабақтың әрбір кезеңінде жүргізіледі. |
Сәлемдеседі Туларды алып, күн көзін ашып өз тобы бойынша топқа бөлінеді. Жанындағы оқушыға бергісі келетін сыйлығын атайды. |
Жарайсың!» деген мадақтау сөзімен ынталандыру |
Оқулық Ту Тақта Оқулық
|
||
|
|
Жаңа сөздермен таныстыру Текемет Ою-өрнек Қымбат «Бірлік пен ынтымақ» құндылығы «Жасампаздық пен жаңашылщық» құндылығы 1-тапсырма. Жүптық жұмыс. Екі текеметті салыстыр. Әр текеметке өз тіркесін құра.
|
Текемет Ою-өрнек Қымбат Кәде Дәптерлеріне жазады Екі текеметті салыстырады. Әр текеметке сөз тіркесін құрады. Текеметтің оюы, текеметтің суреті |
Жарайсың!» деген мадақтау сөзімен ынталандыру Дескриптор: -Екі текеметті салыстырады-2 -Әр текеметке сөз тіркесін құрады -2 Жалпы – 24балл |
Оқулық, жұмыс
дәптерлері, ДК, т.б.
|
||
|
Сабақтың ортасы Мағынаны ашу. 26 мин. |
2-тапсырма. Топтық жұмыс. «Суреттер сөйлейді» әдісі Суретте берілген бұйымдар мен заттар неден жасалады? Еңбекқорлық құндылығы 3-тапсырма. Кәдесый туралы жинаған ақпаратыңды диаграммаға толтыр.
|
Суреттегі берілген бұйымдардың әрқайсысына тән ерекшелігін жазады. Неден жасалынатынын анықтайды. Кәдесый туралы жинаған ақпаратыңды диаграммаға толтырады. |
Дескриптор: -суреттегі бұйымдарды жазады.2 -1бұйымдардың ерекшелігін анықтайды-2 Жалпы балл-4 Дескриптор: -Ақпаратты толтырады-1 -нақты мәлемет береді -1 Жалпы балы-2 |
Оқулық,
жұмыс дәптерлері, ДК, т.б. |
||
|
Сабақтың соңы Ой толғаныс. Рефлексия 7 мин. |
Рефлексия «ММденс» арқылы сабақты қорытындылайды. |
Сабақтың соңын «ММденс» рефлексиясын жасайды. Өз ойын толық жеткізеді. -Маған бәрі түсінікті .. -Менің сұрағым бар.. -Мен ештәрсе түсінбедім |
ММденс рефлексиясы бойынша бағаланады. |
Кесте, суреттер
|
||
|
Саралау. Сіз қандай тәсілмен көбірек қолдау көрсетпексіз? Сіз қабілетті оқушылардың алдына қандай тапсырмалар қоясыз? |
Бағалау. Сіз оқушылардың материалды игеру деңгейін қалай тексеруді жоспарлап отырсыз? |
Денсаулық және қауіпсіздік
техникасын сақтау |
||||
шағым қалдыра аласыз



















