|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|||||
|
Пәні: |
|
|||||
|
Бөлім: |
|
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып: |
Қатысқандардың саны |
Қатыспағандардың саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Кітаптың тарихы/Ең керемет кітап |
|||||
|
Оқу жоспарына сай оқу мақсаты: |
2.2.9.1. сұраққа жауапты анықтамалық кітаптардан, жинақтардан, сөздіктерден табу және ақпаратты берілген үлгі кестеге салу |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Түрлі дереккөздерден ақпараттар алады Сурет бойынша әңгімелейді |
|||||
|
Құндылықтар және оның мақсаттары |
ӘДІЛДІК ЖӘНЕ ЖАУАПКЕРШІЛІК Басқалар үшін маңызды тапсырмаларды орындаудың қажеттілігі мен маңыздылығын түсіну |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақ тың басы 5 минут Өткен сабақты пысықтау 5 минут Сабақтың ортасы 20 минут 122ш Сергіту сәті 2 минут Сабақты қорыту 8мин Кері байланыс 5 минут |
Амандасады (психологиялық ахуал) Сәттілік тілеймін саған, Сәттілік тілеймін өзіме, Сәттілік тілеймін бәріңізге!!! Үй тапсырмасын пысықтау: «Сиқырлы қалам» әдісі
Жарайсыңдар! Балалар, мен сендерге жұмбақтар дайындап келдім; Қане, бірге шешіп көрелік: «»Асықтар» әдісі
Ақылың болса аттама. (Кітап)
Ақылды адам ісін істейді. (Кітап)
Іші толы өнеге. (кітап)
Өзі мәңгі өлмейді (кітап)
Жарайсыңдар! Балалар, бүгін біз кітап туралы өтетін боламыз; Сабақтың мақсаты: Түрлі дереккөздерден ақпараттар алады Сурет бойынша әңгімелейді Балалар, қазір кітаптың шығу тарихы мен кітап оқудың пайдасы туралы ақпараттар аламыз (Жасанды интеллект) 1 тапсырма (жеке жұмыс) Функционалдық сауаттылыққа берілген тапсырма Саралау - диалог Берілген сурет бойынша кітаптардың даму тарихын айтады
2 – тапсырма (жеке жұмыс) «Ең керемет кітап» әңгімесін түсініп оқу; Замануи кітапхана мен ежелгі кітапхананы салыстырады ; 3 - тапсырма (жұптық жұмыс) Дәптермен жұмыс «Біздің сүйікті кітабымыз» тақырыбында шағын әңгіме мен сурет салады СЕРГІТУ СӘТІ 4 – тапсырма (топтық жұмыс) Суреттерді мақалдарға айналдырыңдар:
1) Мұғалім мектептің жүрегі 2) Ұстаздан шәкірт озар; 3) Кітап – алтын қазына 4) Білімнің кілті мектепте; 5) Мектеп - кеме, білім – теңіз 6) Күш – ғылымда, ғылым – кітапта 5 – тапсырма https://wordwall.net/play/81352/952/962
Жарайсыңдар! Үйге: Үлкендердің көмегімен кітаптар туралы қосымша ақпарат жазу «Білім шыңы» әдісі арқылы кері байланыс береді
|
Амандасады Психологиялық ахуалға қатысады Үй тапсырмасын пысықтайды Жұмбақтарды шешеді Сабақ мақсатымен танысады Кітаптың шығу тарихымен танысады Суреттер бойынша кітаптардың даму тарихын айтады Әңгімені түсініп оқиды Шағын әңгіме жазып, сурет салады Суреттерді мақалдарға айнадырады Қортынды сұрақтарға жауап береді Үйге тапсырма алады Кері байланыс береді |
Алған ұпайларын өзін – өзі бағалау парағына жазады Дескриптор: Сұрақтарға дұрыс жауап береді; ҚБ: Дескриптор: Жұмбақтарды дұрыс шешеді – 1 б ҚБ: Дескриптор: Суреттер бойынша кітаптардың шығу тарихын айтады – 1 б Өз ойларын дәлелдейді – 1 б Жалпы – 2 б ҚБ: Дескриптор: Әңгімені қатесіз оқиды – 1 б Заманауи кітапханалар мен ежелгі кітапханаларды салыстарды – 1 б Жалпы -2 б ҚБ: Дескриптор: Өздерінің сүйікті кітаптары туралы шағын әңгіме жазады – 1 б Сурет салады – 1 б Жалпы – 2 б ҚБ: Дескриптор: Суреттерді мақалдарға айналдырады – 1 б Өз ойларын дәлелдейді -1 б Жалпы – 2 б ҚБ: Дескриптор: Сұрақтарға дұрыс жауап береді – 1 б ҚБ: |
Слайд Презентациялық ойын Презентациялық ойын Жасанды интеллект
Оқулық
https://wordwall.net/play/81352/952/962
|
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Кітаптың тарихы/Ең керемет кітап 2 сынып
Кітаптың тарихы/Ең керемет кітап 2 сынып
|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|||||
|
Пәні: |
|
|||||
|
Бөлім: |
|
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып: |
Қатысқандардың саны |
Қатыспағандардың саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Кітаптың тарихы/Ең керемет кітап |
|||||
|
Оқу жоспарына сай оқу мақсаты: |
2.2.9.1. сұраққа жауапты анықтамалық кітаптардан, жинақтардан, сөздіктерден табу және ақпаратты берілген үлгі кестеге салу |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Түрлі дереккөздерден ақпараттар алады Сурет бойынша әңгімелейді |
|||||
|
Құндылықтар және оның мақсаттары |
ӘДІЛДІК ЖӘНЕ ЖАУАПКЕРШІЛІК Басқалар үшін маңызды тапсырмаларды орындаудың қажеттілігі мен маңыздылығын түсіну |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақ тың басы 5 минут Өткен сабақты пысықтау 5 минут Сабақтың ортасы 20 минут 122ш Сергіту сәті 2 минут Сабақты қорыту 8мин Кері байланыс 5 минут |
Амандасады (психологиялық ахуал) Сәттілік тілеймін саған, Сәттілік тілеймін өзіме, Сәттілік тілеймін бәріңізге!!! Үй тапсырмасын пысықтау: «Сиқырлы қалам» әдісі
Жарайсыңдар! Балалар, мен сендерге жұмбақтар дайындап келдім; Қане, бірге шешіп көрелік: «»Асықтар» әдісі
Ақылың болса аттама. (Кітап)
Ақылды адам ісін істейді. (Кітап)
Іші толы өнеге. (кітап)
Өзі мәңгі өлмейді (кітап)
Жарайсыңдар! Балалар, бүгін біз кітап туралы өтетін боламыз; Сабақтың мақсаты: Түрлі дереккөздерден ақпараттар алады Сурет бойынша әңгімелейді Балалар, қазір кітаптың шығу тарихы мен кітап оқудың пайдасы туралы ақпараттар аламыз (Жасанды интеллект) 1 тапсырма (жеке жұмыс) Функционалдық сауаттылыққа берілген тапсырма Саралау - диалог Берілген сурет бойынша кітаптардың даму тарихын айтады
2 – тапсырма (жеке жұмыс) «Ең керемет кітап» әңгімесін түсініп оқу; Замануи кітапхана мен ежелгі кітапхананы салыстырады ; 3 - тапсырма (жұптық жұмыс) Дәптермен жұмыс «Біздің сүйікті кітабымыз» тақырыбында шағын әңгіме мен сурет салады СЕРГІТУ СӘТІ 4 – тапсырма (топтық жұмыс) Суреттерді мақалдарға айналдырыңдар:
1) Мұғалім мектептің жүрегі 2) Ұстаздан шәкірт озар; 3) Кітап – алтын қазына 4) Білімнің кілті мектепте; 5) Мектеп - кеме, білім – теңіз 6) Күш – ғылымда, ғылым – кітапта 5 – тапсырма https://wordwall.net/play/81352/952/962
Жарайсыңдар! Үйге: Үлкендердің көмегімен кітаптар туралы қосымша ақпарат жазу «Білім шыңы» әдісі арқылы кері байланыс береді
|
Амандасады Психологиялық ахуалға қатысады Үй тапсырмасын пысықтайды Жұмбақтарды шешеді Сабақ мақсатымен танысады Кітаптың шығу тарихымен танысады Суреттер бойынша кітаптардың даму тарихын айтады Әңгімені түсініп оқиды Шағын әңгіме жазып, сурет салады Суреттерді мақалдарға айнадырады Қортынды сұрақтарға жауап береді Үйге тапсырма алады Кері байланыс береді |
Алған ұпайларын өзін – өзі бағалау парағына жазады Дескриптор: Сұрақтарға дұрыс жауап береді; ҚБ: Дескриптор: Жұмбақтарды дұрыс шешеді – 1 б ҚБ: Дескриптор: Суреттер бойынша кітаптардың шығу тарихын айтады – 1 б Өз ойларын дәлелдейді – 1 б Жалпы – 2 б ҚБ: Дескриптор: Әңгімені қатесіз оқиды – 1 б Заманауи кітапханалар мен ежелгі кітапханаларды салыстарды – 1 б Жалпы -2 б ҚБ: Дескриптор: Өздерінің сүйікті кітаптары туралы шағын әңгіме жазады – 1 б Сурет салады – 1 б Жалпы – 2 б ҚБ: Дескриптор: Суреттерді мақалдарға айналдырады – 1 б Өз ойларын дәлелдейді -1 б Жалпы – 2 б ҚБ: Дескриптор: Сұрақтарға дұрыс жауап береді – 1 б ҚБ: |
Слайд Презентациялық ойын Презентациялық ойын Жасанды интеллект
Оқулық
https://wordwall.net/play/81352/952/962
|
||
шағым қалдыра аласыз





















