|
Білім беру ұйымының атауы |
«№36 ЖОББМ» КММ |
||||||
|
Пәні: |
Математика |
||||||
|
Бөлім: |
1А. 1000 көлеміндегі сандар,қосу және азайту. |
||||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Токсанова Назигуль Сабитовна |
||||||
|
Күні: |
|
||||||
|
Сынып: |
3 «Ә» |
|
|||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№16сабақ.Көбейту және бөлу амалдарын орындаудағы 1 санының қасиеті |
||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
3.1.2.2 көбейту және бөлуді орындаудағы 1 сандарының қасиеттерін қолдану; |
||||||
|
Сабақтың мақсаты: |
1-ге көбейту және бөлуді меңгерту; Амалдардың орындалу ретін еске түсіру |
||||||
|
Құндылықтар: Қыркүйек айы: Еңбекқорлық және кәсіби біліктілік |
Сабақ құндылығы: Жасына байланысты қол жетімді еңбек, еңбек қызметінің әртүрлі түрлеріне қатысуға дайын болу Апта дәйексөзі:«Еңбек-жай ғана қызмет емес, адам болмысының айнасы/Абай/ |
||||||
|
Сабақтың барысы |
|||||||
|
Сабақтың кезеңі// Уақыты 30минут |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||
|
Сабақ тың басы 2 минут
Өткенді пысық тау 5 минут
Қызығушылық ояту:
Жаңа тақырып
"Сиқырлы айна" ойыны
Өздік жұмысы
Жұптық жұмыс
Сергіту сәті 2 мин
Топтық жұмыс
Сабақты бекіту
Кері байланыс 5 минут
Үй тапсыр масы:
Бағалау
|
Психологиялық ахуал:
Сан мен есеп-бізге дос Тапқыр бала- әркез бос. Білім жолын таңдаймыз, Болашаққа самғаймыз!
Ептілік пен шапшаңдық, Білімменен ұштасқан. Жылдам ойлап, тез шешсек- Күнде жеңіс ұстасқан!
Үй тапсырмасы:
Өткен тақырыпты пысықтау
? 8 × 1 = ? Балаларға: "Айнаға қарағанда біз қандай боламыз? Өзімізді көреміз. 1 саны да айна сияқты – ол санды өзгертпейді" Кез келген санды ×1 немесе ÷1 жасатып, балалар «айнадағы бейнені» табады.
«Кім жылдам?» әдісі арқылы жүзеге асады
(7 · 1) + 3 =10 (18 : 1) + (1 · 2) =20 (25 : 1) – 10 =15 1 · (9 + 6) =15
«Адал азамат» біртұтас тәрбие бағдарламасы: Жасына байланысты қол жетімді еңбек, еңбек қызметінің әртүрлі түрлеріне қатысу
450+6:1=45
43-бет №6 (ә)
«Домбыра» әдісі арқылы жинаған ұпай сандарына қарай бағалау
|
Мақсаты: Пәнге деген құрмет сезімін ояту Көңіл күйлерін жеткізеді
Ауызша есептеуді орындайды
Дәптермен жеке жұмыс жасайды
Жұбымен жұмыс жасайды
Саусақ жаттығуын жасайды
Топтық жұмыс жасайды
Есептерді шығарады
Тапсырмалар ды орындайды
Дәптерге жазып орындайды
Кері байланыс береді
Үй тапсырмасын алады
|
«Домбыра» бағалау әдісі
Дескриптор: Өткен тақырыптарды біледі-1б
Дескриптор: Есептеулерді орындайды-1б Өзара байланысты өрнектерді дұрыс табады-1б
Дескриптор: Екі мысалды дұрыс орындайды-1ұ. Толық дұрыс орындайды-2ұ.
Дескриптор: Амалдарды орындалу ретін сақтайды -1ұ Дұрыс есептейді -1ұ
Дескриптор: Дұрыс есептейді -1ұ
|
Интербелсенді тақта
Бейнежазба көрсету
ЕБҚЕО тапсырмасы
Оқулық
Екі бет парақ
Кері байланыс тақтасы
Оқулық
|
|||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
"Көбейту және бөлу амалдарын орындаудағы 1 санының қасиеті"
"Көбейту және бөлу амалдарын орындаудағы 1 санының қасиеті"
|
Білім беру ұйымының атауы |
«№36 ЖОББМ» КММ |
||||||
|
Пәні: |
Математика |
||||||
|
Бөлім: |
1А. 1000 көлеміндегі сандар,қосу және азайту. |
||||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Токсанова Назигуль Сабитовна |
||||||
|
Күні: |
|
||||||
|
Сынып: |
3 «Ә» |
|
|||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№16сабақ.Көбейту және бөлу амалдарын орындаудағы 1 санының қасиеті |
||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
3.1.2.2 көбейту және бөлуді орындаудағы 1 сандарының қасиеттерін қолдану; |
||||||
|
Сабақтың мақсаты: |
1-ге көбейту және бөлуді меңгерту; Амалдардың орындалу ретін еске түсіру |
||||||
|
Құндылықтар: Қыркүйек айы: Еңбекқорлық және кәсіби біліктілік |
Сабақ құндылығы: Жасына байланысты қол жетімді еңбек, еңбек қызметінің әртүрлі түрлеріне қатысуға дайын болу Апта дәйексөзі:«Еңбек-жай ғана қызмет емес, адам болмысының айнасы/Абай/ |
||||||
|
Сабақтың барысы |
|||||||
|
Сабақтың кезеңі// Уақыты 30минут |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||
|
Сабақ тың басы 2 минут
Өткенді пысық тау 5 минут
Қызығушылық ояту:
Жаңа тақырып
"Сиқырлы айна" ойыны
Өздік жұмысы
Жұптық жұмыс
Сергіту сәті 2 мин
Топтық жұмыс
Сабақты бекіту
Кері байланыс 5 минут
Үй тапсыр масы:
Бағалау
|
Психологиялық ахуал:
Сан мен есеп-бізге дос Тапқыр бала- әркез бос. Білім жолын таңдаймыз, Болашаққа самғаймыз!
Ептілік пен шапшаңдық, Білімменен ұштасқан. Жылдам ойлап, тез шешсек- Күнде жеңіс ұстасқан!
Үй тапсырмасы:
Өткен тақырыпты пысықтау
? 8 × 1 = ? Балаларға: "Айнаға қарағанда біз қандай боламыз? Өзімізді көреміз. 1 саны да айна сияқты – ол санды өзгертпейді" Кез келген санды ×1 немесе ÷1 жасатып, балалар «айнадағы бейнені» табады.
«Кім жылдам?» әдісі арқылы жүзеге асады
(7 · 1) + 3 =10 (18 : 1) + (1 · 2) =20 (25 : 1) – 10 =15 1 · (9 + 6) =15
«Адал азамат» біртұтас тәрбие бағдарламасы: Жасына байланысты қол жетімді еңбек, еңбек қызметінің әртүрлі түрлеріне қатысу
450+6:1=45
43-бет №6 (ә)
«Домбыра» әдісі арқылы жинаған ұпай сандарына қарай бағалау
|
Мақсаты: Пәнге деген құрмет сезімін ояту Көңіл күйлерін жеткізеді
Ауызша есептеуді орындайды
Дәптермен жеке жұмыс жасайды
Жұбымен жұмыс жасайды
Саусақ жаттығуын жасайды
Топтық жұмыс жасайды
Есептерді шығарады
Тапсырмалар ды орындайды
Дәптерге жазып орындайды
Кері байланыс береді
Үй тапсырмасын алады
|
«Домбыра» бағалау әдісі
Дескриптор: Өткен тақырыптарды біледі-1б
Дескриптор: Есептеулерді орындайды-1б Өзара байланысты өрнектерді дұрыс табады-1б
Дескриптор: Екі мысалды дұрыс орындайды-1ұ. Толық дұрыс орындайды-2ұ.
Дескриптор: Амалдарды орындалу ретін сақтайды -1ұ Дұрыс есептейді -1ұ
Дескриптор: Дұрыс есептейді -1ұ
|
Интербелсенді тақта
Бейнежазба көрсету
ЕБҚЕО тапсырмасы
Оқулық
Екі бет парақ
Кері байланыс тақтасы
Оқулық
|
|||
шағым қалдыра аласыз






















