___________________________________________
(білім беру ұйымның атауы)
Қысқа мерзімді (сабақ) жоспары
Кейіпкердің қозғалысы
|
Бөлім: |
Программалау (жалғаспалы тақырыптар: «Жанды табиғат», «Жақсы деген немене?» «Жаман деген немене?»)) |
|
|
Педагогтің тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда) |
|
|
|
Күні: |
|
|
|
Сынып: 3 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Кейіпкердің қозғалысы (2 сабақ) |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
3.4.2.4. программалау ойын
алаңында ойын құру барысында циклдік алгоритмді жүзеге асыру; |
|
|
Сабақтың мақсаты |
Scratch-те кейіпкерлердің қозғалысын ұйымдастыруды үйренеді. |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың барысы 0-9мин |
Орг. Сәті. Оқушылардың психологиялық көңіл-күйі «Тілек» ойыны. Жинақталған сөйлесу - Сізге қандай компьютерлік ойындар ұнайды? - Кейіпкерлерді пайдалану арқылы ойнау үшін қандай ойын идеяларын ұсына аласыз?
Оқушылар сұрақтарға жауап беріп, топтық талқылау өткізгеннен кейін мұғалім сабақтың тақырыбын енгізеді, бағалау мақсаты мен критерийлерімен таныстырады. |
Сабақтың оң көзқарасына бейімделеді. Оқушылар мұғалімнің сұрақтарына жауап береді |
Мақтау |
жұмыс дәптерлері ДК экраны Интерактивті тақта Scratch |
|
Сабақтың ортасы 10-40 |
Тәжірибелік жұмысты орында:
Сергіту сәтті Бекіту
|
Дескрипторлар: - Спрайттарды қосады - Әрбір Спрайт үшін скрипттер жасайды Физикалық минутты орындау Дескриптор: - интерактивті тапсырмаларды орындайды Дескрипторлар: - блоктарды топ түстеріне бояады |
Мақтау «Қол шапалақтау»
|
Оқулық Жұмыс парағы https://wordwall.net/ru/resource/70542189 https://learningapps.org/view10537760 |
|
Сабақтын соңы 41-45 мин |
Үй тапсырмасы: Тағы бір алма қосу үшін «Еңбекқор кірпік» жобасының сценарийін қалай өзгертуге болады? • • Сабақ қорытындысы. Рефлексия. - Сіз бүгін сабақтан не үйрендіңіз? - Қандай қиындықтарға тап болдыңыз?
|
Үй тапсырмасын жазады Өз жұмысын бағалайды |
Стикермен жұмыс |
|
Informatica_didactics
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Кейіпкердің қозғалысы
___________________________________________
(білім беру ұйымның атауы)
Қысқа мерзімді (сабақ) жоспары
Кейіпкердің қозғалысы
|
Бөлім: |
Программалау (жалғаспалы тақырыптар: «Жанды табиғат», «Жақсы деген немене?» «Жаман деген немене?»)) |
|
|
Педагогтің тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда) |
|
|
|
Күні: |
|
|
|
Сынып: 3 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Кейіпкердің қозғалысы (2 сабақ) |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
3.4.2.4. программалау ойын
алаңында ойын құру барысында циклдік алгоритмді жүзеге асыру; |
|
|
Сабақтың мақсаты |
Scratch-те кейіпкерлердің қозғалысын ұйымдастыруды үйренеді. |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың барысы 0-9мин |
Орг. Сәті. Оқушылардың психологиялық көңіл-күйі «Тілек» ойыны. Жинақталған сөйлесу - Сізге қандай компьютерлік ойындар ұнайды? - Кейіпкерлерді пайдалану арқылы ойнау үшін қандай ойын идеяларын ұсына аласыз?
Оқушылар сұрақтарға жауап беріп, топтық талқылау өткізгеннен кейін мұғалім сабақтың тақырыбын енгізеді, бағалау мақсаты мен критерийлерімен таныстырады. |
Сабақтың оң көзқарасына бейімделеді. Оқушылар мұғалімнің сұрақтарына жауап береді |
Мақтау |
жұмыс дәптерлері ДК экраны Интерактивті тақта Scratch |
|
Сабақтың ортасы 10-40 |
Тәжірибелік жұмысты орында:
Сергіту сәтті Бекіту
|
Дескрипторлар: - Спрайттарды қосады - Әрбір Спрайт үшін скрипттер жасайды Физикалық минутты орындау Дескриптор: - интерактивті тапсырмаларды орындайды Дескрипторлар: - блоктарды топ түстеріне бояады |
Мақтау «Қол шапалақтау»
|
Оқулық Жұмыс парағы https://wordwall.net/ru/resource/70542189 https://learningapps.org/view10537760 |
|
Сабақтын соңы 41-45 мин |
Үй тапсырмасы: Тағы бір алма қосу үшін «Еңбекқор кірпік» жобасының сценарийін қалай өзгертуге болады? • • Сабақ қорытындысы. Рефлексия. - Сіз бүгін сабақтан не үйрендіңіз? - Қандай қиындықтарға тап болдыңыз?
|
Үй тапсырмасын жазады Өз жұмысын бағалайды |
Стикермен жұмыс |
|
Informatica_didactics
шағым қалдыра аласыз







