Сабақтың тақырыбы: Кірістірілген функциялар
|
Бөлім |
Ақпаратты электронды кестелерде өңдеу |
|
Педагогтың аты-жөні |
Жүсіп Айгерім Бахытқызы |
|
Күні 29.11.2023 |
Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны: |
|
Сынып |
8 «Ә» |
|
Сабақтың тақырыбы |
Кірістірілген функциялар |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
8.2.2.3 электрондық кестелерді қолдану арқылы есептерді шешу үшін кірістірілген функцияларды пайдалану; |
|
Сабақтың мақсаты |
|
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әректі |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Ұйымдастыру 2 минут
Өткен тақырыпты еске түсіру\ қайталау\ 5 минут
|
Мұғалім оқушылармен амандасып, түгендейді. Ынтымақтастық атмосферасын құру. «Суреттер арқылы амандасу» Купон. Сабақтың соңына дейін 4 смайликтен артық жинаған оқушыға келесі сабаққа жеңілдік ретінде купон беріледі.
«Музыкалық стоп» әдісі арқылы өткен сабақты қайталау. 1. Сілтеме дегеніміз не? 2.Сілтемелердің түрлері 3.Формула жазар алдында қандай таңбаны қолданамыз? 4.Функциялардың ішінен ең көп қолданылатын функцияларды ата 5.Логикалық функциялар – 6.Логикалық функцияларда қандай операциялары қолданылады? 7.Статистикалық функцияларға ... жатады 8.СЧЕТ ЕСЛИ –
|
1.Мұғаліммен амандасады. Оқушыларға суреттер парталардың үстіне қойылады, бір-бірлеріне қарап, амандасулары керек.
Оқушыларға шар беріледі, музыка сөнген кезде сол оқушы тақтадағы сұраққа жауап беру.
|
Смайлик |
әуен
презентация
|
|
Жаңа сабақты меңгерту 7 минут
8-9 минут
3 минут
10 минут |
1- Практикалық жұмыс Кестені құрып, жалпы соманы есепте. Тауар Саны Бағасы Жалпы сомасы Тоқаш 130 10 =B2*C2 Самса 130 10 =B3*C3 Шырын 140 10 =B4*C4 Тақтайша 50 50 =B5*C5 Орындық 15 100 =B6*C6 =Сумм (D2: D7) Дискриптор
Дискриптор
Сергіту сәті. «Өз бейнеңді сал» 3 - Практикалық жұмыс 1 практикалық жұмыс 56 бет Дискриптор:
|
1-тапсырманы орындайды
2-тапсырманы орындайды
Оқушылар сергіту сәтін орындайды. 3-тапсырманы орындайды |
Әуе шары 3 балл
Әуе шары 3 балл
Әуе шары 4 балл |
Компьютер, ноутбук |
|
Бекіту 5 минут
3-4 минут Бағалау |
Wordwall платформасы арқылы сабақты қорытындылау.
Padlet платформасы арқылы сабақтан алған әсерлерімен бөлісу. Оқушылардың әуе шарындағы балдарын есептеп, оқушыларды бағалау. |
Оқушылар ноутбук арқылы сұрақтарға жауап береді.
Оқушылар ноутбук арқылы кері байланыс береді. |
|
https:// wordwall. net/play/ 38656/073/382 https://padlet. com/zhusipovaaiko/ padlet-5njvuqzrx b0rrrp0 |
|
Үй тапсырмасын беру |
55 бет үй тапсырмасы. |
|
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Кірістірілген функциялар
Кірістірілген функциялар
Сабақтың тақырыбы: Кірістірілген функциялар
|
Бөлім |
Ақпаратты электронды кестелерде өңдеу |
|
Педагогтың аты-жөні |
Жүсіп Айгерім Бахытқызы |
|
Күні 29.11.2023 |
Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны: |
|
Сынып |
8 «Ә» |
|
Сабақтың тақырыбы |
Кірістірілген функциялар |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
8.2.2.3 электрондық кестелерді қолдану арқылы есептерді шешу үшін кірістірілген функцияларды пайдалану; |
|
Сабақтың мақсаты |
|
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әректі |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Ұйымдастыру 2 минут
Өткен тақырыпты еске түсіру\ қайталау\ 5 минут
|
Мұғалім оқушылармен амандасып, түгендейді. Ынтымақтастық атмосферасын құру. «Суреттер арқылы амандасу» Купон. Сабақтың соңына дейін 4 смайликтен артық жинаған оқушыға келесі сабаққа жеңілдік ретінде купон беріледі.
«Музыкалық стоп» әдісі арқылы өткен сабақты қайталау. 1. Сілтеме дегеніміз не? 2.Сілтемелердің түрлері 3.Формула жазар алдында қандай таңбаны қолданамыз? 4.Функциялардың ішінен ең көп қолданылатын функцияларды ата 5.Логикалық функциялар – 6.Логикалық функцияларда қандай операциялары қолданылады? 7.Статистикалық функцияларға ... жатады 8.СЧЕТ ЕСЛИ –
|
1.Мұғаліммен амандасады. Оқушыларға суреттер парталардың үстіне қойылады, бір-бірлеріне қарап, амандасулары керек.
Оқушыларға шар беріледі, музыка сөнген кезде сол оқушы тақтадағы сұраққа жауап беру.
|
Смайлик |
әуен
презентация
|
|
Жаңа сабақты меңгерту 7 минут
8-9 минут
3 минут
10 минут |
1- Практикалық жұмыс Кестені құрып, жалпы соманы есепте. Тауар Саны Бағасы Жалпы сомасы Тоқаш 130 10 =B2*C2 Самса 130 10 =B3*C3 Шырын 140 10 =B4*C4 Тақтайша 50 50 =B5*C5 Орындық 15 100 =B6*C6 =Сумм (D2: D7) Дискриптор
Дискриптор
Сергіту сәті. «Өз бейнеңді сал» 3 - Практикалық жұмыс 1 практикалық жұмыс 56 бет Дискриптор:
|
1-тапсырманы орындайды
2-тапсырманы орындайды
Оқушылар сергіту сәтін орындайды. 3-тапсырманы орындайды |
Әуе шары 3 балл
Әуе шары 3 балл
Әуе шары 4 балл |
Компьютер, ноутбук |
|
Бекіту 5 минут
3-4 минут Бағалау |
Wordwall платформасы арқылы сабақты қорытындылау.
Padlet платформасы арқылы сабақтан алған әсерлерімен бөлісу. Оқушылардың әуе шарындағы балдарын есептеп, оқушыларды бағалау. |
Оқушылар ноутбук арқылы сұрақтарға жауап береді.
Оқушылар ноутбук арқылы кері байланыс береді. |
|
https:// wordwall. net/play/ 38656/073/382 https://padlet. com/zhusipovaaiko/ padlet-5njvuqzrx b0rrrp0 |
|
Үй тапсырмасын беру |
55 бет үй тапсырмасы. |
|
|
|
шағым қалдыра аласыз
















