Бекітілді:
|
Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі: |
Мектеп: |
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|
Күні: |
|
|
Сыныбы: 9 |
Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы: |
Келтіру формулалары |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты |
9.2.4.4 келтіру формулаларын біледі және қолданады; |
|
Сабақтың мақсаты: |
Оқушыларға сүйір бұрыштың тригонометриялық функциясының әрбір бұрышындағы синустыың, косинустың, тангенстің, котангенстің келтіру формулаларымен таныстыру, осы формулаларды тригонометриялық өрнектерді түрлендіруде және есептерді шығару кезінде қолдануды үйрету; |
|
Бағалау критерийі |
Келтіру формулаларын біледі және қолданады |
Сабақтың барысы:
|
Сабақ кезеңі/Уақыты |
Педагогтің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы Қызығушылықты ояту. Ұжымдық жұмыс. 15 мин. |
I.Ұйымдастыру кезеңі. 1) оқушылармен амандасу; 2) оқушыларды түгендеу; 3) дәптерлерін алмастыру. Бағалау әдісі Бағалау парағы Үй тапсырмасын тексеру №22,4. Өрнекті ықшамдаңдар:
Үй тапсырмасы интерактивті тақтада көрсетіледі. Өткенді қайталау. «Миға шабуыл»
|
Сәлемдесу Үй тапсырмасын дәптерлерін бір-бірімен алмастырып тексереді. Оқушыларға:
Дескриптор:
6. –tga 8. ctga
11.
«Спиннер» әдісі арқылы оқушылар сұрақтарға жауап береді |
«Мадақтау сөз» әдісі арқылы бағалайды: «Жарайсың! Жақсы! Өте жақсы! Талпын!» Бағалау 5 балл Мадақтау |
Интерактивті тақта Оқулық Слайд слайд Слайд |
|
Тақтамен жұмыс 10 мин |
Бүгінгі сабағымыздың мақсаты: 9.2.4.4 келтіру формулаларын біледі және қолданады; Бағалау критерийі: Келтіру формулаларын біледі және қолданады; Келтіру формуласын есеп шығаруда қолдана алады
Жаңа тақырып Тақырып бойынша түсіндіру жұмыстары жүргізіледі
|
Сабақ мақсатымен танысады және бағалау критерийімен танысады.
|
Бағалау Мадақтау Дұрыс жауаптар экранда көрсетіледі |
|
|
10 мин Жеке жұмыс |
|
Дескриптор:
Дескриптор:
Дескриптор:
|
Мұғалім Оқушылардың белсенділігіне байланысты бағалайды
|
Оқулық Интерактивті тақта
Интерактивті тақта
|
|
Шығармашылық жұмыс 15 мин |
Жеке жұмыс
Топтық жұмыс
|
Дескриптор:
Дескриптор:
|
Бағалау Әр есеп 1 балл 3 балл |
|
|
Сабақтың соңы. Рефлексия 5 мин. |
Бүгінгі сабақта: Келтіру формулаларын біледі және қолданды; Келтіру формуласын есеп шығаруда қолдана алады Қорытындылау. Сабақты бекіту «Kahoot» ойыны Рефлексия Нені білдім? Нені үйренгім келеді? Үйге тапсырма беру: № |
Тақырыпты меңгергенін анықтау Дескриптор:
Оқушылар сабақ бойынша өз ойын ауызша жеткізеді Үй тапсырмасын жазып алады |
Оқушылар сабаққа қатысу белсенділігіне қарай . Жарайсың!, Керемет!, Жақсы!, Талпын!,. мадақтау сөздері |
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Келтіру формулалары. Ашық сабақ
Келтіру формулалары. Ашық сабақ
Бекітілді:
|
Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі: |
Мектеп: |
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|
Күні: |
|
|
Сыныбы: 9 |
Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы: |
Келтіру формулалары |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты |
9.2.4.4 келтіру формулаларын біледі және қолданады; |
|
Сабақтың мақсаты: |
Оқушыларға сүйір бұрыштың тригонометриялық функциясының әрбір бұрышындағы синустыың, косинустың, тангенстің, котангенстің келтіру формулаларымен таныстыру, осы формулаларды тригонометриялық өрнектерді түрлендіруде және есептерді шығару кезінде қолдануды үйрету; |
|
Бағалау критерийі |
Келтіру формулаларын біледі және қолданады |
Сабақтың барысы:
|
Сабақ кезеңі/Уақыты |
Педагогтің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы Қызығушылықты ояту. Ұжымдық жұмыс. 15 мин. |
I.Ұйымдастыру кезеңі. 1) оқушылармен амандасу; 2) оқушыларды түгендеу; 3) дәптерлерін алмастыру. Бағалау әдісі Бағалау парағы Үй тапсырмасын тексеру №22,4. Өрнекті ықшамдаңдар:
Үй тапсырмасы интерактивті тақтада көрсетіледі. Өткенді қайталау. «Миға шабуыл»
|
Сәлемдесу Үй тапсырмасын дәптерлерін бір-бірімен алмастырып тексереді. Оқушыларға:
Дескриптор:
6. –tga 8. ctga
11.
«Спиннер» әдісі арқылы оқушылар сұрақтарға жауап береді |
«Мадақтау сөз» әдісі арқылы бағалайды: «Жарайсың! Жақсы! Өте жақсы! Талпын!» Бағалау 5 балл Мадақтау |
Интерактивті тақта Оқулық Слайд слайд Слайд |
|
Тақтамен жұмыс 10 мин |
Бүгінгі сабағымыздың мақсаты: 9.2.4.4 келтіру формулаларын біледі және қолданады; Бағалау критерийі: Келтіру формулаларын біледі және қолданады; Келтіру формуласын есеп шығаруда қолдана алады
Жаңа тақырып Тақырып бойынша түсіндіру жұмыстары жүргізіледі
|
Сабақ мақсатымен танысады және бағалау критерийімен танысады.
|
Бағалау Мадақтау Дұрыс жауаптар экранда көрсетіледі |
|
|
10 мин Жеке жұмыс |
|
Дескриптор:
Дескриптор:
Дескриптор:
|
Мұғалім Оқушылардың белсенділігіне байланысты бағалайды
|
Оқулық Интерактивті тақта
Интерактивті тақта
|
|
Шығармашылық жұмыс 15 мин |
Жеке жұмыс
Топтық жұмыс
|
Дескриптор:
Дескриптор:
|
Бағалау Әр есеп 1 балл 3 балл |
|
|
Сабақтың соңы. Рефлексия 5 мин. |
Бүгінгі сабақта: Келтіру формулаларын біледі және қолданды; Келтіру формуласын есеп шығаруда қолдана алады Қорытындылау. Сабақты бекіту «Kahoot» ойыны Рефлексия Нені білдім? Нені үйренгім келеді? Үйге тапсырма беру: № |
Тақырыпты меңгергенін анықтау Дескриптор:
Оқушылар сабақ бойынша өз ойын ауызша жеткізеді Үй тапсырмасын жазып алады |
Оқушылар сабаққа қатысу белсенділігіне қарай . Жарайсың!, Керемет!, Жақсы!, Талпын!,. мадақтау сөздері |
|
шағым қалдыра аласыз





















