Қысқа мерзімді жоспар . 1-сабақ
|
Сабақ тақырыбы |
Кіріспе. Сызу пәні. Сызбалардың даму тарихынан. |
||||||||||||
|
Сабақтың мақсаты |
-Оқушыларды сызу пәні және сызба жайлы мәліметтермен таныстырып, сызбаның адам өмірінде атқаратын қызметі және даму тарихы жайлы мәліметтерді меңгерту. |
||||||||||||
|
Сабақтың мақсаты |
Барлық оқушылар |
Оқушылардың басым бөлігі |
Кейбір оқушылар |
||||||||||
|
|
Сызба жайлы мәліметтермен танысады. . |
сызбаның адам өмірінде атқаратын қызметі және даму тарихы жайлы мәліметтерді меңгереді. |
Сызбаның не үшін қажет екенін нақты дәлелдермен айтып береді. |
||||||||||
|
Міндеттері Қолданылатын модулдар Күтілетін нәтиже |
-Жаңа тақырыпты меңгеру барысында сызу пәнінің адам өміріндегі ролі және даму тарихы жайлы мәліметтерге қол жеткізу; -Оқушылар уақытын тиімді пайдалануын дағдыландыру; -оқушы бойында өз бетімен білім алу, өзін-өзі реттеу дағдыларын қалыптастыру. С.Т.О. А.К.Т. Оқыту мен оқытудағы жаңа тәсілдер. ОүБ және ОБ Оқытуды басқару ж/е көшбасшылық Оқушылар сызба туралы мағлұматтарды меңгереді. -Кеңістікте ойлау қабілеттері дамиды |
||||||||||||
|
Сынып |
9 «А» |
9 «Ә» |
9 «Б» |
9 «В» |
9 «Г» |
9 «Д» |
9 «Е» |
9 «Ж» |
|||||
|
Күні |
|
|
|
|
|
|
|
|
|||||
|
Уақыт |
Мұғалімнің іс-әрекеті: не істеймін? Кіріспе Сыныпты ұйымдастыру .Топқа бөлу. Сыныпта тыныштық атмосферасын орнатып, оқушылармен топпен жұмыс істеу тәртіптерін түсіндіру. Сергіту сәті: «Сыныптастарыма тілек» Өздерін таныстырып келесі оқушыға тілек арнайды. Әр топ өздері түскен топтағы пән атымен таныстырып, ол пәндерде нені оқитындарын және не жайлы білетіндерін айтады. Негізгі бөлім Жаңадан қосылған пән туралы қандай мәліметтер білетінін сұрау, сабақтың тақырыбы мен мақсатын хабарлау. Сабақ жоспарын интерактивті тақтада көрсетіп қою. 1-тапсырма Тексті оқып танысады 2-тапсырма Мұғалім барлық топқа дайындалуға сұрақ береді.
Қорытынды-3 мин Мұғалім қорытынды бағасын шығарады. Рефлексия жасау."Екі жұлдыз, бір тілек" Не білдім? Не білгім келеді? Менің ұсынысым Оқушыларға үйге тапсырма беріледі: 1, 2 – тақырып, 3-6 бет оқып келу |
Оқушылардың іс-әрекеті Оқушыларды топқа бөлеміз. Оқитын пәндердің атымен: 1. Қазақ тілі 2. Алгебра 3.Тарих 4. География 5. Физика 6. Химия Миға шабуыл. Сұрақ-жауап беру. Топ болып жұмыс жасайды Топпен жұмыс жасайды, Талқылайды. Дәптерге жазады.Баяндамашы қорғайды. Бір-бірін бағалайды Не білдім? Не білгім келеді? Менің ұсынысым Тақтаға ілу |
Ресурстар Сызу кітабы, Дәптер Сызу кітабы Дәптер, сызғыш, қарындаш, сызба аспаптары стикер |
||||||||||
Сабақтың ұтымды жері
Нені жетілдіруім керек
Кездескен қиыншылықтар Сызу пәні мұғалімі: Ж.Бегманов
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Кіріспе. Сызу пәні. Сызбалардың даму тарихынан. 9 сынып
Қысқа мерзімді жоспар . 1-сабақ
|
Сабақ тақырыбы |
Кіріспе. Сызу пәні. Сызбалардың даму тарихынан. |
||||||||||||
|
Сабақтың мақсаты |
-Оқушыларды сызу пәні және сызба жайлы мәліметтермен таныстырып, сызбаның адам өмірінде атқаратын қызметі және даму тарихы жайлы мәліметтерді меңгерту. |
||||||||||||
|
Сабақтың мақсаты |
Барлық оқушылар |
Оқушылардың басым бөлігі |
Кейбір оқушылар |
||||||||||
|
|
Сызба жайлы мәліметтермен танысады. . |
сызбаның адам өмірінде атқаратын қызметі және даму тарихы жайлы мәліметтерді меңгереді. |
Сызбаның не үшін қажет екенін нақты дәлелдермен айтып береді. |
||||||||||
|
Міндеттері Қолданылатын модулдар Күтілетін нәтиже |
-Жаңа тақырыпты меңгеру барысында сызу пәнінің адам өміріндегі ролі және даму тарихы жайлы мәліметтерге қол жеткізу; -Оқушылар уақытын тиімді пайдалануын дағдыландыру; -оқушы бойында өз бетімен білім алу, өзін-өзі реттеу дағдыларын қалыптастыру. С.Т.О. А.К.Т. Оқыту мен оқытудағы жаңа тәсілдер. ОүБ және ОБ Оқытуды басқару ж/е көшбасшылық Оқушылар сызба туралы мағлұматтарды меңгереді. -Кеңістікте ойлау қабілеттері дамиды |
||||||||||||
|
Сынып |
9 «А» |
9 «Ә» |
9 «Б» |
9 «В» |
9 «Г» |
9 «Д» |
9 «Е» |
9 «Ж» |
|||||
|
Күні |
|
|
|
|
|
|
|
|
|||||
|
Уақыт |
Мұғалімнің іс-әрекеті: не істеймін? Кіріспе Сыныпты ұйымдастыру .Топқа бөлу. Сыныпта тыныштық атмосферасын орнатып, оқушылармен топпен жұмыс істеу тәртіптерін түсіндіру. Сергіту сәті: «Сыныптастарыма тілек» Өздерін таныстырып келесі оқушыға тілек арнайды. Әр топ өздері түскен топтағы пән атымен таныстырып, ол пәндерде нені оқитындарын және не жайлы білетіндерін айтады. Негізгі бөлім Жаңадан қосылған пән туралы қандай мәліметтер білетінін сұрау, сабақтың тақырыбы мен мақсатын хабарлау. Сабақ жоспарын интерактивті тақтада көрсетіп қою. 1-тапсырма Тексті оқып танысады 2-тапсырма Мұғалім барлық топқа дайындалуға сұрақ береді.
Қорытынды-3 мин Мұғалім қорытынды бағасын шығарады. Рефлексия жасау."Екі жұлдыз, бір тілек" Не білдім? Не білгім келеді? Менің ұсынысым Оқушыларға үйге тапсырма беріледі: 1, 2 – тақырып, 3-6 бет оқып келу |
Оқушылардың іс-әрекеті Оқушыларды топқа бөлеміз. Оқитын пәндердің атымен: 1. Қазақ тілі 2. Алгебра 3.Тарих 4. География 5. Физика 6. Химия Миға шабуыл. Сұрақ-жауап беру. Топ болып жұмыс жасайды Топпен жұмыс жасайды, Талқылайды. Дәптерге жазады.Баяндамашы қорғайды. Бір-бірін бағалайды Не білдім? Не білгім келеді? Менің ұсынысым Тақтаға ілу |
Ресурстар Сызу кітабы, Дәптер Сызу кітабы Дәптер, сызғыш, қарындаш, сызба аспаптары стикер |
||||||||||
Сабақтың ұтымды жері
Нені жетілдіруім керек
Кездескен қиыншылықтар Сызу пәні мұғалімі: Ж.Бегманов
шағым қалдыра аласыз


