|
Қысқа мерзімді жоспары |
||||
|
Бөлім |
Веб-жобалау |
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
|
|||
|
Күні |
|
|||
|
Сынып 10 |
Қатысушылар саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
Кестелер. |
|||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
10.4.2.1 web (веб)-парақшаларды әзірлеуде HTML (аш ти эм эл)-тегтерін қолдану |
|||
|
Сабақтың мақсаты |
web (веб)-парақшаларды әзірлеуде HTML (аш ти эм эл)-тегтерін қолданады |
|||
|
Заң мен тәртіп құндылығы |
• Құқықтық жүйе мен адам құқықтарының негіздерін білу. • Тәртіп пен әділеттілік нормалар мен ережелерін сақтау қажеттілігін түсіну • Қоғамның қорғалуы мен қауіпсіздігін қамтамасыз ету ретінде заң мен тәртіптің маңыздылығын түсіну |
|||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы 10 мин |
1 Сәлемдесу, оқушыларды түгелдеу. 2.Психалогиялық ахуалл. Шаттық шеңберге тұрып бір-біріне әдемі тілектер айтады 3.Топқа бөлу «Мозайка» әдісі бойынша 3-топқа бөлінеді Қағаз қиындысын құрау Өткен сабақты пысықтау «Шеринг» әдісі арқылы үй тапсырманы қайталау Барлығы шеңберде отырады, жүргізуші бастап, кезекпен барлығы тақырып бойынша түйінді ойды қорытындылайды. Идеялар қайталанбау керек. |
1.Мұғаліммен амандасады. 2. Бір-біріне тілектер айтады 3. топқа бөлінеді Үй тапсырмасын қайталайды |
Дескриптор: -Үй тапсырмасы бойынша түйінді ойларын айтады. 2балл |
Оқулық «Арман ПВ» Қағаз қиындылары |
|
Сабақтың ортасы
|
Жаңа сабақты түсіндіру
Топтық жұмыс. 1 тапсырма «Ой қозғау» әдісі
Жұптық жұмыс 2-тапсырма «Көршіңмен талқыла!» әдісі Жұптасып орындайды
Компьютермен жұмыс Жеке жұмыс 3-тапсырма «Миға шабуыл» әдісі
Сергіту сәті: «Телетайп» Қатысушылар бір-бірінің қолынан ұстап шеңберде тұрады. Бір қатысушы адресін айтып телеграмма жібереді. Телеграмма айтылған адамның адресіне байқатпай қол қысу арқылы жіберіледі. Ортада тұрған жүргізушінің міндеті - белгі арқылы кетіп бара жатқан телеграмма кімнің қолында екенін табу. Ұсталып қалған ойыншы ортаға тұрады. EБҚЕ бар балалар үшін тапсырма BGCOLOR? Сабақты қорытындылау. 4 тапсырма «Wordwall» платформада сұрақтарға жауап береді |
Мұғалімді тыңдайды 1-тапсырманы орындайды 2-тапсырманы орындайды 3- тасырманы орындайды Сергіту сәтін орындайды Сұраққа жауап береді 4- тапсырманы орындайды |
Дескриптор Web-бетте кесте тұрғызуы не себепті маңызды 2 балл Дескриптор: Төменде келтірілген кесте құру ережелерін талдайды 2 балл Дескриптор: -Блокнот программасында HTML файл мәтінін жазады 2 балл Дескриптор: Сұраққа жауап береді Дескриптор: Онлайн платформада сұрақтарға жауап береді 2 балл |
А-4 парақша, маркер, стикер Дәптер, оқулық, кесте Оқулық , компьютер Таратпа қағаз https://wordwall.net/ru/resource/85328787 |
|
Сабақтың соңы 5 мин Бағалау Үй тапсырмасы |
«Рефлексия Менің сабақтан кейінгі әсерім.
Сабақ 10 балдық жүйемен бағаланады &41-42 оқу. 146-149 беттер |
Өзін-өзі бағалайды |
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Кестелер.10-сынып.Қысқа мерзімді сабақ жоспары.
Кестелер.10-сынып.Қысқа мерзімді сабақ жоспары.
|
Қысқа мерзімді жоспары |
||||
|
Бөлім |
Веб-жобалау |
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
|
|||
|
Күні |
|
|||
|
Сынып 10 |
Қатысушылар саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
Кестелер. |
|||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
10.4.2.1 web (веб)-парақшаларды әзірлеуде HTML (аш ти эм эл)-тегтерін қолдану |
|||
|
Сабақтың мақсаты |
web (веб)-парақшаларды әзірлеуде HTML (аш ти эм эл)-тегтерін қолданады |
|||
|
Заң мен тәртіп құндылығы |
• Құқықтық жүйе мен адам құқықтарының негіздерін білу. • Тәртіп пен әділеттілік нормалар мен ережелерін сақтау қажеттілігін түсіну • Қоғамның қорғалуы мен қауіпсіздігін қамтамасыз ету ретінде заң мен тәртіптің маңыздылығын түсіну |
|||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы 10 мин |
1 Сәлемдесу, оқушыларды түгелдеу. 2.Психалогиялық ахуалл. Шаттық шеңберге тұрып бір-біріне әдемі тілектер айтады 3.Топқа бөлу «Мозайка» әдісі бойынша 3-топқа бөлінеді Қағаз қиындысын құрау Өткен сабақты пысықтау «Шеринг» әдісі арқылы үй тапсырманы қайталау Барлығы шеңберде отырады, жүргізуші бастап, кезекпен барлығы тақырып бойынша түйінді ойды қорытындылайды. Идеялар қайталанбау керек. |
1.Мұғаліммен амандасады. 2. Бір-біріне тілектер айтады 3. топқа бөлінеді Үй тапсырмасын қайталайды |
Дескриптор: -Үй тапсырмасы бойынша түйінді ойларын айтады. 2балл |
Оқулық «Арман ПВ» Қағаз қиындылары |
|
Сабақтың ортасы
|
Жаңа сабақты түсіндіру
Топтық жұмыс. 1 тапсырма «Ой қозғау» әдісі
Жұптық жұмыс 2-тапсырма «Көршіңмен талқыла!» әдісі Жұптасып орындайды
Компьютермен жұмыс Жеке жұмыс 3-тапсырма «Миға шабуыл» әдісі
Сергіту сәті: «Телетайп» Қатысушылар бір-бірінің қолынан ұстап шеңберде тұрады. Бір қатысушы адресін айтып телеграмма жібереді. Телеграмма айтылған адамның адресіне байқатпай қол қысу арқылы жіберіледі. Ортада тұрған жүргізушінің міндеті - белгі арқылы кетіп бара жатқан телеграмма кімнің қолында екенін табу. Ұсталып қалған ойыншы ортаға тұрады. EБҚЕ бар балалар үшін тапсырма BGCOLOR? Сабақты қорытындылау. 4 тапсырма «Wordwall» платформада сұрақтарға жауап береді |
Мұғалімді тыңдайды 1-тапсырманы орындайды 2-тапсырманы орындайды 3- тасырманы орындайды Сергіту сәтін орындайды Сұраққа жауап береді 4- тапсырманы орындайды |
Дескриптор Web-бетте кесте тұрғызуы не себепті маңызды 2 балл Дескриптор: Төменде келтірілген кесте құру ережелерін талдайды 2 балл Дескриптор: -Блокнот программасында HTML файл мәтінін жазады 2 балл Дескриптор: Сұраққа жауап береді Дескриптор: Онлайн платформада сұрақтарға жауап береді 2 балл |
А-4 парақша, маркер, стикер Дәптер, оқулық, кесте Оқулық , компьютер Таратпа қағаз https://wordwall.net/ru/resource/85328787 |
|
Сабақтың соңы 5 мин Бағалау Үй тапсырмасы |
«Рефлексия Менің сабақтан кейінгі әсерім.
Сабақ 10 балдық жүйемен бағаланады &41-42 оқу. 146-149 беттер |
Өзін-өзі бағалайды |
|
|
шағым қалдыра аласыз























