|
Бөлім |
Ақпаратты электронды кестеде өңдеу |
|
Педагогтың аты-жөні |
Джанзакова А.Д |
|
Күні |
Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны: |
|
Сынып |
|
|
Сабақтың тақырыбы |
Кіріктірілген функциялар |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
8.2.2.3 электронды кестені қолдана отырып есептерді шешуде кіріктірілген функцияларды қолдану |
|
Сабақтың мақсаты |
Барлығы: Жаңа білімді түсінеді. Көбі: Анық сөйлеу арқылы, тақырыпты талқылайды. Кейбірі: Анық және толық сөйлеу арқылы, мәселені түсінгенін көрсетеді. |
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әректі |
Бағалау |
Ресурстар |
|||||||||||
|
Сабақтың басы 5 мин Сабақтың ортасы 15 мин |
Мақсаты: үй жұмысын тексеру (K) Бұдан бұрынғы тақырыпты білуін тексеру үшін жұмыс Music Box Музыка қорапбындағы карточкалардан алдыңғы сабақтың терминдер мен ұғымдары табылады. музыка ойнайды, тоқтағанда оқушы карточканың мағынасын түсіндіреді. Содан кейін музыка қайтадан ойнайды және әрбір оқушы жауап бергенше жалғасада .
3. мұғалім жаңа тақырып және сабақ оқу мақсаттарын (ОМ) айтады 4. Оқушылар ОМ-на сәйкес өз табыс критерийлерін жасайды Жұмыс тобы. Мұғалімі екі топқа студенттерді бөледі. Тапсырма 2 топ: кестеде байланыс арналарының артықшылықтары мен кемшіліктері толтырыңыз. 1 топ - сымды байланыс арнасы 2-топ - сымсыз арна (P) бір-бірін тексеру кестесін толтыру. Бағалау: СК4 Оқушылар кестені толтырады, интернетті пайдалана алады. Кестелерді толтырғаннан кейін бір-бірін тексеру жүзеге асырылады
|
1.Мұғаліммен амандасады. 2.Сабақтың тақырыбын дәптерге жазады. 3.Сабақтың мақсаттарымен танысады. 4.шаттық шеңбер құрып, өздерінің игі тілектерін айтады Мұғалімді тыңдайды
Видеомен танысады
|
Смайлик 3 балл
Смайлик 5 балл
Смайлик 2 балл |
Жаттығулар көрсетілімі немесе видео материалдар.
|
|||||||||||
|
15мин
Сабақтың соңы 5 мин |
Жаңа сабақты түсіндіру
Бүгінгі сабақта болған көңіл – күйді бас бармақ саалынған суреттер арқылы бағалау.
|
|
|
Оқулық, дәптерлер.
Смайликтер |
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Кіріктірілген функциялар
Кіріктірілген функциялар
|
Бөлім |
Ақпаратты электронды кестеде өңдеу |
|
Педагогтың аты-жөні |
Джанзакова А.Д |
|
Күні |
Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны: |
|
Сынып |
|
|
Сабақтың тақырыбы |
Кіріктірілген функциялар |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
8.2.2.3 электронды кестені қолдана отырып есептерді шешуде кіріктірілген функцияларды қолдану |
|
Сабақтың мақсаты |
Барлығы: Жаңа білімді түсінеді. Көбі: Анық сөйлеу арқылы, тақырыпты талқылайды. Кейбірі: Анық және толық сөйлеу арқылы, мәселені түсінгенін көрсетеді. |
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әректі |
Бағалау |
Ресурстар |
|||||||||||
|
Сабақтың басы 5 мин Сабақтың ортасы 15 мин |
Мақсаты: үй жұмысын тексеру (K) Бұдан бұрынғы тақырыпты білуін тексеру үшін жұмыс Music Box Музыка қорапбындағы карточкалардан алдыңғы сабақтың терминдер мен ұғымдары табылады. музыка ойнайды, тоқтағанда оқушы карточканың мағынасын түсіндіреді. Содан кейін музыка қайтадан ойнайды және әрбір оқушы жауап бергенше жалғасада .
3. мұғалім жаңа тақырып және сабақ оқу мақсаттарын (ОМ) айтады 4. Оқушылар ОМ-на сәйкес өз табыс критерийлерін жасайды Жұмыс тобы. Мұғалімі екі топқа студенттерді бөледі. Тапсырма 2 топ: кестеде байланыс арналарының артықшылықтары мен кемшіліктері толтырыңыз. 1 топ - сымды байланыс арнасы 2-топ - сымсыз арна (P) бір-бірін тексеру кестесін толтыру. Бағалау: СК4 Оқушылар кестені толтырады, интернетті пайдалана алады. Кестелерді толтырғаннан кейін бір-бірін тексеру жүзеге асырылады
|
1.Мұғаліммен амандасады. 2.Сабақтың тақырыбын дәптерге жазады. 3.Сабақтың мақсаттарымен танысады. 4.шаттық шеңбер құрып, өздерінің игі тілектерін айтады Мұғалімді тыңдайды
Видеомен танысады
|
Смайлик 3 балл
Смайлик 5 балл
Смайлик 2 балл |
Жаттығулар көрсетілімі немесе видео материалдар.
|
|||||||||||
|
15мин
Сабақтың соңы 5 мин |
Жаңа сабақты түсіндіру
Бүгінгі сабақта болған көңіл – күйді бас бармақ саалынған суреттер арқылы бағалау.
|
|
|
Оқулық, дәптерлер.
Смайликтер |
шағым қалдыра аласыз
















