|
Бөлім: |
11.1 B Карбонилді қосылыстар |
|
Педагогтің аты-жөні: |
Аимбетова Асемкуль Карибаевна |
|
Күні: |
15.10.24ж |
|
Сыныбы: 11б |
Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы: |
Күрделі эфирлер және сабын. (12-сабақ) |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты |
11.4.2.10 карбон қышқылдары, күрделі эфирлер, сабын, синтетикалық жуғыш заттар және биодизельді отындардың қолданылу аймағын атау |
|
Сабақтың мақсаты: |
- карбон қышқылдары, күрделі эфирлер, сабын, синтетикалық жуғыш заттар және биодизельді отындардың қолданылу аймағын атай алады. |
Сабақтың барысы:
|
Сабақ кезеңі/Уақыты |
Педагогтің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы Ұйымдастыру кезеңі Қызығушылықты ояту 3 мин |
Ұйымдастыру кезеңі: ( |
Оқушыларды топтарға біріктіруді ұйымдастыру: суреттер көмегімен оқушыларды 2 топқа біріктіру. I – сабын II – эфирлер |
|
Мазайка Суреттің қиындыларын құрастырып топтасады |
|
Жаңа сабаққа кіріспе 5 мин |
(Ұ) «Миға шабуыл» әдісі |
1. мен кіммін? |
|
Фотолар сабын жид мыло, шампун. Әтір. Ферри, кір сабын, |
|
Сабақтың ортасы Жаңа сабақ 7 мин |
Білім қоржыны |
Тапсырмалар қоржыны
1-топ: 2- топ Wortwall тапсырмасын орындау |
Дескриптор: Жалпы - 3 балл 1. формуланы атайды 2. онлайн тапсырма |
Wortwall Тақырып бойынша интернет желісін пайдаланып тапсырма орындау |
|
|
Қызықты 25 мин |
1. Тапсырма 1 сабын жасау 2-топ әтір жасау |
Дескриптор: Жалпы - 3 балл.
|
ноутбукКак сделать духи
сабын, спирт, эфирлер, химиялық ыдыстар, бояулар, |
|
1 |
Оқулықта берілген тапсырманы орындатады, бақылайды, мысал, үлгі көрсетеді. |
2. Тапсырма Келесі реакциялар үшін теңдеулерді жазып, өнімдерді атаңыз: 1- топ a) пропион қышқылының метанол мен әркеттесуі b) сірке қышқылының пропанол-2 мен әркеттесу 2- c) құмырысқа қышқылының пропанол-1 мен әркеттесуі d) бутан қышқылының бутанол-1 мен әркеттесуі |
Дескриптор: Жалпы - 3 балл 1.Тапсырманы орындайды
|
ДК экраны 11-сынып оқулығы. Жұмыс дәптерлері. |
|
Сабақтың соңы Ой толғаныс. Рефлексия 7 мин.
|
«кері байланыс Мұғалім сабақты қорытындылау мақсатында оқушылардың сабаққа деген көзқарасын, рефлексиясын тыңдайды. |
ББҮ арқылы өз ойын айтады |
Топтық бағалау 1.Шариктер модел жасайды 2. кері байланыс |
|
|
Бөлім: |
11.1 B Карбонилді қосылыстар |
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
карбон қышқылдары . Сабын 11 сынып
карбон қышқылдары . Сабын 11 сынып
|
Бөлім: |
11.1 B Карбонилді қосылыстар |
|
Педагогтің аты-жөні: |
Аимбетова Асемкуль Карибаевна |
|
Күні: |
15.10.24ж |
|
Сыныбы: 11б |
Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы: |
Күрделі эфирлер және сабын. (12-сабақ) |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты |
11.4.2.10 карбон қышқылдары, күрделі эфирлер, сабын, синтетикалық жуғыш заттар және биодизельді отындардың қолданылу аймағын атау |
|
Сабақтың мақсаты: |
- карбон қышқылдары, күрделі эфирлер, сабын, синтетикалық жуғыш заттар және биодизельді отындардың қолданылу аймағын атай алады. |
Сабақтың барысы:
|
Сабақ кезеңі/Уақыты |
Педагогтің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы Ұйымдастыру кезеңі Қызығушылықты ояту 3 мин |
Ұйымдастыру кезеңі: ( |
Оқушыларды топтарға біріктіруді ұйымдастыру: суреттер көмегімен оқушыларды 2 топқа біріктіру. I – сабын II – эфирлер |
|
Мазайка Суреттің қиындыларын құрастырып топтасады |
|
Жаңа сабаққа кіріспе 5 мин |
(Ұ) «Миға шабуыл» әдісі |
1. мен кіммін? |
|
Фотолар сабын жид мыло, шампун. Әтір. Ферри, кір сабын, |
|
Сабақтың ортасы Жаңа сабақ 7 мин |
Білім қоржыны |
Тапсырмалар қоржыны
1-топ: 2- топ Wortwall тапсырмасын орындау |
Дескриптор: Жалпы - 3 балл 1. формуланы атайды 2. онлайн тапсырма |
Wortwall Тақырып бойынша интернет желісін пайдаланып тапсырма орындау |
|
|
Қызықты 25 мин |
1. Тапсырма 1 сабын жасау 2-топ әтір жасау |
Дескриптор: Жалпы - 3 балл.
|
ноутбукКак сделать духи
сабын, спирт, эфирлер, химиялық ыдыстар, бояулар, |
|
1 |
Оқулықта берілген тапсырманы орындатады, бақылайды, мысал, үлгі көрсетеді. |
2. Тапсырма Келесі реакциялар үшін теңдеулерді жазып, өнімдерді атаңыз: 1- топ a) пропион қышқылының метанол мен әркеттесуі b) сірке қышқылының пропанол-2 мен әркеттесу 2- c) құмырысқа қышқылының пропанол-1 мен әркеттесуі d) бутан қышқылының бутанол-1 мен әркеттесуі |
Дескриптор: Жалпы - 3 балл 1.Тапсырманы орындайды
|
ДК экраны 11-сынып оқулығы. Жұмыс дәптерлері. |
|
Сабақтың соңы Ой толғаныс. Рефлексия 7 мин.
|
«кері байланыс Мұғалім сабақты қорытындылау мақсатында оқушылардың сабаққа деген көзқарасын, рефлексиясын тыңдайды. |
ББҮ арқылы өз ойын айтады |
Топтық бағалау 1.Шариктер модел жасайды 2. кері байланыс |
|
|
Бөлім: |
11.1 B Карбонилді қосылыстар |
шағым қалдыра аласыз















