|
Қысқа мерзімді жоспары |
||||
|
Бөлім |
Пайтон программалау тілінде алгоритмдерді программалау |
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
Далибаев Қ.Ж. |
|||
|
Күні |
12.02.2025ж |
|||
|
Сынып 7 |
Қатысушылар саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
Кірістірілген шарттарды программалау |
|||
|
Оқубағдарламасынасәйкесоқытумақсаттары |
7.3.2.1- программалау тілінде алгоритмді жазу 7.3.3.2 -сызықтық және тармақталу алгоритмдерін программаны өңдеудің кіріктірілген ортасында (С/С++, Python, Delphi, Lazarus) жазу |
|||
|
Сабақтың мақсаты: |
Кірістірілген шартты операторларды біледі Пайтонда кірістірілген шарттарды жасау жолдарын біледі |
|||
|
Құндылықтар |
Адал азамат: жасампаздық және жаңашылдық |
|||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы |
1.Оқушылармен амандасу. 2. Stopwatch платформасы арқылы топқа бөлу 3. Топ басшы сайлау, топбасшы парағымен таныстыру. 4.quizziz платформасы арқылы үй тапсырмасын тексеру. 5. Сабақтың тақырыбы мен мақсаттарымен таныстыру. ҚБ: жұлдыз / 2 балл/ |
1.Мұғаліммен амандасады. 2. Stopwatch платформасы арқылы топқа бөлінеді. 3. quizziz платформасы арқылы үй тапсырмасын орындайды. 4. Сабақтың мақсаттарымен танысады. 5.Бағалайды. |
Жұлдыз 2 балл |
Жұмыс дәптері |
|
Сабақтың ортасы |
Видео ролик арқылы жаңа сабақты ашу. Кірістірілген шарттарды пайдаланудың тәсілдерін түсіндіру 1
2 тәсіл
3 тәсіл
«Қима қағаз» әдісі арқылы түсініктерін білу.
Компьютермен жұмыс Оқулықтағы 156 – 158 беттегі 1 және 2 мысалды компьютерде орындап, нәтижесін шығару. |
Мұғалімді тыңдайды Компьютерде орындайды Компьютерде орындай, нәтижесін шығарады. |
Топбасшы бағалайды
Топбасшы бағалайды |
Презентация платформалар Платформа Пайтон программасы |
|
Сабақтың соңы |
1.Оқушыларға өзін-өзі бағалауды ұйымдастырады. 2.Кері байланыс: «Смайлик»
Үйге тапсырма: Кірістірілген шарттарды программалау тақырыбын оқу, практикалық жұмысқа дайындалу. |
Өзін-өзі бағалау. |
|
Кері байланыс
Бүгінгі сабақта


False
True

![]()
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
"Кірістірілген шарттарды программалау" 7 сынып
"Кірістірілген шарттарды программалау" 7 сынып
|
Қысқа мерзімді жоспары |
||||
|
Бөлім |
Пайтон программалау тілінде алгоритмдерді программалау |
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
Далибаев Қ.Ж. |
|||
|
Күні |
12.02.2025ж |
|||
|
Сынып 7 |
Қатысушылар саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
Кірістірілген шарттарды программалау |
|||
|
Оқубағдарламасынасәйкесоқытумақсаттары |
7.3.2.1- программалау тілінде алгоритмді жазу 7.3.3.2 -сызықтық және тармақталу алгоритмдерін программаны өңдеудің кіріктірілген ортасында (С/С++, Python, Delphi, Lazarus) жазу |
|||
|
Сабақтың мақсаты: |
Кірістірілген шартты операторларды біледі Пайтонда кірістірілген шарттарды жасау жолдарын біледі |
|||
|
Құндылықтар |
Адал азамат: жасампаздық және жаңашылдық |
|||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы |
1.Оқушылармен амандасу. 2. Stopwatch платформасы арқылы топқа бөлу 3. Топ басшы сайлау, топбасшы парағымен таныстыру. 4.quizziz платформасы арқылы үй тапсырмасын тексеру. 5. Сабақтың тақырыбы мен мақсаттарымен таныстыру. ҚБ: жұлдыз / 2 балл/ |
1.Мұғаліммен амандасады. 2. Stopwatch платформасы арқылы топқа бөлінеді. 3. quizziz платформасы арқылы үй тапсырмасын орындайды. 4. Сабақтың мақсаттарымен танысады. 5.Бағалайды. |
Жұлдыз 2 балл |
Жұмыс дәптері |
|
Сабақтың ортасы |
Видео ролик арқылы жаңа сабақты ашу. Кірістірілген шарттарды пайдаланудың тәсілдерін түсіндіру 1
2 тәсіл
3 тәсіл
«Қима қағаз» әдісі арқылы түсініктерін білу.
Компьютермен жұмыс Оқулықтағы 156 – 158 беттегі 1 және 2 мысалды компьютерде орындап, нәтижесін шығару. |
Мұғалімді тыңдайды Компьютерде орындайды Компьютерде орындай, нәтижесін шығарады. |
Топбасшы бағалайды
Топбасшы бағалайды |
Презентация платформалар Платформа Пайтон программасы |
|
Сабақтың соңы |
1.Оқушыларға өзін-өзі бағалауды ұйымдастырады. 2.Кері байланыс: «Смайлик»
Үйге тапсырма: Кірістірілген шарттарды программалау тақырыбын оқу, практикалық жұмысқа дайындалу. |
Өзін-өзі бағалау. |
|
Кері байланыс
Бүгінгі сабақта


False
True

![]()
шағым қалдыра аласыз
тәсіл:














