|
|
|
|
|
|
|
Білім беру ұйымының атауы |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Пәні: |
Әдебиеттік оқу |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Бөлім: |
Мәдени мұра |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Ш.Жиенбаева |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Күні: |
25.11.2021ж |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сынып: |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№33.Кітап-асыл қазына.Ертегі |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
4.2.1.2* шығарманы іштей көз жүгіртіп, шолып, түртіп алып, сұрақтар қоя отырып, қажетті ақпаратты тауып, белгі қойып оқу, талдау жасап оқу, сын тұрғысынан бағалап оқу 4.2.2 .1.Шығарма мазмұны бойынша сұрақтар қою және жауап беру |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың мақсаты |
Шығарманың оқиғасын болжауды, оқиғаның маңызды тұстарын талдауды үйренеді |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың барысы |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың кезеңі//уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Ұйымдастыру Өзін-өзі тексеру Өткен білімді еске түсіру Жаңа білім Бекіту Кері байланыс |
Сабаққа дайындық Психологиялық ахуал қалыптастыру: «Алтын сақа» өткенге шолу Жалмауыз кемпірдің сұрақтарынан бай баласын құтқар Тайды жүгендегенде Тоқым салғанда Айлын тартқанда Жылқы малының атауларын жасына қарай теріп айт.
Кіріспе Жұмбақ шешу , мақалдың жалғасын табады.
Бір сандық бар өзгеше, Қасыңа алып жүресің. Ішін ашып ақтарсаң, Өмір сынын білесің. Ол не? /Кітап/ 2-топқа жалғасын тап Ақыл бастан шығады Асыл тастан шығады /Асыл / 3-топқа Кітап асыл-қазына /қазына/ Кітап арабтың
“жазу”деген сөзінен шыққан. Ол тарих шежіресі,оқу тәрбие құралы
болып табылады. Оқулық пен
жұмыс Жаңа тақырып Оқулықпен жұмыс « Ертегі» Оқулықта берілген Олас Сүлейменовтың «Ертегі » өлеңімен танысады. Тізбектеп оқиды. Сөздікпен жұмыс Күзге қалу- үлгірімінің нашарлауына байланысты келесі сыныпқа көшіру үшін қайта емтихан тапсыру. Меймаза – мазасыз, тынышсыз Жас кейіпкер қандай бала? «ПОПС» формуласы арқылы жеке жұмыс Бірінші сөйлем: «Менің ойымша, ... » Екінші сөйлем: «Себебі , мен оны былай түсіндіремін ... » Үшіншісөйлем :«Оны мен мына фактілермен, мысалдармен дәлелдейаламын ... » Соңғысөйлем: «Осыған байланысты мен мынадай қорытындығ акелдім... » Топтық жұмыс «Түртіп ал!» әдісі. «Кітапханада қандай кітаптардың болғанын қалайсыңдар» неге? Постермен жұмыс І топқа Ертегі кітаптар-неге?
ІІ топқа Әдеби кітаптар-неге?
ІІІ топ Ғылыми кітаптар-неге? «Екі шындық, бір жалған» әдісі. (Тақырыпқа байланысты оқушылар екі шын мәлімет айтады, және бір жалған мәлімет береді жұпта жалған мәліметті анықтайды.) Видеороликпен танысу Кәтап оқу адамға тигізер пайдасы Өлеңің жоспарын сызбадағы кезеңдерге орналастырып жаз Баланың кітапты оқу арқылы бойына сіңірген қасиеттерін топтастыр Кестемен жұмыс
«Төрт бұрыш »әдісі 1 . Кітап оқығанды ұнатасың ? 2.Сен үшін не маңызды? Интернет тек көмекші құрал. 3. Сендер жылына неше кітап оқисың? 4Анасы баласына қатал болған дұрыс па?
«Мен үшін маңызды
болғаны» *................. қызықты болды.
*.......................... қиын болды.
|
Ертегі мазмұнын айтып береді Оқушыларды үш топқа бөліп, оларға үш тапсырма беріледі. Жауаптарынан мақал құрастыру «Кітап білім бұлағы.» Ертегі өлеңінің мазмұнын айтып береді Ертегі өлеңді тізбектеп оқиды Формула бойынша өз ойларын жеткізеді Постер қорғайды Топтар өзара бірін –бірі бағалайды. Постер қорғайды
Кестені толтырады
Төрт сұраққа жауап береді
Топта орындалады Әр топтан бір оқушы шығып бұрышта тұрған сұрақты ыммен көрсетеді, топта отырған оқушылар жауап береді.
ЖИ арқылы жасау
ЖИ арқылы жасау
Бөлісу 1 - айлық Материал тарифі-96% жеңілдік 00 05 00 ҚМЖ
Ашық сабақ
Тәрбие сағаты
Презентация
БЖБ, ТЖБ тесттер
Көрнекіліктер
Балабақшаға арнарлған құжаттар
Мақала, Эссе
Дидактикалық ойындар
және тағы басқа 400 000 материал
Барлық 400 000 материалдарды шексіз жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз 1 990 ₸ 49 000₸ 1 айға қосылу Материалға шағымдану Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз Жариялаған: Жиенбаева Шолпан ҚуатбекқызыШағым жылдам қаралу үшін барынша толық ақпарат жіберіңіз кітап асыл қазына
Тақырып бойынша 11 материал табылды
кітап асыл қазынаМатериал туралы қысқаша түсінік
4- сынып Кітап асыл қазына . Ашық сабақ Оқушыларға кітапқа деген қызығушылығын арттыру .кітап туралы мақал мәтелдер толықтыру
Материалдың қысқаша нұсқасы
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||














