Бекітемін:
Қысқа мерзімді сабақ жоспары
|
Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі: Дизайн және технология Көркем еңбек |
Мектеп: «Д.Қонаев атындағы жалпы білім беретін орта мектеп-гимназия» КММ
|
|||||
|
Күні: 07.12.2024 |
Мұғалімнің аты-жөні: Изтлеуова Самал Косаевна
|
|||||
|
Сынып: 9 «Б» |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Киім топтамасын жасау эксперименті жеке даралық имидж үшін аксессуарлар |
|||||
|
Сабақта меңгерілетін оқу мақсаттары |
9.1.5.1 күрделі нысандар, пішіндер мен образдардың дизайнын дайындау үшін түрлі салалар бойынша білімдерді жалпылау; |
|||||
|
Сабақтың мақсаты: |
|
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі |
Педагогтың іс-әрекеті |
Оқушылардың әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Ұйымдастыру бөлімі
|
Сәлемдесу.Түгендеу. «Менің тәжім» жағымды психологиялық ахуал орнату.
«Киім түрлері » арқылы топқа бөлу.
Оқушылардың зейінін шоғырландыру. «Жіп лақтыру» тәсілі арқылы өткен сабақты еске түсіру. “Менен сұрақ, сенен жауап”
|
Оқушылар амандасады. Оқушылар өздерінің жақсы қасиеттерін айтады және бағалайды
Оқушылар пікірлерімен бөліседі. Ойларын ортаға салады
|
Қалыптастыру-шы бағалау: Үш шапалақ! Жарайсың!Бәрекелді! Өте жақсы!
|
«Менің тәжім»
Оқулықтағы түсініктемелер мен берілген суреттер Слайд
|
||
|
Жаңа білім
|
«Миға шабуыл» Сабақ тақырыбы мен мақсатын анықтау. Оқушылар видеоролик тамашалап, жаңа сабақтың тақырыбын анықтайды.
Жаңа сабақ Киім топтамасын жасау эксперименті жеке даралық имидж үшін аксессуарлар. Сабақтың мақсаты айтылады. Киім стильдері бейнелеген суреттерге нұсқау жасау. Сұрақ қою: 1. Киім топтамасы дегенді қалай түсінесіңдер? 2. Киім топтамасы түр-түсі өзара үйлесуі керек пе? «Түртіп алу» әдісі Топтама Коллекция Соllection Топтама-белгілі бір идеяға сәйкес жинақталған, бір тақырыпқа сай, түстері өзара үйлесіп, белгілі бір маусымға (көктем-жаз немесе күз-қыс) арналған, түрлі мақсаттағы киім үлгілері. Дұрыс таңдалған топтаманың басты ерекшелігі- тұтастық. Оған форма, материалдың құрылымы, түстік гамма, шығармашылық тәсіл, бейне, стиль бірлігі арқылы қол жеткізеді. Топтама ойдағыдай шығу үшін алдымен дизайн- тұжырымдамасын дайындап алу керек. Дизайн тұжырымдамасы-дизайнердің барлық шешімдері мен идеяларын бағытын басты идея, негізгі ой. Тұжырымдамасыз тұтас үйлесімді бейне, ансамбль топтама жасау мүмкін емес. №1 тапсырма Жұптық жұмыс: «Әлемді шарлау» әдісі бойынша Киім топтамасын жасау экспериментіне күрделі нысандар, пішіндер мен образдардың дизайнын дайындау үшін АҚТ-ны қолданып, дизайынын құрастырып тәжірибе орындайтын болады. Дайын топтамаларды ортада қорғау.
Сергіту сәті.» Жаңылтпаш айту.
«Шешей отты көсеумен
көсеп,
№2 тапсырма. «Өз қолыммен» практикалық жұмыс (топтық жұмыс) берілген әр түрлі әшекейлерді өз қалауларынша аксессуарлар дайындап ортада қорғау. Берілген тапсырманы «талаппен бастап, талғаммен» аяқтау
|
Оқушылар топтасып ақылдасып пікір шығарып пікірлерімен бөліседі
Оқушылар сұрақтарға жауап береді.
Жаңа тақырыпты дәптерге жазады. Үш тілдік сөздік
Оқушылар топта киім топтамалармен танысады, оған үйлесім табатын аксессуарлар туралы ақпаратпен танысады.
Оқушылар жұптасып ,ақылдасып, пікір алмасады, тапсырманы орындайды
Жасанды интелект арқылы жасалады.
Оқушылар топтасып ақылдасып, пікір алмасады, тапсырманы орындайды Қауіпсіздік ережелерін сақтайды
|
Дескриптор - киім топтамасының түрлерін біледі, түс үйлесімділігін анықтайды; - киімінің жас ерекшеліктері бойынша бөліну мәнін түсінеді; - аксессуар түрлерімен танысады.
Қалыптастыру-шы бағалау:
Үш шапалақ! Бәрекелді! Өте жақсы!
Дескриптор - «Имидж» анықтамасын талдап шығады - Күрделі объектілерге, бейнелер мен нысандарға арнайы дизайынын құрастырады
Қ.Б: «Екі жұлдыз, бір тілек»
Дескриптор: - Ұқыпты нобай салады; - Ерекше сауаттылықпен коллорит таңдайды; - Белгілі бір стиль бойынша имидждік нобай құрастырып салады -Шығармашылық ойларын жүзеге асырады
Үш шапалақ! Бәрекелді! Өте жақсы! |
Киім стильдері бейнеленген фотосуреттер
Этностиль https://www.youtube.com/watch?v=Y0FVLXLEAxA
Жасанды интеллект
Әртүрлі әшекейлер, аксессуарлар(қолшатыр, көзілдірік, қалпақ, мойыншақтар, сырға ,алқа, өңіржиек
|
||
|
Сабақты бекіту.
|
«Қар кесек» әдісі. Сұрақ-жауап: 1.Топтама дегеніміз бе? 2.Имидж деп нені айтамыз? 3. Дизайн тұжырымдамасы дегенді қалай түсінесің? Мысал келтіріңдер. |
Оқушылар қар кесек әдісі арқылы топтар, бір –біріне сұрақтар жазылған қағаздар лақтырып, жауап береді |
Қалыптастырушы бағалау: Оқушылардың айтқан жауаптарына пікір қалдыру. |
|
||
|
Кері байланыс |
«Көңіл күй» букеті . Қызыл түс-бүгінгі сабақ ұнады Сары түс-барлығы түсінікті Жасыл түс-барлығы жақсы |
Өз ой пікірлерін білдіру |
|
![]() |
||
|
Үйге тапсырма |
Құрал-жабдықтар әкелу |
Күнделіктеріне жазу |
|
|
||
гоо
|
№ |
Жұмыс кзеңдер |
Қ/жабдықтар |
Материал |
Міндетті өкіл. |
мерзім |
|
1 ізденіс |
1.1.техниканы зерттеу. 1.2.нобай салу 1.3.материал дайындау |
|
|
|
|
|
2 практика |
2.1.Шаблон жасау 2.2.Шаблонды матаға аудару 2.3.Бөлшектерді кесу 2.4.Бөлшектерді өңдеу 2.5.Бұйымды сәндеп әзірлеу |
|
|
|
|
|
3 қорғау |
3.1.Жұмысты қорғау |
|
|
|
|
Прическа, макияж, маникюр, стильдік киім (бас киім, көйлке н\е костюм пиджак, аяқ киім т.б.), аксессуарлар (заколка, сағат, қолғап, орамал, сөмке т.б.)
|
Көркем еңбек |
Мектеп: «Айдарлы ОМ МДШО» КММ
|
||||
|
Күні: . |
Мұғалімнің аты-жөні: Каримжанова Жумагул Абдикаримовна
|
||||
|
Сынып: 9 сабақ 6-7 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар: |
|||
|
Бөлім: |
Дизайн және технология |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Киім топтамасын жасау эксперименті/жеке даралық имидж үшін аксессуарлар |
||||
|
Сабақта меңгерілетін оқу мақсаттары |
9.1.5.1 күрделі нысандар, пішіндер мен образдардың дизайнын
дайындау үшін түрлі салалар бойынша білімдерді қорытындылау; 9.2.3.1 бұйым дайындау барысында материалдарды өңдеу мен безендірудің ұтымды тәсілдерін анықтау, таңдау мен қолдану; 9.3.4.1 өзінің және өзгелердің жұмыстарындағы мақсаттың өзіндік анық көруін және негізделген бағаны өзіндік білдіру
|
||||
|
Сабақтың мақсаты: |
|
||||
|
Сабақтың барысы |
|||||
|
Сабақтың кезеңі/уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушылардың әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|
ұйымдастыру |
Ұйымдастыру кезеңі Сәлемдесу. Сыныпта психологиялық ахуал орнату. «Шаттық шеңбері» (жылы тілек білдіру) «Пазл» әдісі арқылы топқа бөлу |
Оқушылар амандасып ,бір-біріне сәттілік тілейді. Ойлану арқылы оқушылар қайталау сұрақтарына жауап береді |
өзін-өзі бағалау. |
оқулық |
|
|
Жаңа білім |
«Ой қозғау» әдісі бойынша сұрақтарына жауап алып, сабақтың тақырыбы мен сабақтың мақсатын таныстыру. Оқушылардың білімін тексеруге арналған сұрақтар. А) Сендер «киім топтамасы» терминін қайдан кездестірдіндер және ол нені білдіреді? Б) «Дизайн» дегеніміз не? Мысалдар келтіріндер. В) трикотажды, тоқусыз матаны және дәстүрлі материалдарды қалай өңдейді? С) киім топтамасы түр-түсі өзара үйлесуі керек пе? №1 тапсырма. Топтық жұмыс. *Киім топтамаларынан нобай орындайды *Аксессуар түрлерінен нобайлар орындайды. * Шет ел дизайнерлерімен өз еліміздің дизайнерлерінің айырмашылықтарын тауып жазады. №2 тапсырма Жұптық жұмыс: «Әлемді шарлау» әдісі бойынша Киім топтамасын жасау экспериментіне күрделі нысандар, пішіндер мен образдардың дизайнын дайындау үшін АҚТ-ны қолданып түрлі салалар бойынша білімдерді қорытындылайды; зерделейді және анықтайды; |
Оқушылар топтасып ақылдасып пікір шығарып пікірлерімен бөліседі Жауабын зерттеу дәптеріңе жазып, суретке түсіреді. Оқушылар бұл тапсырманы жұпта бағалайды. Түрлі саладағы білімдерін біріктіріп, пішінді нысандарды жасайды. Түрлі материал мен техникалады зерттеп қарастырады Тапсырма: 1кезенОқушылыр модельден өлшемдерін алады 2 кезен:өлшемдер бойынша қағазға шаблон салып,матаға түсіреді 3 кезен: ою таңдап матанаың үстіне салып кеседі. 4 кезен:қиған бөлшектерді машинамен жинап тігеді. 5 кезен:тігілген бұйымды әшекейлеп безендіреді.
|
Дескрипторлар: *Моделді өлшейді. *Өлшемдер бойынша қағазға шаблон салып матаға түсіреді *Оюды таңдап шаблон орындайды *Матаның үстіне ою салады. *Ою мен киім бөлшектерін кеседі. *Киім бөлшектерін өңдеп жинайды. *Тігін фурнитура мен ою-өрнек элементтерін пайдаланып, киімді сәндейді, безендіреді. |
Бейне ролик, қарындаш, альбом Практикаға арнайы видео https://www.youtube.com/watch?v=Wu4QHL3-Lfg
https://www.youtube.com/watch?v=wosSUM9hEss
https://www.youtube.com/watch?v=UPH7U4bSKaI
қайшы, ине, ватман, сызғыш, мата, жіп, бор, өлшейтін метр, тігін машина |
|
|
Бекіту |
Рефлексия: Сабақта мен ........................жұмыс істедім, өйткені...................... Мен .................................... ..............идеяны ұсындым Мен мақсатқа жеттім...................өйткені..................... Сабақ мен үшін................................................... болды Менің көңіл күйім............................................................ |
Оқушылар өз туындыларына атау беріп, сыныпқа ұсынады, өздерінің және сыныптастарының жұмыстарын бағалайды. Жұмыс орнын тазалау. |
Оқушылардың айтқан жауаптарына пікір қалдыру. |
|
|
|
|
|||||
![]()
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Киім топтамасын жасау эксперименті жеке даралық имидж үшін аксессуарлар
Киім топтамасын жасау эксперименті жеке даралық имидж үшін аксессуарлар
Бекітемін:
Қысқа мерзімді сабақ жоспары
|
Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі: Дизайн және технология Көркем еңбек |
Мектеп: «Д.Қонаев атындағы жалпы білім беретін орта мектеп-гимназия» КММ
|
|||||
|
Күні: 07.12.2024 |
Мұғалімнің аты-жөні: Изтлеуова Самал Косаевна
|
|||||
|
Сынып: 9 «Б» |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Киім топтамасын жасау эксперименті жеке даралық имидж үшін аксессуарлар |
|||||
|
Сабақта меңгерілетін оқу мақсаттары |
9.1.5.1 күрделі нысандар, пішіндер мен образдардың дизайнын дайындау үшін түрлі салалар бойынша білімдерді жалпылау; |
|||||
|
Сабақтың мақсаты: |
|
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі |
Педагогтың іс-әрекеті |
Оқушылардың әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Ұйымдастыру бөлімі
|
Сәлемдесу.Түгендеу. «Менің тәжім» жағымды психологиялық ахуал орнату.
«Киім түрлері » арқылы топқа бөлу.
Оқушылардың зейінін шоғырландыру. «Жіп лақтыру» тәсілі арқылы өткен сабақты еске түсіру. “Менен сұрақ, сенен жауап”
|
Оқушылар амандасады. Оқушылар өздерінің жақсы қасиеттерін айтады және бағалайды
Оқушылар пікірлерімен бөліседі. Ойларын ортаға салады
|
Қалыптастыру-шы бағалау: Үш шапалақ! Жарайсың!Бәрекелді! Өте жақсы!
|
«Менің тәжім»
Оқулықтағы түсініктемелер мен берілген суреттер Слайд
|
||
|
Жаңа білім
|
«Миға шабуыл» Сабақ тақырыбы мен мақсатын анықтау. Оқушылар видеоролик тамашалап, жаңа сабақтың тақырыбын анықтайды.
Жаңа сабақ Киім топтамасын жасау эксперименті жеке даралық имидж үшін аксессуарлар. Сабақтың мақсаты айтылады. Киім стильдері бейнелеген суреттерге нұсқау жасау. Сұрақ қою: 1. Киім топтамасы дегенді қалай түсінесіңдер? 2. Киім топтамасы түр-түсі өзара үйлесуі керек пе? «Түртіп алу» әдісі Топтама Коллекция Соllection Топтама-белгілі бір идеяға сәйкес жинақталған, бір тақырыпқа сай, түстері өзара үйлесіп, белгілі бір маусымға (көктем-жаз немесе күз-қыс) арналған, түрлі мақсаттағы киім үлгілері. Дұрыс таңдалған топтаманың басты ерекшелігі- тұтастық. Оған форма, материалдың құрылымы, түстік гамма, шығармашылық тәсіл, бейне, стиль бірлігі арқылы қол жеткізеді. Топтама ойдағыдай шығу үшін алдымен дизайн- тұжырымдамасын дайындап алу керек. Дизайн тұжырымдамасы-дизайнердің барлық шешімдері мен идеяларын бағытын басты идея, негізгі ой. Тұжырымдамасыз тұтас үйлесімді бейне, ансамбль топтама жасау мүмкін емес. №1 тапсырма Жұптық жұмыс: «Әлемді шарлау» әдісі бойынша Киім топтамасын жасау экспериментіне күрделі нысандар, пішіндер мен образдардың дизайнын дайындау үшін АҚТ-ны қолданып, дизайынын құрастырып тәжірибе орындайтын болады. Дайын топтамаларды ортада қорғау.
Сергіту сәті.» Жаңылтпаш айту.
«Шешей отты көсеумен
көсеп,
№2 тапсырма. «Өз қолыммен» практикалық жұмыс (топтық жұмыс) берілген әр түрлі әшекейлерді өз қалауларынша аксессуарлар дайындап ортада қорғау. Берілген тапсырманы «талаппен бастап, талғаммен» аяқтау
|
Оқушылар топтасып ақылдасып пікір шығарып пікірлерімен бөліседі
Оқушылар сұрақтарға жауап береді.
Жаңа тақырыпты дәптерге жазады. Үш тілдік сөздік
Оқушылар топта киім топтамалармен танысады, оған үйлесім табатын аксессуарлар туралы ақпаратпен танысады.
Оқушылар жұптасып ,ақылдасып, пікір алмасады, тапсырманы орындайды
Жасанды интелект арқылы жасалады.
Оқушылар топтасып ақылдасып, пікір алмасады, тапсырманы орындайды Қауіпсіздік ережелерін сақтайды
|
Дескриптор - киім топтамасының түрлерін біледі, түс үйлесімділігін анықтайды; - киімінің жас ерекшеліктері бойынша бөліну мәнін түсінеді; - аксессуар түрлерімен танысады.
Қалыптастыру-шы бағалау:
Үш шапалақ! Бәрекелді! Өте жақсы!
Дескриптор - «Имидж» анықтамасын талдап шығады - Күрделі объектілерге, бейнелер мен нысандарға арнайы дизайынын құрастырады
Қ.Б: «Екі жұлдыз, бір тілек»
Дескриптор: - Ұқыпты нобай салады; - Ерекше сауаттылықпен коллорит таңдайды; - Белгілі бір стиль бойынша имидждік нобай құрастырып салады -Шығармашылық ойларын жүзеге асырады
Үш шапалақ! Бәрекелді! Өте жақсы! |
Киім стильдері бейнеленген фотосуреттер
Этностиль https://www.youtube.com/watch?v=Y0FVLXLEAxA
Жасанды интеллект
Әртүрлі әшекейлер, аксессуарлар(қолшатыр, көзілдірік, қалпақ, мойыншақтар, сырға ,алқа, өңіржиек
|
||
|
Сабақты бекіту.
|
«Қар кесек» әдісі. Сұрақ-жауап: 1.Топтама дегеніміз бе? 2.Имидж деп нені айтамыз? 3. Дизайн тұжырымдамасы дегенді қалай түсінесің? Мысал келтіріңдер. |
Оқушылар қар кесек әдісі арқылы топтар, бір –біріне сұрақтар жазылған қағаздар лақтырып, жауап береді |
Қалыптастырушы бағалау: Оқушылардың айтқан жауаптарына пікір қалдыру. |
|
||
|
Кері байланыс |
«Көңіл күй» букеті . Қызыл түс-бүгінгі сабақ ұнады Сары түс-барлығы түсінікті Жасыл түс-барлығы жақсы |
Өз ой пікірлерін білдіру |
|
![]() |
||
|
Үйге тапсырма |
Құрал-жабдықтар әкелу |
Күнделіктеріне жазу |
|
|
||
гоо
|
№ |
Жұмыс кзеңдер |
Қ/жабдықтар |
Материал |
Міндетті өкіл. |
мерзім |
|
1 ізденіс |
1.1.техниканы зерттеу. 1.2.нобай салу 1.3.материал дайындау |
|
|
|
|
|
2 практика |
2.1.Шаблон жасау 2.2.Шаблонды матаға аудару 2.3.Бөлшектерді кесу 2.4.Бөлшектерді өңдеу 2.5.Бұйымды сәндеп әзірлеу |
|
|
|
|
|
3 қорғау |
3.1.Жұмысты қорғау |
|
|
|
|
Прическа, макияж, маникюр, стильдік киім (бас киім, көйлке н\е костюм пиджак, аяқ киім т.б.), аксессуарлар (заколка, сағат, қолғап, орамал, сөмке т.б.)
|
Көркем еңбек |
Мектеп: «Айдарлы ОМ МДШО» КММ
|
||||
|
Күні: . |
Мұғалімнің аты-жөні: Каримжанова Жумагул Абдикаримовна
|
||||
|
Сынып: 9 сабақ 6-7 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар: |
|||
|
Бөлім: |
Дизайн және технология |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Киім топтамасын жасау эксперименті/жеке даралық имидж үшін аксессуарлар |
||||
|
Сабақта меңгерілетін оқу мақсаттары |
9.1.5.1 күрделі нысандар, пішіндер мен образдардың дизайнын
дайындау үшін түрлі салалар бойынша білімдерді қорытындылау; 9.2.3.1 бұйым дайындау барысында материалдарды өңдеу мен безендірудің ұтымды тәсілдерін анықтау, таңдау мен қолдану; 9.3.4.1 өзінің және өзгелердің жұмыстарындағы мақсаттың өзіндік анық көруін және негізделген бағаны өзіндік білдіру
|
||||
|
Сабақтың мақсаты: |
|
||||
|
Сабақтың барысы |
|||||
|
Сабақтың кезеңі/уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушылардың әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|
ұйымдастыру |
Ұйымдастыру кезеңі Сәлемдесу. Сыныпта психологиялық ахуал орнату. «Шаттық шеңбері» (жылы тілек білдіру) «Пазл» әдісі арқылы топқа бөлу |
Оқушылар амандасып ,бір-біріне сәттілік тілейді. Ойлану арқылы оқушылар қайталау сұрақтарына жауап береді |
өзін-өзі бағалау. |
оқулық |
|
|
Жаңа білім |
«Ой қозғау» әдісі бойынша сұрақтарына жауап алып, сабақтың тақырыбы мен сабақтың мақсатын таныстыру. Оқушылардың білімін тексеруге арналған сұрақтар. А) Сендер «киім топтамасы» терминін қайдан кездестірдіндер және ол нені білдіреді? Б) «Дизайн» дегеніміз не? Мысалдар келтіріндер. В) трикотажды, тоқусыз матаны және дәстүрлі материалдарды қалай өңдейді? С) киім топтамасы түр-түсі өзара үйлесуі керек пе? №1 тапсырма. Топтық жұмыс. *Киім топтамаларынан нобай орындайды *Аксессуар түрлерінен нобайлар орындайды. * Шет ел дизайнерлерімен өз еліміздің дизайнерлерінің айырмашылықтарын тауып жазады. №2 тапсырма Жұптық жұмыс: «Әлемді шарлау» әдісі бойынша Киім топтамасын жасау экспериментіне күрделі нысандар, пішіндер мен образдардың дизайнын дайындау үшін АҚТ-ны қолданып түрлі салалар бойынша білімдерді қорытындылайды; зерделейді және анықтайды; |
Оқушылар топтасып ақылдасып пікір шығарып пікірлерімен бөліседі Жауабын зерттеу дәптеріңе жазып, суретке түсіреді. Оқушылар бұл тапсырманы жұпта бағалайды. Түрлі саладағы білімдерін біріктіріп, пішінді нысандарды жасайды. Түрлі материал мен техникалады зерттеп қарастырады Тапсырма: 1кезенОқушылыр модельден өлшемдерін алады 2 кезен:өлшемдер бойынша қағазға шаблон салып,матаға түсіреді 3 кезен: ою таңдап матанаың үстіне салып кеседі. 4 кезен:қиған бөлшектерді машинамен жинап тігеді. 5 кезен:тігілген бұйымды әшекейлеп безендіреді.
|
Дескрипторлар: *Моделді өлшейді. *Өлшемдер бойынша қағазға шаблон салып матаға түсіреді *Оюды таңдап шаблон орындайды *Матаның үстіне ою салады. *Ою мен киім бөлшектерін кеседі. *Киім бөлшектерін өңдеп жинайды. *Тігін фурнитура мен ою-өрнек элементтерін пайдаланып, киімді сәндейді, безендіреді. |
Бейне ролик, қарындаш, альбом Практикаға арнайы видео https://www.youtube.com/watch?v=Wu4QHL3-Lfg
https://www.youtube.com/watch?v=wosSUM9hEss
https://www.youtube.com/watch?v=UPH7U4bSKaI
қайшы, ине, ватман, сызғыш, мата, жіп, бор, өлшейтін метр, тігін машина |
|
|
Бекіту |
Рефлексия: Сабақта мен ........................жұмыс істедім, өйткені...................... Мен .................................... ..............идеяны ұсындым Мен мақсатқа жеттім...................өйткені..................... Сабақ мен үшін................................................... болды Менің көңіл күйім............................................................ |
Оқушылар өз туындыларына атау беріп, сыныпқа ұсынады, өздерінің және сыныптастарының жұмыстарын бағалайды. Жұмыс орнын тазалау. |
Оқушылардың айтқан жауаптарына пікір қалдыру. |
|
|
|
|
|||||
![]()
шағым қалдыра аласыз
























