Тексерілді....................
Қысқа мерзімді жоспар.
|
Сабақ: Сабақтың тақырыбы: : Киім және оған қойылатын талаптар, киімнің мақсаты |
Мектебі: Саурық батыр ОМ |
|||
|
Күні:4.12 |
Мұғалім:Жайлаубекова Индира |
|||
|
Сыныбы:6 |
Қатысқаны: |
Қатыспағаны: |
||
|
Оқу мақсаттары |
1.Киім түрлері және киімге қойылатын талаптар туралы жалпы түсінік беру |
|||
|
Бағалау критериилері |
Бағалау критериилері 1.Киімге қойылатын гигиеналық талаптарды біледі |
|||
|
2. Киім таңдаудағы жақсы талғамды білдіретін кең тараған анықтамалардың бірі-әдемілік, сәнділік екенін түсінеді |
||||
|
3. Тұрмыстық киімдерді ажырата алады. |
||||
|
Алдыңғы білімдер |
Киімге қойылатын негізгі талаптар |
|||
|
Тілдік мақсаттар |
Киім-одежда- Сән-мода- |
|||
|
Жоспар |
||||
|
Жоспарланған уақыт |
Жоспарланған жаттығулар |
Дереккөздері |
||
|
Сабақтың басы |
Ұйымдастыру кезеңі. Амандасу. Сабақтың тақырыбымен таныстыру. «Алтын балыққа арналған аквариум» әдісі өткен тақырыпты қайталау Оқушыларға жасырын суреттер таратылады, кімге балық түссе, сол алтын балық болады, оқушы алтын балықтың маскасын киіп, ортаға шығады. Басқа оқушылар оған сұрақтар қояды. Егер жауап бере алмаса келесі оқушы көмектесуіне болады.
1. Тігін машинасының түрлерін атаңыз. (қол
машина, аяқ машина, электрлі машина, арнайы
машина). |
Шаттық шеңбері |
||
|
Сабақтың ортасы |
. Сергітусәті.(би
қимылы) Киімдер бейнеленген карточкалар ұсыну. Оқушылар таңдаған киімдерге сай топтарға бөлінеді.
бөліп мәтінді оқыту
(4-5мин). |
|
||
|
Аяқталуы Қорытындылау |
Сәйкестендіру
тесті
2-ші
топ |
|
||
|
Дифференциация |
Рефлексия Бүгінгі сабақта болған көңіл – күйді бас бармақ салынған суреттер арқылы бағалау.
|
Пәнаралық байланыс Денсаулық және өмір қауіпсіздік техникасын сақтау. |
||
|
Рефлекция Сабақ мақсаттары/оқу мақсаттары дұрыс қойылған ба? Оқушылардың барлығы ОМ қол жеткіздіме? Сабақта саралау дұрыс жүргізілді ме? Сабақтың уақыттық кезеңдері сақталды ма? |
|
Сұрақтарға жауап беру |
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Киім және оған қойылатын талаптар
Тексерілді....................
Қысқа мерзімді жоспар.
|
Сабақ: Сабақтың тақырыбы: : Киім және оған қойылатын талаптар, киімнің мақсаты |
Мектебі: Саурық батыр ОМ |
|||
|
Күні:4.12 |
Мұғалім:Жайлаубекова Индира |
|||
|
Сыныбы:6 |
Қатысқаны: |
Қатыспағаны: |
||
|
Оқу мақсаттары |
1.Киім түрлері және киімге қойылатын талаптар туралы жалпы түсінік беру |
|||
|
Бағалау критериилері |
Бағалау критериилері 1.Киімге қойылатын гигиеналық талаптарды біледі |
|||
|
2. Киім таңдаудағы жақсы талғамды білдіретін кең тараған анықтамалардың бірі-әдемілік, сәнділік екенін түсінеді |
||||
|
3. Тұрмыстық киімдерді ажырата алады. |
||||
|
Алдыңғы білімдер |
Киімге қойылатын негізгі талаптар |
|||
|
Тілдік мақсаттар |
Киім-одежда- Сән-мода- |
|||
|
Жоспар |
||||
|
Жоспарланған уақыт |
Жоспарланған жаттығулар |
Дереккөздері |
||
|
Сабақтың басы |
Ұйымдастыру кезеңі. Амандасу. Сабақтың тақырыбымен таныстыру. «Алтын балыққа арналған аквариум» әдісі өткен тақырыпты қайталау Оқушыларға жасырын суреттер таратылады, кімге балық түссе, сол алтын балық болады, оқушы алтын балықтың маскасын киіп, ортаға шығады. Басқа оқушылар оған сұрақтар қояды. Егер жауап бере алмаса келесі оқушы көмектесуіне болады.
1. Тігін машинасының түрлерін атаңыз. (қол
машина, аяқ машина, электрлі машина, арнайы
машина). |
Шаттық шеңбері |
||
|
Сабақтың ортасы |
. Сергітусәті.(би
қимылы) Киімдер бейнеленген карточкалар ұсыну. Оқушылар таңдаған киімдерге сай топтарға бөлінеді.
бөліп мәтінді оқыту
(4-5мин). |
|
||
|
Аяқталуы Қорытындылау |
Сәйкестендіру
тесті
2-ші
топ |
|
||
|
Дифференциация |
Рефлексия Бүгінгі сабақта болған көңіл – күйді бас бармақ салынған суреттер арқылы бағалау.
|
Пәнаралық байланыс Денсаулық және өмір қауіпсіздік техникасын сақтау. |
||
|
Рефлекция Сабақ мақсаттары/оқу мақсаттары дұрыс қойылған ба? Оқушылардың барлығы ОМ қол жеткіздіме? Сабақта саралау дұрыс жүргізілді ме? Сабақтың уақыттық кезеңдері сақталды ма? |
|
Сұрақтарға жауап беру |
||
шағым қалдыра аласыз





