жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Көктөбеге шығамыз. орыс мектебі, 3-сынып. Сабақ жоспары ҚМЖ
Көктөбеге шығамыз. орыс мектебі, 3-сынып. Сабақ жоспары ҚМЖ
|
Сабақтың тақырыбы |
Көктөбеге шығамыз |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) |
3.4.4.1 - кең жолды дәптерге бас әріптер мен кіші әріптердің биіктігін, енін, көлбеулігін және олардың байланысын сақтап жазу, каллиграфиялық дағдыларын дамыту 3.1.5.1 - тыңдаған фразаның алдындағы немесе кейінгі оқиғаны болжау |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың мақсаты |
Оқушылардың барлығы: Тыңдаған мәтіннің мазмұнын тірек сөздерге сүйеніп жазады. Оқушылардың көпшілігі: Диалогті рөлдерге бөліп оқу барысында тірек сөздерді қолданып, диалогті жалғастырады. Оқушылардың кейбірі: Берілген сұрақтарға ғаламтордан жауап іздеп тауып, ақпараттық мәтін құрастырады. |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Бағалау критерииі |
Тыңдаған мәтіннің мазмұнын тірек сөздерге сүйеніп айтады.Ғаламтордан қажеті ақпаратты табады. |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыты |
Мұғалімнің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Басы |
Қызығушылықты ояту – 4 минут «Сөзжұмбақшылар» сайысы
Сайыс соңында оқушылар «Сандар» әдісі бойынша 2 немесе 3 топқа бірігеді.
Үй тапсырмасын тексеру – 4 минут «Қар кесегі» ойыны Мұғалім үй тапсырмасы бойынша алдын ала дайындап қойған сұрақтар жазылған парақтарды оқушыларға таратады. Оқушылар шеңбер бойымен тұрып, парақтардан кесектер жасайды және бір-біріне лақтырады. Шеңбер бойындағы реті бойынша оқушылар 1 сұрақтан алып, сұрақты дауыстап оқиды және жауап береді. СҰРАҚТАР: Алматы қандай қала? Қалада нелер көп? Олардың сәулеті қандай? Мен жазда қайда барамын? Мен жазда кімдермен субұрқаққа барамын? Жазда қайдан салқын жел соғады? Жазда субұрқақтан қандай жел соғады? Балалар субұрқақта не істейді?
Алматыда қандай әдемі орындар бар? Сен Көктөбені білесің бе? Сабақтың тақырыбын жариялау
|
Оқушы өз жұбын табады Әдіс арқылы қайталау Сұрақ жауап орындайды |
Қол шапалақ |
сөзжұмбақ №1 слайд
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Ортасы |
Жаңа сөздермен жұмыс
1-тапсырма. Жазылуы мен айтылуындағы айырмашылықтарды сақтап, жаңа сөздермен сөйлемдер құрастырып айту
Бағалау «Бас бармақ» әдісі арқылы орындалады.
2-тапсырма. Жазылуы мен айтылуындағы айырмашылықтарды сақтап, мәтінді оқу Бұл – жаңа аспа жол. Аспа жолмен адамдар Көктөбеге көтеріледі. Аспа жолдың сырты темірден жасалған. Аспа жолдың терезелері шыныдан жасалған. Мен Көктөбеге ескі аспа жолмен көтерілемін. Бағалау «Шапалақ» әдісі арқылы орындалады.
3-тапсырма. «Даналық ағашы» ойыны Мәтін мазмұны бойынша сұрақтар құрастыру/ жауап беру
Дескриптор:
|
Жаңа сөздермен танысады. Дәптерге жазады Кесте бойынша сөйлем құрастырады Мәтінді тізбектеп оқиды |
Смаликтер арқылы ҚБ өзін өзі бағалау ҚБ «Бағдаршам»
ҚБ «От шашу»
|
Оқулық.. Слайд «Пкірлер» парағы әдісі, сұрақтар жазылған парақшалар,қалам. |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтыңсоңы |
Рефлексия «Қосу(+), алу(-), қызықты» әдісі
Үйге тапсырма: Ескі және жаңа аспа жолдарды сипаттап айту |
Бүгінгі сабақтан түйген ойлары мен тұжырымдарына байланысты кері байланыс жасайды. |
|
Рефлексия парағы |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
шағым қалдыра аласыз













