Тексерілді:
|
Бөлім |
Web - жобалау |
|
|
Педагогтың аты-жөні |
Дуйсенова Г |
|
|
Күні: 29.01.24 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сынып: 10 |
|
|
|
Сабақтың тақырыбы |
Кестелер |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
10.4.2.1 web (веб) – парақшаларды әзірлеуде HTML (аш ти эм эл) – тегтерін қолдану |
|
|
Сабақтың мақсаты |
Веб парақшаға кесте кірістіру жолдарын анықтау; Кесте атрибуттарын анықтау; HTML тілінде кесте құру; |
|
|
Бағалау критерийі |
Веб парақшаға кесте кірістіру жолдарын анықтайды; Кесте атрибуттарын анықтайды; HTML тілінде кесте құрады; |
|
|
Ерекше білім беруді қажет ететін оқушылар үшін (көру қабілеті бұзылған ) |
Веб парақшаға кесте кірістіру жолдарын анықтайды; Кесте атрибуттарын анықтайды; HTML тілінде кесте құрады; |
|
|
Ойлау дағдыларының деңгейі |
Білу, түсіну, қолдану |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың басы 5-мин. |
Сәлемдесу, түгендеу «Жүректен жүрекке» Оқушылар жүрекшені бір-біріне ұсына отырып жақсы тілектер айтып сабақты бастайды.
Өткен сабақты пысықтау: «Gimkit» әдісі арқылы үй тапсырмасын сұрау
|
Амандасу Мұғалімді тыңдау Дұрыс жауапты таңдау |
Өзін-өзі бағалайды |
Жүрекше |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың ортасы 10-мин. |
Жаңа сабақты түсіндіру
Жаңа сабақты көрсетілім арқылы түсіндіру
|
Оқушылар көрсетілімнен кесте кұруға арналған тегтерді дәптерге жазады |
|
Презентация 1-ші ресурс |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
3 -мин. |
Сәйкестендіру тәсілі (Топтық жұмыс) Google Jamboard тақтасымен жұмыс Төменде берілген тегтердің қызметін сәйкестендіріңіз
Дескриптор: Тегтердің қызметін сәйкестендіреді |
Тапсырманы орындайды |
«Жұлдызша» әдісі арқылы бағалау. Сары түс – талпын. Көк түс – жақсы. Күлгін түс - жарайсың |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
1-тапсырма. Жеке жұмыс(көру қабілеті бұзылған бала) Төменде берілген тегтердің қызметін кестеге жазыңыз
Дескриптор:
|
1-тапсырманы орындайды |
«Жұлдызша» әдісі арқылы бағалау. Сары түс – талпын. Көк түс – жақсы. Күлгін түс - жарайсың |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
|
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
9-мин. |
2-тапсырма. Жеке кестенің HTML кодын жазыңыздар
Дескриптор:
|
2-тапсырманы орындайды |
«Жұлдызша» әдісі арқылы бағалау. Сары түс – талпын. Көк түс – жақсы. Күлгін түс - жарайсың |
Компьютер
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
5-мин. |
3-тапсырма. Жұптық жұмыс Төменде берілген HTML кодының нәтижесін кесте түрінде жазыңыздар <table border=1> <tr><th>Аты-жөні</th> <th>ЖСН</th> <th>Сыныбы</th> <th>Телефон номері</th></tr> <tr><td>Сматулла Лиана</td> <td>020115500691</td> <td>10 А</td> <td>87718064614</td></tr> <tr><td>Дәулет Мадина</td> <td>021225302476</td> <td>10 А</td> <td>87026016637</td></tr> </table>
Дескриптор:
|
3-тапсырманы орындайды |
«Жұлдызша» әдісі арқылы бағалау. Сары түс – талпын. Көк түс – жақсы. Күлгін түс - жарайсың |
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз Тексерілді: Бөлім Web -
жобалау Педагогтың
аты-жөні Дуйсенова
Г Күні:
29.01.24 Қатысушылар
саны: Қатыспағандар
саны: Сынып:
10 Сабақтың
тақырыбы Кестелер Оқу бағдарламасына сәйкес
оқыту мақсаттары 10.4.2.1 web (веб) –
парақшаларды әзірлеуде HTML (аш ти эм эл) – тегтерін
қолдану Сабақтың
мақсаты
Веб парақшаға кесте кірістіру
жолдарын анықтау;
Кесте атрибуттарын
анықтау; HTML тілінде кесте
құру; Бағалау
критерийі
Веб парақшаға кесте кірістіру
жолдарын анықтайды;
Кесте атрибуттарын
анықтайды; HTML тілінде кесте
құрады; Ерекше білім беруді қажет
ететін оқушылар үшін (көру қабілеті бұзылған
)
Веб парақшаға кесте кірістіру
жолдарын анықтайды;
Кесте атрибуттарын
анықтайды; HTML тілінде кесте
құрады; Ойлау дағдыларының
деңгейі Білу, түсіну,
қолдану
Сабақтың
барысы Сабақтың
кезеңі/уақыты Педагогтің
әрекеті Оқушының
әрекеті Бағалау Ресурстар
Сабақтың
басы 5-мин.
Сәлемдесу,
түгендеу
«Жүректен
жүрекке»
Оқушылар жүрекшені бір-біріне
ұсына отырып жақсы тілектер айтып сабақты
бастайды.
Өткен сабақты
пысықтау:
«Gimkit»
әдісі
арқылы үй тапсырмасын сұрау
<html>......</html>.
<H1>…
</H1>
<H6>…
</H6>
<head>…</head>
маркерленген тізімді
көрсетіңіз
азатжолдың басы және соңы
екендігін білдіретін
тег <body>…</body>
Амандасу
Мұғалімді
тыңдау Дұрыс жауапты
таңдау
Өзін-өзі
бағалайды
Жүрекше
Сабақтың
ортасы 10-мин.
Жаңа сабақты
түсіндіру
Жаңа сабақты көрсетілім арқылы
түсіндіру
Оқушылар көрсетілімнен кесте
кұруға арналған тегтерді дәптерге
жазады
Презентация
1-ші
ресурс 3
-мин.
Сәйкестендіру
тәсілі (Топтық жұмыс)
Google
Jamboard тақтасымен
жұмыс
Төменде берілген тегтердің
қызметін сәйкестендіріңіз Тегтер Қызметі <TABLE> Қатар
<TR> Тақырып <TD> Кесте <CAPTION> Баған
Дескриптор:
Тегтердің қызметін
сәйкестендіреді
Тапсырманы
орындайды
«Жұлдызша» әдісі арқылы
бағалау.
Сары түс –
талпын.
Көк түс –
жақсы.
Күлгін түс -
жарайсың
1-тапсырма. Жеке жұмыс(көру
қабілеті бұзылған бала)
Төменде берілген тегтердің
қызметін кестеге жазыңыз
Тегтер Қызметі <TABLE>
<TR> <TD> <BORDER=1> <CAPTION>
Дескриптор:
Тегтердің қызметін
анықтайды
1-тапсырманы
орындайды
«Жұлдызша» әдісі арқылы
бағалау.
Сары түс –
талпын.
Көк түс –
жақсы.
Күлгін түс -
жарайсың
9-мин.
2-тапсырма.
Жеке кестенің HTML кодын
жазыңыздар
№ Аты-жөні Туған
күні Сыныбы Таңдау
пәні
Дескриптор:
Атрибуттарды
қолданады
Кесте
құрады
2-тапсырманы
орындайды
«Жұлдызша» әдісі арқылы
бағалау.
Сары түс –
талпын.
Көк түс –
жақсы.
Күлгін түс -
жарайсың
Компьютер
5-мин.
3-тапсырма. Жұптық
жұмыс
Төменде берілген HTML кодының
нәтижесін кесте түрінде
жазыңыздар
<table
border=1>
<tr><th>Аты-жөні</th>
<th>ЖСН</th>
<th>Сыныбы</th>
<th>Телефон номері</th></tr>
<tr><td>Сматулла Лиана</td>
<td>020115500691</td>
<td>10 А</td>
<td>87718064614</td></tr>
<tr><td>Дәулет Мадина</td>
<td>021225302476</td>
<td>10 А</td>
<td>87026016637</td></tr>
</table>
Дескриптор:
Веб парақшаға кесте
кірістіреді
Кесте
құрады
3-тапсырманы
орындайды
«Жұлдызша» әдісі арқылы
бағалау.
Сары түс –
талпын.
Көк түс –
жақсы.
Күлгін түс -
жарайсың
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||














