Күнделікті сабақ жоспары
|
Сабақтың тақырыбы |
Кейімдер.0 саны және цифры. |
|
Күні: |
|
|
Сабақтың мақсаттары |
білімділік: қоршаған орта туралы түсініктерін қалыптастыру,сөйлеу тілдерін жетілдіру. түзете дамыту: сөздік қорларын молайту,танымдық қабілеттерін дамыту,ұсақ маторикасын дамыту,салыстырып,топтастыруға үйрету. тәрбиелік: ұқыптылыққа,тапқырлыққа,байқағыштыққа,адамгершілікке тәрбиелеу. |
|
Көрнекіліктер |
Суреттер,карточкалар,сөздер топтамасы,бастыру тапсырмалары,дидактикалық тапсырмалар. |
|
Күтілетін нәтиже |
Оқушылардың киімдер туралы түсініктері қалыптасады,киімдерді мерзімге байланысты ажырата білуді үйренеді. |
|
Ұйымдастыру бөлімі |
Амандасу.Психологиялық дайындық: Айналаға алақанмен, Жылулықты шашайық. Сәттілік тілеп баршаңызға, Сабағымызды бастайық. |
|
Қызығушылықты ояту |
Суреттерді топтастырып,салыстырады.Сөйлем құрап айтады. |
|
«Ой шақыру» әдісі. Мағынаны тану |
Суретшінің қатесін тап.Қатені тауып,дұрыс жауабын айтады. |
|
Сергіту сәті |
Қане қанат қағайық, Қарлығашқа ұқсайық. Ұшып-ұшып алайық, Орнымызға қонайық. Білімде алда болайық. |
|
Шығармашылық тапсырма |
Ретімен жабыстыру,жыл мезгіліне байланысты суреттермен топтастыру. |
|
Практикалық жұмыс |
Қиылған суреттерден тұтас суретті бейнелеу. |
|
Бағалау |
Мақтау,мадақтау,әр түрлі пішіндер арқылы бағалау. |
|
Кері байланыс |
Үлестірмелі парақшалармен жұмыс.Оқушылардың сабақта алған білімдерін тиянақтау. |
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Киімдер және 0 саны.
Киімдер және 0 саны.
Күнделікті сабақ жоспары
|
Сабақтың тақырыбы |
Кейімдер.0 саны және цифры. |
|
Күні: |
|
|
Сабақтың мақсаттары |
білімділік: қоршаған орта туралы түсініктерін қалыптастыру,сөйлеу тілдерін жетілдіру. түзете дамыту: сөздік қорларын молайту,танымдық қабілеттерін дамыту,ұсақ маторикасын дамыту,салыстырып,топтастыруға үйрету. тәрбиелік: ұқыптылыққа,тапқырлыққа,байқағыштыққа,адамгершілікке тәрбиелеу. |
|
Көрнекіліктер |
Суреттер,карточкалар,сөздер топтамасы,бастыру тапсырмалары,дидактикалық тапсырмалар. |
|
Күтілетін нәтиже |
Оқушылардың киімдер туралы түсініктері қалыптасады,киімдерді мерзімге байланысты ажырата білуді үйренеді. |
|
Ұйымдастыру бөлімі |
Амандасу.Психологиялық дайындық: Айналаға алақанмен, Жылулықты шашайық. Сәттілік тілеп баршаңызға, Сабағымызды бастайық. |
|
Қызығушылықты ояту |
Суреттерді топтастырып,салыстырады.Сөйлем құрап айтады. |
|
«Ой шақыру» әдісі. Мағынаны тану |
Суретшінің қатесін тап.Қатені тауып,дұрыс жауабын айтады. |
|
Сергіту сәті |
Қане қанат қағайық, Қарлығашқа ұқсайық. Ұшып-ұшып алайық, Орнымызға қонайық. Білімде алда болайық. |
|
Шығармашылық тапсырма |
Ретімен жабыстыру,жыл мезгіліне байланысты суреттермен топтастыру. |
|
Практикалық жұмыс |
Қиылған суреттерден тұтас суретті бейнелеу. |
|
Бағалау |
Мақтау,мадақтау,әр түрлі пішіндер арқылы бағалау. |
|
Кері байланыс |
Үлестірмелі парақшалармен жұмыс.Оқушылардың сабақта алған білімдерін тиянақтау. |
шағым қалдыра аласыз













