|
Ұзақ мерзімді жоспардың тарауы: |
2- бөлім. Болашақ мамандықтары А. Машанов «Жер астына саяхат» |
||||||||||||||||||
|
Күні: |
|
||||||||||||||||||
|
СЫНЫП: 6 |
Қатысқандар : |
Қатыспағандар: |
|||||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Кімге ұқсағың келеді? (2-сабақ) |
||||||||||||||||||
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары : |
|
||||||||||||||||||
|
Сабақтың мақсаттары |
|
||||||||||||||||||
|
Сабақ барысы |
|||||||||||||||||||
|
Сабақтың жоспарлаған кезеңдері |
Педагогтың іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||||||||||||||
|
Сабақтың басы |
Ұйымдастыру кезеңі Сәлемдесу. Оқушылардың көңіл-күйлерін сұрау. Психологиялық ахуал. «Жылы лебіз» әдісі Сыныпта жақсы психологиялық атмосфера болу үшін оқушылар шаттық шеңберін құрып, бір-біріне жақсы лебіздерін білдіреді. Осы күнге сәттілік тілейді. Кіріспе. Оқушылардың зейінін шоғырландыру. Жаңа сөздер: оқушылар, сабағымыздың жаңа сөздерімен таныс болайық.
Айтылы. 7-тапсырма. Көп нүктенің орнына қажетті сөзді қойып жаз. Әр баланың өзі... ...адамы болады. Менің де... ...адамым бар. ...кісі... Талапкерлерге де....Барлық оқушыны... ...жақсы көреді. Ағайдың.... ұнайды. Мен ұстазымдай болуға. Дескриптор:
|
Оқушылар шаттық шеңберін құрып, бір-біріне жақсы лебіздерін білдіреді.
Оқушылар жаңа сөздермен танысады.
Көп нүктенің орнына қажетті сөзді қойып жазады.
|
ҚБ
|
«Жылы лебіз» әдісі
Жаңа сөздер
Оқулық |
|||||||||||||||
|
Сабақтың ортасы
|
Жазылым. 8-тапсырма. Гуманитарлық және техникалық саланың ерекшеліктері мен ортақ белгілерін анықтап, венн диаграммасын толтыр. Дескриптор:
Айтылым. 9-тапсырма. Мәтінге сүйеніп, өзің үлгі тұтанын адам жайлы мәтін құра. Сұрақтарға жауап бер. 1. Өзіңе кімді үлгі тұтасың? 2. Не себепті? 3. Үлгі тұтатын адамыңның қандай ерекшелігі ұнайды? Дескриптор:
Айтылым. 10-тапсырма. «Ой моншақ». Топтық жұмыс. Мамандықтың бәрі жақсы деген тақырып бойынша мәтін құрандар 2 минутта көп әрі дұрыс сөйлем құраған топ жеңіске жетеді Дескриптор:
|
Венн диаграммасын толтырады.
Мәтінге сүйеніп, өзің үлгі тұтанын адам жайлы мәтін құрайды. Сұрақтарға жауап береді.
Топтық тапсырманы орындайды. |
ҚБ
ҚБ
ҚБ
|
Венн диаграммасы
Оқулық
Топтық жұмыс |
|||||||||||||||
|
Сабақтың соңы |
Айтылым. 12 тапсырма. Сөйлемдерді толықтыр. Маған...қиын болды. Мен...тапсырмаларын орындадым. Мен...екенін түсіндім. Мен...үйрендім. Мен...таңғалдым. Үй тапсырмасы: 18-бет, 11 тапсырма |
Сөйлемдерді толықтырады. |
ҚБ
|
https://www.youtube.com/watch?v=Bbr2fLKoppE
|
|||||||||||||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Кімге ұқсағың келеді?
Кімге ұқсағың келеді?
|
Ұзақ мерзімді жоспардың тарауы: |
2- бөлім. Болашақ мамандықтары А. Машанов «Жер астына саяхат» |
||||||||||||||||||
|
Күні: |
|
||||||||||||||||||
|
СЫНЫП: 6 |
Қатысқандар : |
Қатыспағандар: |
|||||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Кімге ұқсағың келеді? (2-сабақ) |
||||||||||||||||||
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары : |
|
||||||||||||||||||
|
Сабақтың мақсаттары |
|
||||||||||||||||||
|
Сабақ барысы |
|||||||||||||||||||
|
Сабақтың жоспарлаған кезеңдері |
Педагогтың іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||||||||||||||
|
Сабақтың басы |
Ұйымдастыру кезеңі Сәлемдесу. Оқушылардың көңіл-күйлерін сұрау. Психологиялық ахуал. «Жылы лебіз» әдісі Сыныпта жақсы психологиялық атмосфера болу үшін оқушылар шаттық шеңберін құрып, бір-біріне жақсы лебіздерін білдіреді. Осы күнге сәттілік тілейді. Кіріспе. Оқушылардың зейінін шоғырландыру. Жаңа сөздер: оқушылар, сабағымыздың жаңа сөздерімен таныс болайық.
Айтылы. 7-тапсырма. Көп нүктенің орнына қажетті сөзді қойып жаз. Әр баланың өзі... ...адамы болады. Менің де... ...адамым бар. ...кісі... Талапкерлерге де....Барлық оқушыны... ...жақсы көреді. Ағайдың.... ұнайды. Мен ұстазымдай болуға. Дескриптор:
|
Оқушылар шаттық шеңберін құрып, бір-біріне жақсы лебіздерін білдіреді.
Оқушылар жаңа сөздермен танысады.
Көп нүктенің орнына қажетті сөзді қойып жазады.
|
ҚБ
|
«Жылы лебіз» әдісі
Жаңа сөздер
Оқулық |
|||||||||||||||
|
Сабақтың ортасы
|
Жазылым. 8-тапсырма. Гуманитарлық және техникалық саланың ерекшеліктері мен ортақ белгілерін анықтап, венн диаграммасын толтыр. Дескриптор:
Айтылым. 9-тапсырма. Мәтінге сүйеніп, өзің үлгі тұтанын адам жайлы мәтін құра. Сұрақтарға жауап бер. 1. Өзіңе кімді үлгі тұтасың? 2. Не себепті? 3. Үлгі тұтатын адамыңның қандай ерекшелігі ұнайды? Дескриптор:
Айтылым. 10-тапсырма. «Ой моншақ». Топтық жұмыс. Мамандықтың бәрі жақсы деген тақырып бойынша мәтін құрандар 2 минутта көп әрі дұрыс сөйлем құраған топ жеңіске жетеді Дескриптор:
|
Венн диаграммасын толтырады.
Мәтінге сүйеніп, өзің үлгі тұтанын адам жайлы мәтін құрайды. Сұрақтарға жауап береді.
Топтық тапсырманы орындайды. |
ҚБ
ҚБ
ҚБ
|
Венн диаграммасы
Оқулық
Топтық жұмыс |
|||||||||||||||
|
Сабақтың соңы |
Айтылым. 12 тапсырма. Сөйлемдерді толықтыр. Маған...қиын болды. Мен...тапсырмаларын орындадым. Мен...екенін түсіндім. Мен...үйрендім. Мен...таңғалдым. Үй тапсырмасы: 18-бет, 11 тапсырма |
Сөйлемдерді толықтырады. |
ҚБ
|
https://www.youtube.com/watch?v=Bbr2fLKoppE
|
|||||||||||||||
шағым қалдыра аласыз













